Таке популярне ім'я Ділан. Але не в нас

Кожне ім'я має особливе значення, серйозно впливає на майбутнє і долю людини. Вони бувають хороші, бувають погані, але, так чи інакше, усі – унікальні. Походження імені Ділан знає мало хто. Радимо з ним ознайомитись.

Ділан – досить рідкісне чоловіче ім'я, що сягає своїм корінням в тюркську міфологію. У перекладі з казахської, воно означає «стати сильнішими». Проте трапляється не лише серед людей цієї національності. Так, у перекладі з уельської мови (прабатька англійської), Ділан – «Бог морів, син води».

Таке популярне ім'я Ділан. Але не в нас

Загальна характеристика

Варто передусім сказати, що означає ім'я Ділан. А це насамперед потреба в домінуванні. Людина, яка носить її, прагне бути лідером завжди і скрізь. Він має яскраву харизму, люди самі йдуть за ним.

Ділан досить гордий і впертий, він завжди досягає своєї мети. Зазвичай доля прихильна до нього, але якщо він вирішить «йти по головах», успіху не буде. Сильна кармічна віддача.

Характерна якась закомплексованість та замкнутість, яка зовні ніяк не проявляється. Ділан дуже добре вміє приховувати свої емоції та проблеми. Може здатися, що він лицемірний, але це не так. Просто він не дозволяє собі виглядати слабким або нужденним у допомозі. Так, зовні Ділан завжди товариський, веселий, є душею компанії. Але всередині він може навіть страждати від надлишку спілкування, адже за вдачею він інтроверт.

Приятелів дуже багато, але в коло друзів він пускає далеко не всіх. Завжди готовий прийти на допомогу навіть малознайомій людині.

Ділан – творча людина. Завдяки тонкій душевній організації він здатний відчувати і осмислювати навколишній світ. Завжди шукає у всьому красу та естетичність.

Таке популярне ім'я Ділан. Але не в нас

Дитинство та школа

Судячи з значення імені Ділан, він дуже активна дитина. Рано починає ходити та говорити. Його іноді не можуть заспокоїти, він постійно потребує уваги себе, часто кричить і плаче.

Любить грати в рухливі ігри, зазвичай посідає місце лідера та встановлює свої правила. Можливі сварки та бійки. Важливо стежити, щоб дитина Ділан не вплутувалась у сумнівні заходи, потрібно навчити її почуттю такту та вмінню ввічливо спілкуватися.

У школі він дуже старанний. Навчається на 5, при цьому часто може не виконувати домашні завдання, оскільки у нього постійно перебувають цікавіші справи. Дуже розумний і кмітливий для свого віку, здатний вирішувати найскладніші завдання.

Рано починає виявляти інтерес до протилежної статі. У той час, як його однокласники тільки смикають дівчаток за кіски, Ділан може дарувати однокласницям квіти та саморобні подарунки. Ця особливість зберігається і в дорослому житті: він дуже красиво доглядає жінок.

Таке популярне ім'я Ділан. Але не в нас

Кар'єра та гроші

Ділан – кар'єрист. Він прагне зайняти високе становище у суспільстві, і це йому вдається. Він може зайняти місце генерального директора великої компанії, якщо буде достатньо жорстким.

Завдяки своїй природній харизмі та чарівності, чоловік вміє вести за собою людей. Якщо він стає начальником, досить строгим. Ділан не терпить, коли підлеглі не виконують своїх обов'язків. Втім, його строгість не робить із нього тирана та самодура. Підлеглі його дуже люблять і поважають, оскільки він досить розуміючий керівник.

Є ще один варіант вибору професії – творчість. Ділан – дуже обдарована особистість. Оскільки він добре вміє вживатися в образ і грати на публіку, з нього вийде чудовий актор. Так, є багато кінозірок, що носять це ім'я: Ділан Каш, Ділан Моран, Ділан Спроус, Ділан Тейлор. Також це ім'я носять безліч поетів, художників та музикантів.

Зазвичай Ділан не страждає на брак грошей, він вміє їх заробляти і економити. Схильність до накопичення в нього змалку. Він робить це все своє свідоме життя, тому у свою зрілість та старість Ділан повністю забезпечений.

Таке популярне ім'я Ділан. Але не в нас

Кохання та шлюб, діти

Якщо Ділан закохується, він зробить все, щоб завоювати даму. Чоловік довго доглядатиме, даруватиме квіти, подарунки, робитиме компліменти. На відмови не звертає уваги, дуже нав'язливий і настирливий, але обов'язково досягне свого. Після цього всі гарні залицяння “зійдуть нанівець”. Але принаймні він ніколи не зраджує і є опорою сім'ї, за ним «як за кам'яною стіною».

Легко може зважитися на шлюб. Можливо, навіть у перші місяці любовних стосунків чи навіть під час залицянь. Зазвичай шлюб лише один, Ділан серйозно ставиться до інституту сім'ї.

Дуже любить своїх дітей. При цьому рідко довіряє їхнє виховання дружині, активно бере в ньому участь.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua