Як зрозуміти, що чоловік змінює та обманює – ТОП-15 ознак

Як зрозуміти, що чоловік змінює та обманює – ТОП-15 ознак

Якщо твій чоловік постійно на увазі, ви підтримуєте зв'язок і знаходитесь в одному місті, то зловити його на обмані легко.

Але якщо сумніви з'явилися, коли він поїхав у відрядження чи навчання в інше місто, то тут уже складніше. Адже не завжди є можливість вирушити до нього як непроханий гостя. Впіймати його буде непросто, але шанс є.

Зазвичай у вас був певний час, коли ви листуєтеся, розмовляєте по телефону або відеозв'язку. Але чоловік раптово почав скасовувати ваші сеанси спілкування, посилаючись на зайнятість та інші справи. Які саме справи він, зрозуміло, не уточнює.

“Це по роботі” або “мамі потрібно допомогти” може спрацювати один або два рази. Але регулярність такої зайнятості має змусити насторожитися.

 • Оновлений лексикон.

Психологія спілкування включає те, що з контактами коїться з іншими людьми, ми переймаємо в них нові слівця і фрази. І найчастіше від людей, яких вважаємо привабливими.

Тому, якщо твій обранець «видав» щось незвичайне, або в нього з'явилося нове слово-паразит, то саме час замислитися, хто справив на нього таке сильне лексичне враження.

 • Він не розповідає про свої справи та не цікавиться твоїми.

На твої спроби дізнатися, як просувається робота чи які успіхи в навчанні він відмахується. Питань у відповідь не ставить, а твої розповіді практично пропускає повз вуха.

При цьому він у досить хорошому настрої, але про справи йому говорити абсолютно не цікаво. Значить, є те, що захоплює його набагато сильніше.

 • Він здається неуважним.

З'являється відчуття, що він спілкується і телефонує з тобою просто «для галочки». Він не ставить тобі запитань, або запитує те саме кілька разів. А на твої розпитування реагує відсторонено, ніби перебуває десь не тут.

У такі моменти його можна намагатися ловити. Задане «в лоб» питання застане його зненацька. А далі – дивись по реакції.

Як зрозуміти, що чоловік змінює та обманює – ТОП-15 ознак

Як зрозуміти, що чоловік зраджує?

 • Затягнене відрядження.

Сюди входить небажання приїжджати додому на вихідні, якщо чоловік перебуває на навчанні. Причину термінів відрядження, що змінилися, можна спробувати дізнатися у начальника. З навчанням складніше. Чоловік може вигадати борги з навчання і, нібито, не приїхати.

Але якщо раніше для нього не було стримувальних факторів, а зараз з'явилися, то справа точно не в поганій успішності. Запропонуй приїхати самій і подивися на реакцію.

 • Він нервує.

Чоловікам взагалі важко дається «покерфейс». Тому намагайся частіше спілкуватися з відеозв'язку. Стеж за його мімікою, жестами. Вивчи, як поводяться брехуни, щоб безпомилково визначати таку поведінку.

Якщо він спізнюється на ваші сеанси зв'язку, то спостерігай за тим, як він виправдовується.

 • Він плутається у свідченнях.

Він зник на цілий вечір, а потім сказав, що дивився з другом фільм. Саме час трохи поспілкуватися з цим другом і запитати, як враження від перегляду.

Друг, звичайно, може бути залучений до гри проти тебе, але іноді чоловіки на відстані втрачають пильність.

Тому, ти можеш не прямо запитати «як ви вчора подивилися фільм із моїм ненаглядним?», а, наприклад, «як тобі такий фільм? А коли ти його востаннє дивився?

 • З'явилися нові інтереси.

До цього його з дому витягти було неможливо. А тепер – не застати. З'явилися якісь хобі, походи до спортзалу або на нові виставки, або просто погуляти на самоті. Хто ж зміг його розворушити? Час замислитись.

 • Поява лайки на його сторінці.

Це найдурніший спосіб «спалитися». Однак такий варіант можливий. Суперниця, може, взагалі про тебе не знає, тому щедро обдаровує твого чоловіка «сердечками». Цікаво вийде, якщо на сторінці ти виявиш взаємність.

Як зрозуміти, що чоловік змінює та обманює – ТОП-15 ознак

 • Підвищена активність у соцмережах.

Він часто онлайн, але при цьому не завжди пише тобі чи довго відповідає. На питання чому, каже щось нескладне. Цілком можливо, що в нього з'явилася цікавіша співрозмовниця. Тут можеш спробувати зробити фейкову сторінку та спробувати її зацікавити.

 • Він провокує сварки.

Його виводить із себе будь-яка дрібниця. Для скандалу навіть не потрібна нагода. Причому щоб охолонути, йому треба побути одному. Дні два. І тоді він точно зможе присвятити час, що звільнився, своєму новому захопленню.

 • Він почав тебе критикувати.

Він робить зауваження щодо твого зовнішнього вигляду чи поведінки. Ти постійно не так одягаєшся або не так йому відповідаєш. Можливо, він подумки порівнює тебе з новою пасією, яка, зрозуміло, ідеальна у всьому.

 • Він став надто милим.

На противагу відстороненості може прийти надмірна турбота та підвищена увага до твоєї персони. Якщо раніше він таким не славився, то цілком імовірно, що його мучить відчуття провини за те, що він зробив.

 • Він став натякати на розрив.

Після того, як чоловік знайшов чергову нагоду посваритися, він почав кидатися фразами: «чому ти зі мною, якщо я такий поганий», «можливо, нас нічого не чекає у майбутньому», «Мені здається, ми один одному не підходимо».

Це справжні та найпряміші чинники, які вказують на те, що ці стосунки чоловікові вже не потрібні. Він хоче інших. Або вже їх має.

 • Зміни у ліжку.

Після розлуки хочеться якнайшвидше кинутися в обійми коханого і віддатися пристрасті. А він не дуже горить бажанням, бо, на відміну від тебе, не голодував.

Або ж, навпаки, у ваших втіхах з'явилися експерименти та нововведення, про які чоловік навіть не попереджає. Він просто забув, що робив це не з тобою.

Зрада – це боляче, і не завжди можна (і хочеться) точно її розпізнати. Однак необхідно завжди бути напоготові, якщо всередині з'явилося насіння сумніву, щоб вчасно припинити спроби поводити тебе за ніс.

Зраду прощати не можна. З відносин потрібно йти гідно, а не як боягуз, який вважає себе в безпеці, перебуваючи на відстані.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua