Чоловік запитує, чи я його люблю – що відповісти

Чоловік запитує, чи я його люблю – що відповісти

Буває, що ти не знаєш, що сказати, якщо тебе запитали: Ти мене любиш? Відповідь залежить від того, хто поставив питання, ситуації, в якій це сталося, навіщо людина про це запитує. Поговоримо про можливі варіанти відповідей та ситуацій, для яких вони підходять, докладніше.

Коли задається питання про кохання

Чоловік запитує, чи я його люблю – що відповісти

Фото автора Вальдемар: Pexels

Питання «Ти мене любиш» – одне з найбільш провокаційних. Його ставлять у різних ситуаціях:

  • Коли людина дійсно хоче дізнатися про твої почуття. Він хоче отримати від тебе серйозну відповідь, оскільки від неї залежать подальші дії, пропозиція про шлюб, а можливо, чиєсь життя.
  • Про кохання запитують, щоб почути визнання у почуттях, отримати задоволення від відповіді, насолодитися стосунками. І тут питання звучить легко і невимушено. Насправді, ні питання, ні відповіді тоді не потрібні.

Про те, чи є кохання, твій партнер і так знає. Йому просто ще раз хочеться почути підтвердження.

  • Найчастіше це питання грає роль жуйки – людям нема про що говорити, і вони починають мучити один одного. У цьому випадку людина, яка запитує, може ставити її з ревнощів, невпевненості в собі, страхів, заздрості, спробах маніпулювати партнером.

В останній ситуації питання задається знову і знову. Передбачається, що відповідь завжди буде правильною, і друга сторона скаже «так».

Згодом формується своєрідна гра, де кожен знає свою роль та роль партнера. Сторонами гри можуть бути батьки та діти, звичайна пара, що стоїть на порозі нових стосунків.

Найчастіше постійним уточненням почуттів партнера страждають дівчата. Вони зациклюються на питанні кохання і тиснуть на свою молоду людину, намагаючись видавити з неї зізнання. Але через невпевненість у собі, залежність питання про кохання можуть ставити і хлопці.

Ти мене кохаєш? – Запитують батьки

Нерідко питання про кохання йде не від закоханих, а від батьків. Для них ти завжди дитина – пустотлива, трохи недолуга, забудькувата.

Вони цікавляться, чи ти їх любиш, бо бояться дізнатися, що самі стали непотрібними. У черзі днів не можуть дочекатися від тебе лагідних слів, почуваються покинутими.

Мабуть, подібна ситуація – яскравий приклад, коли, хоч би скільки запитувалося, на нього потрібно відповісти позитивно. Бажано сказати кілька слів додатково, показати ніжність, визнання, щоб розкрити всю глибину почуттів.

Не варто боятися розкриватися. Якщо не батькам розповідати про кохання, то кому?

Чоловік запитує, чи я його люблю – що відповісти

Не говори «Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ», поки не подивишся це відео

Але, як і скрізь, батьківські питання можуть задаватися тишком-нишком. Батьки бувають добрими маніпуляторами, мета яких – пограти з тобою, показати публіці твою підлеглу позицію.

Наприклад, його може поставити мама, яка приймає рішення про те, кому із родичів залишити у спадок квартиру. Хто голосніше і з більшою пристрастю переконуватиме її у своїх почуттях, той, ймовірно, й отримає спадщину.

У цій ситуації тобі самій вирішувати, що казати:

  • Розповісти про свої почуття, показавши, скільки для тебе означає мати незалежно від боротьби за спадщину.
  • Кричати найголосніше, що ти любиш її, навіть якщо це не відповідає правді.
  • Мовчати, розуміючи, що кохання можна злякати. Про неї не варто всім оголошувати. Навпаки, треба говорити про неї в тиші, спокої, або взагалі лише натяками і тоді, коли це дійсно важливо, а не колись вигідно.

У дитячо-батьківських відносинах є ще один випадок, коли, якщо тебе запитують про кохання, потрібно відповідати. Згадай, як маленька дитина рано вранці в суботу залазить у твоє ліжко і смикає тебе: «Мамо, чи ти любиш мене». Як у такій ситуації стриматись і не розповісти, наскільки він важливий для тебе?

Чоловік запитує, чи я його люблю – що відповісти

У стосунках із чоловіком все набагато складніше. Тут починаються ігри, маніпуляції, спроби налаштувати партнера на відповідь.

Водночас, саме з молодою людиною треба залишатися чесною. А якщо ні, то відносинами заволодіє фальш, ви доведете їх до такої межі, де втрачається можливість їх налагодити.

Якщо кохання немає

Перша ситуація пов'язана з тим, що ти не любиш свою молоду людину. Він тобі подобається. Тобі імпонує, що він гарний, високий. Але глибоких почуттів щодо нього немає.

Чоловік запитує, чи я його люблю – що відповісти

Giphy

Можливо, поки що ти цього до кінця не розумієш, і лише відчуваєш збудження від того, яку кльову партію змогла знайти. Але згодом прийде розуміння, що все це лише видимість.

У цій ситуації краще не юлити, не вигадувати того, чого немає, і відверто сказати, що ти поки що не знаєш, любиш ти його чи ні.

Якщо ти зрозуміла, що почуттів немає, спробуй уникнути обману і сказати про це прямо, навіть якщо він дивиться на тебе щенячими очима, готовий кинутися за тебе в бій і боротися з усіма кіборгами разом.

Якщо хочеш приховати свої почуття

Буває, ти чітко розумієш, що любиш, але не можеш цього показати і сказати. Питання про почуття з боку партнера звучить недоречно, змушує тебе вкотре зазнати біль у грудях.

Подібне може виникнути у таких ситуаціях:

  • Ти не впевнена у почуттях партнера. Боїшся, що він використовуватиме їх, щоб грати з тобою, знущатися з тебе чи виставить посміховиськом.
  • Молодий чоловік любить тебе, але також сильно він любив і твою подругу Машу минулого року, а позаминулого – колегу Світлану. Щоразу він закохується по вуха, клянеться у вірності, а потім раптом усвідомлює, що почуттів немає.
  • Ти боїшся помилитись. Зізнатися у коханні на певному етапі для тебе означає прийняти якесь рішення. Наприклад, бути із цією людиною, вийти за неї заміж, поїхати за них на північ.
  • Ти просто ненавидиш говорити про кохання. З твого погляду краще про почуття розкажуть вчинки, квіти, готовність допомогти. Слова це як листя на вітрі. Дунет, вони розлетяться в різні боки, і їх ніколи не зібрати.

Якщо любиш і не соромишся

Мабуть є один тип відносин, коли можна кричати на весь світ, що любиш. Це трапляється, коли ти впевнена у своїх почуттях, усвідомлюєш їх та віриш у них. У цій ситуації тобі нема чого приховувати, соромитися чи боятися. Ти відкрита любові і своєму молодому чоловікові.

Швидше за все, і він відчуває те саме, і немає ризику, що він обдурить, змінить, піде. Він запитує, чи ти його любиш, швидше, щоб знову почути твій голос, відчути закоханість, щастя, задоволення.

Твоя відповідь, крик, визнання зробить вас обох щасливішими, дозволить прожити світлі моменти життя усвідомлено, наповнено, навчить радіти, сміятися, довіряти одне одному.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua