Еріка: значення імені, походження, вплив на характер та долю

Ім'я Еріка на вітчизняних теренах зустрічається не так часто, як у Європі чи Америці, тому належить до категорії рідкісних. Усіх носительок цієї іменоформи поєднує емоційність, гордовитість, самолюбство. Це дівчата, які живуть самі по собі, не потребують допомоги та підтримки. Загалом у житті вони досягають власною працею, справляють враження «залізних леді». Насправді вони потребують ласки та турботи, але ніколи про це не скажуть.

Значення та походження

Лінгвісти, які шукали відповідь на питання, що означає ім'я Еріка, висунули дві гіпотези щодо його тлумачення та походження:

 1. Деякі вчені вважають, що воно має скандинавське коріння і є двоскладовим. Перша частина – ei – перекладається російською як «постійний», друга – rikr – «правитель».
 2. Інша група фахівців переконана, що дана іменоформа має німецьке походження. Основа – ere – означає «шляхетність, честь», а rik – «могутність, багатство». Відповідно до цієї інтерпретації, тлумачення імені – «благородна багачка», «що має шляхетністю».

Повне ім'я: Еріка. Короткі форми: Ері, Ріка, Ека. Зарубіжний аналог імені – Ейріка – поширений у країнах. Чоловічий варіант жіночої іменоформи: Ерік.

Серед відомих носіїв імені:

 • американська актриса Еріка Лірсен;
 • канадська актриса Еріка Дюранс;
 • американська фотомодель, актриса Еріка Роуз Кемпбелл;
 • німецька перекладачка Еріка Фукс;
 • японська актриса, модель та співачка Еріка Савадзірі (творчий псевдонім – Каору Амане);
 • американська актриса та фотомодель Еріка Еленіак;
 • німецька актриса, письменниця Еріка Манн;
 • американська співачка Еріка Баду;
 • англійська фігуристка Еріка Батчелор;
 • американська кіноактриса Еріка Крістенсен;
 • швейцарський політик Еріка Форстер-Ванніні;
 • німецька письменниця, перекладачка, журналістка Еріка Розенберг;
 • українська співачка, учасниця гурту «ВІА Гра» Еріка Герцег.

Еріка: значення імені, походження, вплив на характер та долю

Вплив пори року

Отже, ми розібралися зі значенням та походженням імені Еріка. Тепер настав час дізнатися про особливості характеру дівчини в залежності від пори року, коли вона народилася:

 • «Літня» Еріка відрізняється розважливістю, прагматичності, практичністю. Не любить сюрпризів та несподіванок, планує кожен крок наперед. Сім'ї віддає перевагу кар'єрі, тому нерідко залишається самотньою.
 • «Осіння» дівчина – творча натура, неординарна, часто живе у своєму ілюзорному світі. Стає гарною дружиною та господинею, пальму першості в сім'ї поступається дружині.
 • “Зимова” носійниця імені – жінка завзята, чесна, працьовита. Звикла домагатися поставленої мети, легко долає будь-які перешкоди на життєвому шляху. Є борцем за справедливість.
 • «Весняна» дівчина активна, непосидюча, життєрадісна. У коханні вітряна та непостійна. Коли пристрасть у стосунках минає, прямує на пошуки нового коханого. Не вміє довіряти людям.

Значення імені Еріка для дівчинки

У дитинстві Еріка завдає мамі та татові багато турбот. Вона примхлива і неслухняна, завжди чинить так, як їй заманеться. Дуже вперта, любить посперечатися з приводу без. Для неї важливо відстояти свою власну точку зору, навіть якщо вона є неправильною.

Якщо у спілкуванні з батьками у дівчинки виникають певні труднощі, то з однолітками їх немає. Еріка легко знаходить спільну мову з хлопцями, тому має безліч друзів та подруг. Вона активна, допитлива, життєрадісна, любить веселитися, грати в ігри. Ненавидить самотність, почувається комфортно у великих компаніях.

Еріка: значення імені, походження, вплив на характер та долю

Юність

У підлітковому віці Еріка, значення імені якої ми з'ясували, стає більш жорсткою, принциповою, авторитарною. Створює враження холодної, врівноваженої, незворушної особи, яку зовсім не цікавить думка оточуючих. Насправді дівчина дуже переймається тим, що про неї думають. Невдачі й втрати кидають її у стан депресії, але вона ретельно приховує свій справжній емоційний стан від оточуючих, вважаючи це слабкістю.

Носійка імені має чудові організаторські здібності, тому в компанії стає лідером. Уникає тісного спілкування з однолітками, тримає оточуючих з відривом, не підпускає близько до серця.

Навчання дається Еріке легко, особливо точні науки. Вона може освоїти будь-який, навіть найскладніший предмет, якщо викладач зможе її по-справжньому захопити та зацікавити.

Еріка: значення імені, походження, вплив на характер та долю

Доросле життя

Яке значення імені Еріка для дорослої володарки? Жінка вирізняється самостійністю, незалежністю. Це затята індивідуалістка, яка точно знає, чого хоче від життя. У всьому вона покладається на власні сили, не потребує допомоги та підтримки оточуючих. Для носительки імені важливо жити в гармонії із собою. Вона прагне забезпеченого і розкішного життя. Усі її бажання здійснюються завдяки кропіткій праці, старанності, цілеспрямованості. Жінка не використовує інших для досягнення бажаного.

Еріка – потайлива і замкнута людина, що роздирається внутрішніми протиріччями. Коло її спілкування дуже обмежене. До нього входять тільки найнадійніші і найвідданіші люди, які будь-якої миті протягнуть руку допомоги, дадуть слушну пораду.

Здоров'я

Батьків, які обирають дитині ім'я, цікавить не лише значення імені Еріка, а й здоров'я майбутньої носительки. На щастя, дівчинка має міцний імунітет, тому вона рідко хворіє навіть у дорослому віці. Деякі захворювання можуть виникнути через те, що носійка імені не стежить за здоров'ям, не займається спортом. Слабке місце – це нервова система. Еріці потрібно уникати стресів та перевтоми.

Любов

Еріка: значення імені, походження, вплив на характер та долю

Еріці складно налагодити взаємини з протилежною статтю, оскільки чоловіки побоюються такої пихатої, холодної та неупередженої дами. Дівчина знає: вона подобається хлопцям, варто їй лише захотіти – кожен із них буде її нареченим. Той, хто здобуде таку честь, зіткнеться з егоїзмом і безглуздим характером Еріки. Вона моторошна власниця, неймовірно ревнива, тому контролює кожен крок свого обранця.

Шлюб та сім'я

Носійка імені не виходить заміж зарано. Перш ніж вирушити під вінець, їй потрібно добре впізнати чоловіка і впевнитись у серйозності його намірів. Після весілля жінка розкривається з іншого боку: стає м'якою, поступливою, безконфліктною.

Еріка: значення імені, походження, вплив на характер та долю

Материнський інстинкт у неї притуплений, тому чоловікові доведеться докласти чимало зусиль, щоб умовити дружину завести дитину. Після появи малюка на світ, всі обов'язки щодо його догляду та виховання лягають на плечі чоловіка. Брати участь у житті дитини Еріка починає лише тоді, коли вона подорослішає.

Кар'єра та робота

Для Еріки дуже важлива реалізація у професії, тому вона стрімко просувається кар'єрними сходами. Вміє знаходити спільну мову з начальством та пристосовуватися до будь-яких обставин. З неї вийде добрий журналіст, дизайнер, актриса, співачка, музикант, письменник. Хороше знання людської психології стане в нагоді в таких професіях як гід, рекламний агент, ріелтор, продавець.

Еріка: значення імені, походження, вплив на характер та долю

Нумерологія імені

Значення імені Еріка визначається числом дев'ять. Жінки-«дев'ятки» відрізняються гарною інтуїцією та багатою уявою. Вони цілеспрямовані, наполегливі, працьовиті, легко домагаються високого соціального статусу та багатства. Користуються авторитетом та повагою у колег та друзів. Люблять мріяти, іноді живуть у своєму ілюзорному світі, втрачають зв'язок із реальністю. З недоліків характеру можна виділити погану фінансову дисципліну, егоїзм, цинізм, суб'єктивність.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua