Вгору кар'єрними сходами: що обіцяють тобі зірки в другій половині грудня на роботі

Що останній місяць цього року принесе у твоє професійне життя та фінанси, а також чого варто побоюватися.

Вгору кар'єрними сходами: що обіцяють тобі зірки в другій половині грудня на роботі

У роботі тобі необхідно не забувати про почуття міри. Шляхи просування кар'єрними сходами для тебе відкриті, але, парадоксальним чином, чим сильніша твоя запопадливість, тим далі ти від мети, у тому числі й у фінансовому вираженні. Пояснюється це тим, що в гонитві за успіхом ти діятимеш надмірно наполегливо, постійно щось упускаючи. Тому якість твоєї роботи може впасти. Діючи розмірено, з розстановкою пріоритетів та адекватною оцінкою своїх сил та часу, ти зможеш зрости на посаді або отримати фінансовий прибуток.

Телець

Вгору кар'єрними сходами: що обіцяють тобі зірки в другій половині грудня на роботі

У кар'єрі та фінансах тобі обов'язково пощастить. Всі зусилля, які ти доклала до роботи в місяці, що минає, знайдуть свій розвиток і принесуть плоди в другій половині грудня. Твої таланти та здібності обов'язково оцінять начальство та колеги, тому кар'єрне зростання та прибуток залежатимуть лише від твого старання.

Близнюки

У роботі тобі необхідно дотримуватись строгих правил та відрізняти реальні перспективи від своїх ілюзій. Твоя ініціативність може не найкраще позначитися на кар'єрі. Не намагайся наздогнати двох зайців. Ти будеш до цього схильна протягом місяця. Велика кількість цілей – це не завжди добре. Краще сконцентруватися на одній гідній вершині і вперто йти до неї.

Рак

У кар'єрі на тебе чекають значні зміни. Багато представників знака можуть відчути нудьгу та незадоволеність поточним місцем роботи або навіть сферою діяльності. Інші зможуть нарешті втілити в реальність свої ідеї і навіть відкрити власну справу. Головне, пам'ятай — не ухвалюй серйозних рішень на емоціях. Наприклад, міняти місце роботи або вкладатись у ризикований бізнес. Кожне рішення продумуй дуже ретельно.

Лев

У цей період ти відчуєш приплив сил та неймовірну впевненість у собі. Це все буде тобі на руку, адже саме зараз на тебе чекає період вбраної роботи. Не бійся брати на себе відповідальність у справах, твої лідерські якості допоможуть тобі пробитися вгору кар'єрними сходами. Також друга половина грудня може стати плідною у професійній діяльності.

Діва

Щодо роботи та кар'єри, то кінець грудня стане вдалим. Особисті навички, таланти та інтелект допомагатимуть тобі в просуванні кар'єрними сходами. Головне — вияви рішучість, коли це буде потрібно: висловлюй та відстоюй свої ідеї. Вони знайдуть відгук у керівництва, тому фінансова винагорода не забариться.

Терези

У сфері фінансів та кар'єри цього місяця варто приділити найбільшу увагу тим цілям та проектам, які беруть початок у попередніх місяцях осені. Зірки обіцяють тобі у грудні вдале завершення всіх раніше розпочатих справ. Щодо нових починань, то до них потрібно підходити дуже відповідально, адекватно розраховуючи свої можливості. Постарайся у грудні спланувати якнайбільше справ на майбутній рік — зараз твоя інтуїція не підведе, і ти зможеш уникнути неприємних авралів та інших стресових ситуацій.

Скорпіон

У грудні твої найкращі професійні та особисті якості будуть особливо яскраво виражені. Застосувавши свій дар переконання, ти зможеш домогтися просування кар'єрними сходами або реалізувати свої найсміливіші ідеї та проекти. Не упускай жодної можливості продемонструвати оточуючим, який ти професіонал. І не соромся ділитися своїми креативними ідеями. Це дуже сподобається начальству і може стати причиною швидкого підвищення.

Стрілець

Цього місяця колеги буквально рватимуть тебе на частини — всі несподівано згадають, який ти чудовий і унікальний фахівець. Змирись, особливо з огляду на те, що насправді ти давно чекаєш на визнання своїх заслуг. І справді гідна усіляких похвал та поваги. Сконцентруйся на роботі та покажи себе справжнім професіоналом, намагаючись не прогаяти при цьому фінансової вигоди.

Козеріг

Вгору кар'єрними сходами: що обіцяють тобі зірки в другій половині грудня на роботі

Наприкінці року ти можеш зустріти значні перешкоди на шляху до фінансового благополуччя. Буде страшно, але ти знайдеш підхід до складних завдань, а набутий досвід буквально відразу зіграє тобі на руку. Але перш ніж цей момент настане, ти відчуєш цілий спектр емоцій: від жаху перед робочими складностями, що наздогнали під кінець року, до захоплення і подяки самої собі за те, що впоралася і витягла крутий висновок із ситуації.

Водолій

У роботі та кар'єрі на тебе неодмінно чекає успіх. Твої ідеї та проекти виявляться затребуваними та досить швидко отримають своє втілення. Крім того, у середині грудня виявиться твій підприємницький талант — ти зможеш не лише генерувати ідеї, а й знаходити шляхи їхньої реалізації. Наприклад, вигадаєш щось прибуткове до новорічних свят, зможеш і сама заробити, і дати заробити іншим.

Риби

На робочому місці краще не намагатися діяти безперервно в реалізації своїх задумів або спробі заробити — це може призвести до невдачі. Не нехтуй правилами та традиційними методами роботи, а також не забувай про відповідальність. Спрацюють лише усталені схеми заробітку та накопичення, а нові проекти варто обдумати ретельніше. Та й взагалі, зараз тобі варто зосередитися не на чомусь новому, а на підбитті підсумків та роздачі боргів. У новий рік краще вступати без нічого!

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua