Августина: ім'я скорочено, значення, вплив на долю, характеристика та походження

Красиве жіноче ім'я Августина по праву вважається дуже милозвучним, але до популярних воно не належить. І хоча формування особистості значною мірою залежить від виховання та оточення, вплив імені залишає помітний відбиток на характері дівчини.

Значення та походження

Вважається, що історія його походження має латинське коріння. Августина є жіночою формою чоловічого імені Августин, яке у свою чергу утворилося від римського титулу augustus.

Що означає ім'я Августіна? З латинського воно перекладається як «велична» або «повна гідності». Вважається, що святою покровителькою його володарки у православ'ї є Августа Римська. Іменини дівчина святкує один раз на рік – 7 грудня.

Форми імені

Звукове ім'я Августина скорочено представлено в кількох випадках:

  • Тіна;
  • Густа;
  • Стіна.

Власниць цього прекрасного імені можна зустріти в європейських країнах, але його вимова дещо змінюється: Агостина, Аугустіна, Аустіна, Огустіна та Астін. У повсякденному ж житті маленьку Августину коротко називають такими лагідними прізвиськами:

  • Ага;
  • Ава;
  • Гутя;
  • Гусь.

Повна форма, безперечно, звучить неймовірно красиво, але в деяких ситуаціях надто офіційно. Варіанти скороченого імені Августина значно полегшують спілкування з малечею.

Характер дівчинки у дитинстві

У дитячому віці дівчинка з таким ім'ям – яскрава особистість, що помітно відрізняється від своїх ровесників. Вона наділена безмежною енергією та надзвичайно активна, що не дозволяє дитині довго сидіти на одному місці. При цьому Ава досить уразлива, а негативні емоції воліє виражати єдиним способом – сльозами.

Августина: ім'я скорочено, значення, вплив на долю, характеристика та походження

Маленька Августина любить проводити час із друзями, але більше задоволення їй приносить суспільство старших людей, зокрема й членів сім'ї. Для цього дитину велике значення має атмосфера у батьківському будинку. Дитина всіма силами намагається завоювати увагу рідних і постійно потребує їхнього піклування. Тільки будучи оточеним коханням, така дівчинка зможе вирости впевненою особистістю.

Тіна з дитинства наділена дивовижною фантазією та кмітливістю. Вона емоційна, ініціативна і є володаркою чудової пам'яті, що полегшує засвоєння знань у майбутньому. Августина любить бути корисною, а тому не без задоволення допомагає батькам із домашніми справами.

Характер зрілої жінки

Доросла дівчина із цим мелодійним ім'ям є володаркою дуже врівноваженого характеру. Це принципова особистість, що легко справляється з життєвими труднощами завдяки гарному почуттю гумору, яким її наділила сама природа.

Августина: ім'я скорочено, значення, вплив на долю, характеристика та походження

За своєю натурою Ава життєрадісна. Спілкуючись із нею, люди буквально заражаються позитивом та ентузіазмом дівчини і тому тягнуться до такої чарівної співрозмовниці.

Ім'я Августина та скорочені його форми наділяють свою власницю невичерпним оптимізмом. Стосовно людей вона дуже доброзичлива, але мало кому відкриває свою душу. Дівчина вміє бути відданим другом і завжди готова допомогти по-справжньому дорогим серцю людям.

Тіна наділена дуже сильним характером, але при цьому їй не чуже співчуття до ближніх. Усіми своїми силами вона намагається зменшити муки коханих та убезпечити їх від можливих проблем. Нерідко це призводить до того, що Августина обмежує власні інтереси.

Хобі та кар'єра

Ще в дитячому віці дівчинка з таким ім'ям відчуває сильний інтерес до вбрання та любить демонструвати мамині сукні перед родичами. Якщо сім'я підтримає її у цьому захопленні, у зріліші роки Августина навіть може стати відомим модельєром. Успіху у цьому напрямі їй вдасться досягти завдяки вродженій фантазії.

Августина: ім'я скорочено, значення, вплив на долю, характеристика та походження

У дівчині дивним чином поєднуються організаторські здібності та ініціативність, що дозволяє їй буквально запалювати оточуючих власними ідеями. Вона вміє вести за собою натовпи, і люди із задоволенням йдуть за нею.

Ава талановита і може успішно проявити себе у ролі письменника. Нерідко ця жінка обирає напрямок, пов'язаний з організацією свят та урочистостей, у чому їй особливо допомагають уроджені креативність та енергійність.

Взагалі, дівчина є різносторонньою натурою, а тому здатна знайти своє покликання в будь-якому виді діяльності. Але вирішальним чинником вибору тієї чи іншої професії завжди стає фінансова сторона. Тіна прагне достатку і тому нерідко обирає роботу у сфері банківської справи чи шоу-бізнесу.

Любовні стосунки

Ім'я Августина і скорочені його варіації надають сильний вплив як характер панянки, а й у розвиток її відносин із чоловіками. Природна життєрадісність і чарівність привертають увагу протилежної статі, тому дівчина завжди оточена безліччю шанувальників.

Ава дуже закохана, щоб стати щасливою, їй необхідно постійно відчувати щире захоплення з боку партнера. В іншому випадку вона буде змушена розірвати цей зв'язок.

Августина: ім'я скорочено, значення, вплив на долю, характеристика та походження

Будучи ідеалісткою, Тіна шукає чоловіка, близького до досконалості у її розумінні. Головними якостями, якими повинен мати її обранець, дівчина вважає працьовитість, цілеспрямованість та вміння досягати поставленої мети. Їй потрібний заможний партнер, здатний забезпечити безбідне життя.

Августина – дуже ревнива особа, яка невтомно стежитиме за діями свого коханого. Але сама не зазнає контролю з боку чоловіка, бо високо цінує власну свободу.

Сім'я та шлюб

Ім'я Августина та короткі його форми значною мірою визначають успішність сімейного життя дівчини. З такої жінки виходить чудова господиня та ніжна дбайлива дружина. Ава шалено любить свого чоловіка та дітей.

Августина: ім'я скорочено, значення, вплив на долю, характеристика та походження

Але є в Тіни і негативна риса характеру, яка може бути причиною сімейних проблем. Жінка грішить гіперопікою над домочадцями. Браючи активну участь у житті близьких людей, Августина позбавляє їх можливості самостійно приймати рішення, що особливо негативно позначається на майбутньому її дітей. Бачачи, що мати їм потурає, сини піддаються лінощі, відкидають ініціативність і ризикують вирости невдячними особистостями.

Доля дівчини

Вплив значення імені Августина на характер і долю його володарки багато в чому залежить від пори року, на яку припадає день народження жінки. Дівчина, що з'явилася на світ у холодний зимовий період, відрізняється особливим позитивом та добродушною вдачею. Це дуже активна панночка, що звикла перебувати в постійно піднесеному настрої.

Зимова Ава – натура, що захоплюється, хапається за будь-яку нову справу. Але також досить швидко вона втрачає інтерес до нього. Тіна емоційна, через що іноді піддається гніву і виходить із себе. При цьому дівчина має дещо завищену самооцінку, що може спричинити конфлікти з оточуючими. Але завдяки вродженій чарівності їй найчастіше вдається привернути до себе людей.

Августина: ім'я скорочено, значення, вплив на долю, характеристика та походження

Жінки з таким ім'ям, чий день народження припав на весняний час, є різнобічними особистостями, але мають звичку мучитися сумнівами. Вони дуже вразливі і болісно реагують на будь-яку критику на свою адресу. При цьому весняна Ава наділена гострим розумом та гарною пам'яттю. Вона вміє залучати чоловіків і комфортно почувається в їхньому оточенні.

Літніх дівчат ім'я Августина та скорочені його варіації наділяє особливою чуттєвістю. Це дуже закохані панянки, чарівність яких здатна розтопити серце будь-якого чоловіка. Літня Тіна ревнива, а тому невпинно стежить, щоб навколо її обранця не ввивались потенційні конкурентки. Через вроджену вразливість вона здатна безпідставно підозрювати партнера в невірності.

Осіння ава відрізняється надзвичайною цілеспрямованістю. Вона звикла ретельно планувати своє майбутнє і заради власної мрії готова на великі жертви. До друзів та близьких дівчина дуже вимоглива, але повною мірою відплатить їм підтримкою та любов'ю. Ця жінка впевнена у своїх силах, але водночас ніжна і добра. Доля прихильна до неї, все її життя буде сповнене пригод.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua