Як повернути колишню пристрасть у стосунках із хлопцем

Як повернути колишню пристрасть у стосунках із хлопцем

Вершиною відносин між чоловіком і жінкою є створення сім'ї, тобто бажання поділяти з партнером спільні цінності, проблеми та досягнення.

Але навіть при побіжному погляді на офіційну статистику розлучень розумієш, що одного такого бажання явно мало для того, щоб зберегти глибину почуттів протягом усього життя. Чому чоловік остигає, і як поводитися, щоб зберегти і повернути вогонь пристрасті?

Що таке пристрасть і що з нею відбувається у стосунках

Як повернути колишню пристрасть у стосунках із хлопцем

Фото автора Victoria Strelka_ph: Pexels

Поняття «пристрасть» слід розглядати як найсильніше, але порівняно короткострокове почуття між чоловіком та жінкою. Її пік посідає період закоханості і простою мовою викликає відчуття «метеликів у животі».

Партнери вивчають один одного, придивляються, насолоджуються, досліджують, а пристрасть їх активно підштовхують до цих процесів, затьмарюючи багато інших потреб. Потім настає момент насичення, ендорфіновий шквал спадає. Ви звикаєте один до одного, перестаєте розчулюватися родимкою на щоці партнера та інше.

Це життя. З тією лише різницею, що одним вона приносить розчарування та згасання пристрасті, а перед іншими відчиняє двері глибших почуттів та уподобань.

Ваші «метелики в животі» трансформуються в гусениць. Зараз ви з партнером перебуваєте на тій стадії відносин, яку називають побутовою. Нібито, в ній інтим за розкладом, а у вільні півгодини до зустрічі потрібно встигнути забігти до магазину за курочкою та кабачком за акцією. Жодної пристрасті, тільки практичне проведення часу. Нібито…

Чому пристрасть у стосунках із чоловіком пропадає

Не завжди пристрасть у сімейному житті випаровується під ношею домашніх справ. Наприклад, американський секс-педагог Емілі Нагоскі бачить для цього такі причини:

  • різниця у сексуальних темпераментах, яка лише посилюється з часом;
  • зміна контексту – від поповнення сім'ї до зміни місця проживання, роботи, оточення.

А бізнес-коуч Крістіна Костікова бачить глибше коріння проблеми. Зокрема, вони пов'язані з марними невиправданими очікуваннями, які стосуються міжособистісних стосунків із партнером. Як один із варіантів, ти хочеш йти вперед, пізнавати світ, пробувати нове, а він – консерватор, важкий на підйом.

Як повернути колишню пристрасть у стосунках із хлопцем

Пристрасть у відносинах часто згасає через дрібниці, що затягнулися: пари зайвих кілограмів, старого светра або порожніх розмов, свідком яких стає чоловік. Згодом ці дрібниці накопичуються і витісняють вогняні почуття, і буря емоцій у ліжку стає скромним протягом під ковдрою.

Що ж треба робити і як поводитися, щоб відстрочити момент пересичення партнером і зберегти полум'я пристрасті в шлюбі? Є варіанти:

  • Вкладай час та гроші у догляд за собою.

Економія на власній зовнішності – погана витівка для справжньої жінки. Згадай, скільки часу ти проводила біля дзеркала, створюючи ідеальний образ для побачення.

Як повернути колишню пристрасть у стосунках із хлопцем

Як повернути пристрасть у стосунках?

На зорі ваших стосунків косметика та креми витрачалися тоннами, і завжди знаходилося кілька зайвих годин, щоб провести їх у магазинах одягу.

Але ось, минає зовсім небагато часу, і ти переймаєш риси матінки Гуски: бігуді витісняють укладання, стрінги, що збуджують, забуті на користь рейтузів а-ля бабуся, а то й панчохи зникають під начосом, недоторканим епілятором.

Як думаєш, твій чоловік точно настільки байдужий до твоєї зовнішності, щоб терпіти подібну зневагу собою, чи все-таки варто залишатися для нього бажаною, демонструючи сексуальність?

  • Вмій дивувати його

У фільмі за участю Джима Керрі “Земні дівчата доступні” героїня стає випадковим свідком зустрічі свого партнера з коханкою. Буря емоцій супроводжується не тільки вигнанням зрадника з будинку і підсмажування його рибок в акваріумі за допомогою кип'ятильника, але і рішенням кардинально «попрацювати над собою». Ефект перевершує всі очікування, і збентежений герой намагається повернутися додому до «нової дівчини».

Вибач за спойлер. Але здатність вчасно змінюватися часто допомагає утримувати сексуальну увагу партнера та попереджає пошуки спідниці на стороні.

  • Погоджуйся на експерименти

Сфера інтимних стосунків – важлива складова стосунків між тобою та твоїм чоловіком. Саме в ліжку ви виходите за рамки побутової, припиняється думати про поточні справи та вишукувати шляхи вирішення життєвих питань. Чи хочеш ти ще й цю віддушину перетворити на проблему?

Пам'ятай про те, що пристрасть йде разом із частою головним болем та домінуванням місіонерської позиції. Зате залишається там, де обидва відкриті для нововведень, що максимально зближують партнерів.

  • Будь цікавою

Хоч як дивно, пристрасть базується не лише на візуальному сприйнятті партнерки, а й на її вмінні «зачепити» своїм внутрішнім змістом. Пам'ятаєш, з якою гордістю чоловік колись знайомив тебе з друзями? Тому що ти не просто красуня, а й розумниця, здатна справити враження своєю привабливістю, так і вміло підтримати світську бесіду.

Як повернути колишню пристрасть у стосунках із хлопцем

Giphy

За тобою було цікаво «полювати». Тобою хотілося мати. Але чи ти зберегла цю здатність за період вашого сімейного життя або твої знання залишилися на колишньому рівні? Якщо так, то чоловікові просто набридить обговорення банальних побутових питань, що позбавляють його крил за спиною, і з бажаної жінки твій статус швидко знизиться до «була справа».

  • Підтримуй помірне ревнощі

Будь-який чоловік за своєю природою мисливець, йому важливо отримати трофей (вибач за порівняння), яким хотів би мати будь-який інший «побратим». Якщо ж твоя поведінка, манери, зовнішність не супроводжуються бажанням сторонніх чоловіків проковтнути слину, то місця для пристрасті не залишиться.

  • Вмій йти на компроміси

Пристрасні стосунки багато в чому базуються на тому комфорті, який ви можете забезпечити. Так, якщо один з вас не здатний поважати право іншого на власне “Я”, то він перетворюється на “пилу”, що викликає не сексуальне збудження, а потребу втекти.

  • Будь чесною

Можливо, не варто з порога згадувати, що сьогодні ти зустріла колишнього кавалера і ви чудово поспілкувалися за чашкою кави. Але обманювати чоловіка або змушувати його читати твої думки не варто: краще вчитися вербально пояснювати причину твоїх образ і хвилювань. Щирість і прямота у відносинах – найкраще підтвердження довіри до партнера, а воно, своєю чергою, лише зміцнює зв'язок між вами.

Коли бити на сполох?

Часом згасання пристрасті у шлюбі зовсім не пов'язане з міжособистісними стосунками.

Можливо, у чоловіка зараз важкий період у житті, і твоєї підтримки і турботі він потребує більше, ніж яскравого сексуального досвіду.

І зовсім інше питання, якщо зникає не пристрасть як така, а бажання проводити час разом, розмовляти, виходити за межі звичних умов. Тут психологами простежується тривожна риса, за якою шлюб зовсім може впасти, і партнери розійдуться кожен своєю дорогою.

Якщо ти ще не стоїш на порозі такої сумної розв'язки ваших стосунків, то цілком можеш зберегти пристрасть у шлюбі. Для цього потрібно постаратися, поєднуючи турботу про себе саму з умінням вчасно підтримати та здивувати кохану людину.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua