Чоловік не виходить на зв'язок після першого побачення – що робити

Чоловік не виходить на зв'язок після першого побачення – що робити

Буває так, що перше побачення пройшло на висоті, ти прийшла додому у відмінному настрої, сповнена надій та планів. І тут від парубка немає ні дзвінка, ні СМС. Ти перебуваєш у повному невіданні. Давай подивимося, чому така ситуація може бути і що в ній робити.

 • Можливо, навпаки, ти дуже сподобалася хлопцеві. Він мав досвід невдалого кохання, він дав собі обіцянку не закохуватися.
 • Чоловік зробив висновок, що ти надто доступна. У зв'язку із чим він втратив інтерес.
 • Чоловік занадто самовпевнений. Він чекає від тебе, коли ти першою вийдеш на зв'язок. Він маніпулятор, набиває собі ціну, створює перевірочну ситуацію, щоб з'ясувати, наскільки ти далеко готова зайти.
 • Можливо, чоловікові є що ховати. Можливо, він має дівчину чи він одружений. Спочатку він розраховував на роман, що нічого не обіцяв. Пізніше під час зустрічі хлопець зрозумів, що ти серйозна дівчина, на роль коханки не погодишся. Він вирішив з тобою не виходити на зв'язок, щоб не псувати себе враження.
 • На побаченні у чоловіка склалося враження, що він тобі не сподобався. Можливо, ти не виявляла до нього очікуваного інтересу, емоцій.
 • Після зустрічі хлопець вивчив твій профіль у соціальних мережах, у нього склалася думка, що маєш чоловіка, якого ти приховала. Він зробив висновок, що ти обдурила його. Можливо, у тебе на сторінці є фотографії із чоловіками-приятелями.
 • Чоловік надто зайнятий, він живе за чітким розпорядком. Романтичні зустрічі не входять до розряду винятків, стоять нарівні з друзями та роботою. Для дзвінків, побачень у нього має бути запланований час. У його щільному графіку не знайшлося вікна для тебе.
 • Чоловік-завзятий холостяк. Його життя розмірене, звичне. Можливо, ти на першій зустрічі показала себе надто активною. Він у тобі бачить загрозу, боїться, що ти порушиш його звичне життя. Йому доведеться вийти із зони комфорту.
 • Хлопець просто не знає, чого він хоче. З дівчатами він знайомиться лише як спосіб розваги. Він не прагне обтяжувати себе серйозними відносинами, зобов'язаннями.
 • Можливо, чоловік прийшов на зустріч із тобою, щоб забути старі стосунки, які боляче поранили його. Він зрозумів, що таким чином йому не під силу забути кохану дівчину, вирішив, що зустрічі треба припинити.

Чоловік не виходить на зв'язок після першого побачення – що робити

Чому чоловік не дзвонить після першого побачення?

Що робити, якщо чоловік не виходить на зв'язок після першого побачення

Пройшло перше побачення, все було добре, ви розлучилися з надією на швидку зустріч. І тут тиша. Звичайно, у тебе в голові безліч питань: «Що робити?», «Зателефонувати самій?», «Як поводитися в такій ситуації?».

Звісно, не треба робити перший крок на зустріч. Чоловік за своєю природою – мисливець. Йому властиво добиватися жінки. Якщо ти перша виявиш до нього інтерес, він вважає, що в тебе низька самооцінка. Він або перестане зустрічатися з тобою, або захочеться скористатися тобою. У будь-якому разі, пошану отримати в тебе не вийде.

Якщо ти чоловіка цікава, він точно зможе знайти час, щоб вийти з тобою на зв'язок. Якщо він не дзвонить, не треба засмучуватися. Він же не єдиний чоловік у світі. Не показуй молодій людині, що ти чекаєш від неї дзвінка чи повідомлення.

Якщо ти покажеш незалежність, то змусиш чоловіка цінувати себе. Коли ж ти покажеш готовність прийти до нього на перший поклик, він втратить до тебе інтерес. Якщо хлопець тобі не дзвонить, значить у нього є причини.

Не слід тішити себе нездійсненними мріями, надіями. Видихни з полегшенням, ти позбавилася відносин, які заздалегідь приречені на невдачу.

Ти можеш зателефонувати хлопцеві у деяких випадках. Якщо ти залишила в нього якусь річ. Можливо ключі від квартири, якісь документи, телефон. Подзвони йому, признач зустріч, поясни причину.

Чоловік не виходить на зв'язок після першого побачення – що робити

Також варто зателефонувати в тому випадку, якщо зустріч відбулася, чоловік тривалий час не виходив до соціальних мереж, не був онлайн. Можна тут зателефонувати, щоб дізнатися, чи все гаразд.

Чого не слід робити, якщо чоловік не пише і не дзвонить

Коли молодик не зателефонував після вдало завершеного побачення, подивися об'єктивно на ситуацію, не дозволяй своєї фантазії нестримно розігруватися.

 • Не займайся самобичуванням. Не шукай у собі недоліки: не так поводилася, не в те була одягнена, недостатньо красива.
 • Не стеж за життям чоловіка в соціальних мережах. Чи не дивись, хто ставить йому лайки, з ким він сфотографований.
 • Не дзвони перша. Можливо, чоловік збирався зателефонувати тобі, але не так швидко. Він у сумніві. Ти ж своїм дзвінком прискорила події, змінила думку про себе. Звісно, якщо минуло 2–3 тижні – це тривалий термін для дзвінка. Якщо ж чоловік дзвонить через 2-4 дні, то це для нього нормально.
 • Не натякай, що ти чекаєш на дзвінок після першої зустрічі статусами на своїй сторінці в соціальних мережах.
 • Демонстративно не виявляй негативу: не видаляй із друзів, не пиши незадоволене повідомлення.
 • Не дзвони з іншого номера телефону, не перевіряй, чи візьме чоловік трубку чи ні. Він може здогадатися, що то ти.

Чим спокійніше ти поводиться в ситуації, що чоловік зник після першого побачення, тим винахідливішим буде він, щоб добитися твого розташування і уваги.

Якщо чоловік не подзвонив і не написав після побачення, то на це він має причину. Тобі не варто її з'ясовувати. Зосередься на собі. Не припусти, щоб депресія, зниження самооцінки увійшло твоє життя. Стань привабливою, цікавою для себе. Тоді і чоловік буде вражений тобою і зробить усе, щоб повторилися зустрічі.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua