Що робити, якщо не подобаюсь мамі хлопця – ТОП-7 порад психолога

Що робити, якщо не подобаюсь мамі хлопця – ТОП-7 порад психолога

Ситуація, коли мама хлопця проти тебе, є досить частою. Як вийти з цього здається безвихідного становища. Варто знаходити спільну мову з майбутньою свекрухою або залишити все як є. Ці та інші питання розглянемо у нашій статті.

Чому мама хлопця проти тебе

Що робити, якщо не подобаюсь мамі хлопця – ТОП-7 порад психолога

Фото автора cottonbro: Pexels

Коли ти зустрічаєшся з такою ситуацією, що мама хлопця сприймає тебе в багнети, то тобі відразу ж спадає на думку: «Я їй не сподобалася». Так, такий стан справ, безперечно, може мати місце.

Але часто причини маминого не сприйняття тебе криються зовсім не в тобі, не в оцінці «хороша» ти або «погана». Давайте розберемо, які причини пов'язані з поведінкою мами хлопця. Адже коли ти зрозумієш, що їй рухає, ти зможеш вибудувати правильну свою поведінку.

 • Мамі не вистачає уваги. Вона страждає від самотності.

Вона не має своїх інтересів. Створення конфліктної ситуації дає відчуття значимості.

 • Мама виховувала для себе сина. Він був єдиним її змістом життя. Вона відчуває банальне ревнощі. Причому до будь-якої, хто опиниться на твоєму місці, адже ти робиш замах на найдорожче, що є в неї в житті.
 • Мама хоче показати авторитет, «вона знає краще». Будь-яким способом викликає в тебе та свого сина почуття залежності. Їй потрібна влада та контроль.
 • Мати не змогла «обрізати пуповину». Вона все ще перебуває в єдиному психологічному зв'язку. Для неї важливим є все, що стосується її сина. Вона готова залишити його.

Хоч би яка була причина того, що мама хлопця проти тебе, тобі треба зрозуміти, що це нещасна жінка, яка не змогла розставити пріоритети у своєму житті. Вона страждає від внутрішнього конфлікту, незадоволеності життям.

Що робити, якщо не подобаюсь мамі хлопця – ТОП-7 порад психолога

Не варто сприймати маму хлопця спочатку своїм ворогом. Зрозумій, що вона слабша за тебе, боїться залишитися самотньою, до неї прийшло несподіване усвідомлення, що син перестав потребувати її.

 • Поговори із хлопцем.

Донеси до нього, що він повинен сказати мамі, що також любить її, не переносить її на другий план. Що він став дорослим та самостійним. Він незабаром створить свою сім'ю. Хлопцю необхідно наголосити, що думка мами для нього також важлива, але приймати рішення він буде сам.

 • Вияви ввічливість та стриманість.

Хоч би як поводилася мама хлопця, тобі необхідно проявити стриманість. Якщо ти даси невтішні висловлювання на її адресу, то вона обов'язково акцентує на них увагу свого сина. Причому не важливо, чи справедлива критика, але хлопець може віддалитися від тебе.

Що робити, якщо не подобаюсь мамі хлопця – ТОП-7 порад психолога

Батьки хлопця проти наших стосунків

Ти ж образила його улюблену маму. Йому складно прийняти негативну інформацію, що стосується його найближчого оточення.

Вияви стриманість. Акуратно використовуй негатив. Попроси допомоги у хлопця, запитай, як тобі поводитися, якщо нападають на тебе, на твоє кохання. Перенеси всю відповідальність за таку поведінку мами на хлопця. Нехай він сам вирішує це питання.

 • Виявляй самодостатність.

Збережи свій внутрішній стрижень, контролюй себе та свої емоції. Ти така вся культурна, ввічлива. Ставися до мами хлопця з повагою за те, що вона виховала такого чоловіка, з яким ти почуваєшся щасливою.

При цьому не став перед собою завдання сподобатися мамі хлопця. Збережи свою психологічну зрілість. Не дозволяй собі здатися у ролі маленької дівчинки, якій важливо всім подобатися. Це нікому не потрібне, ні тобі, ні їй.

Покажи себе сильним з енергетичного боку. Вона це зрозуміє. Пронеси свої цінності, не міняй їх на догоду іншій людині, ким би вона не була. Твоє завдання залишитися психологічно спокійним у будь-якій ситуації, сильній енергетично, зі своїм укладом, характером.

Це не означає, що тобі необхідно входити до конфлікту. Навпаки, тобі важливо залишитись собою. Прийшла до мами хлопця з тортиком, попили чай, поговорили за життя. Ти внутрішньо спокійна, не напружуєшся, бажаєш їй щастя та любові.

Головне не переборщі. Не вкладай у стосунки із мамою багато енергії. Інакше це руйнівним чином подіє на твої стосунки з хлопцем.

 • Запитай пораду.

Будь хитріш. Оціни якісь таланти мами хлопця, спитай пораду. Причому не обов'язково це може стосуватися кухні. Вибери будь-яку тему. У такий спосіб ти пробудеш материнський інстинкт у ній.

Що робити, якщо не подобаюсь мамі хлопця – ТОП-7 порад психолога

Фото автора cottonbro: Pexels

Попроси у мами хлопця рецепт фірмового пирога. Потім випеки його і прийди до неї в гості з ним на пробу. Попийте чайку. Вона неодмінно оцінить тебе. Їй буде приємно, що вона потрібна, важлива, її хвалять. Таким чином, ти знайдеш в особі мами хлопця союзника.

 • Не приходь у будинок хлопця із порожніми руками.

Щоразу приноси з собою щось незначне. Можливо це квіти для мами, випічка, тортик. Домашній пиріг підійде якнайкраще. Таким чином, мама оцінить, що ти господарська дівчинка. А це для багатьох важливе. Вона зрозуміє, що її син не голодуватиме.

 • Живіть окремо.

Якщо ви з хлопцем живете разом, то робіть це окремо від будь-яких батьків. Як би вам не було непросто в матеріальному плані, ви повинні жити окремо. Дві господині на кухні ніколи не приживуться. Та й спосіб життя молоді та старшого покоління серйозно відрізняється. Так у вас буде менше конфліктів.

 • Не збирай у собі негатив.

Якщо тобі необхідно злити нагатів, то скористайся методом ненаправлених листів. Всі виклади на папір, висловися, не соромлячись у виразах. Але листи не надсилай. Із мамою ж хлопця не вступай у відкритий конфлікт.

Як не можна поводитися, якщо мама хлопця проти тебе

Є популярні помилки, які припускаються багато дівчат при побудові стосунків з мамою хлопця.

 • Прагнення догодити у всьому мамі.

Ти звинувачуєш себе у ситуації, що прагнеш, прагнеш усілякими способами сподобатися їй. Ти тут не до чого. Не бери на себе вину за те, що відбувається. Мамі хлопця не подобатимуться всі дівчата, які знаходяться поруч із її сином. Усі вони виявляться негідними.

Якщо ти намагатимешся догодити мамі хлопця, то вона усвідомлює, що ти розумієш, хто тут головний. Вона ще більше укоріниться у своїй ролі та перейде на наступний рівень: маніпулювання.

 • Ти показуєш, що тебе не цікавить думка мами.

Це інша поширена помилка, повна протилежність першої. Ти всім своїм виглядом показуєш, що тебе не цікавить думка мами. Робиш усе навпаки. Ця ситуація призведе до нових скандалів. Хлопець розриватиметься між двома вогнями. І не відомо, кого він вибере.

Багато в чому твої стосунки з мамою залежатимуть від хлопця. Якщо він її слухається, боїться сказати чи зробити щось, не узгодивши з нею, то ваші стосунки вже приречені на провал. Мама перетягне сина на свій бік.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua