Як перевірити щирість почуттів чоловіка, якщо я не вірю

Як перевірити щирість почуттів чоловіка, якщо я не вірю

«Постійна потреба заспокоїти легкий сумнів — ось у чому полягає щохвилинна спрага, ось у чому життя щасливого кохання. Оскільки страх ніколи її не залишає, її насолоди ніколи не зможуть набриднути». Стендаль, трактат «Про кохання».

Будь-яка дівчина мріє, щоб чоловік її любив по-справжньому. На початку стосунків, коли очі горять, між вами пробігають іскорки, ти впевнена, що він тебе любить. Але минає деякий час, і тобі починає здаватися, що він уже дивиться на тебе інакше, не такий уважний. “Невже він мене розлюбив”, – думаєш ти. Як перевірити щирість почуттів чоловіка?

ТОП-10 ознак щирості почуттів чоловіка

Як перевірити щирість почуттів чоловіка, якщо я не вірю

Фото автора Anna Shvets: Pexels

Він цікавиться, як минув твій день, пропонує допомогу у побуті. Коли ви зустрічаєтеся, переконуєшся, що ти тепло одягнена для прогулянки. Веде тебе до кафе і замовляє твої улюблені страви. Обов'язково телефонує, якщо не вдалося зустрітися, щоб дізнатися, як твої справи.

 • Йому важлива твоя думка.

Щоб не трапилося у його житті, він першою розповідає про це тобі. Йому важливо повідати тобі про його справи, можливо про проблеми. Йому хочеться ділитися своєю радістю з тобою, дізнатися про твою думку.

 • Йому подобаються не тільки твої переваги, але й розчулюють можливі недоліки.

Якщо ти не сильна в кулінарії, він не читатиме тобі лекцію про те, яка ти невміха, а натомість допоможе приготувати вечерю. Він може глузувати з того, як ти неправильно вимовляєш слова, але не робитиме на цьому акценту.

 • Йому потрібен тактильний контакт.

Йому треба обіймати тебе чи взяти за руку. Навіть якщо у вас зараз не найпристрасніший період стосунків, він із задоволенням тебе цілує та приймає твої поцілунки та обійми.

 • Регулярність сексуального життя.

Може ваші сексуальні контакти і стали рідшими за кількістю на день, йому потрібні регулярне сексуальне життя з тобою і він сам є ініціатором.

 • Із задоволенням знайомить тебе із родичами та друзями.

Йому хочеться представити тебе своїм родичам, дізнатися твою думку про них, розповісти про свої сімейні цінності, почастувати традиційною кухнею.

 • Засмучується, коли вам доводиться розлучитися з якоїсь причини.

Наприклад, ви живете у різних містах, і після зустрічі ти їдеш. Він, проводжаючи тебе, буде дуже засмучений, і вся його поведінка говоритиме про те, як він не хоче тебе відпускати.

 • Шукатиме зайвий привід для зустрічі.

Якщо буде можливість, зустріне тебе після роботи, запросить у кіно чи концерт. Якщо приводу не буде, він його вигадає.

Як перевірити щирість почуттів чоловіка, якщо я не вірю

Як зрозуміти, що чоловік любить вас по-справжньому?

 • Уважність до деталей та компліменти.

Закоханий чоловік помічає твої нові вбрання чи зачіску. Він із задоволенням щодня відкриває щось нове у своїй коханій. І, зрозуміло, каже їй компліменти. Навіть якщо ваші стосунки тривають уже достатньо часу, закоханий чоловік із задоволенням помічає нові деталі в жіночому образі.

 • Намагається розвиватися поруч із тобою.

Можливо, змінить стиль одягу або стрижки, щоб тобі більше подобатися. Запишеться в спортклуб, читатиме книги, які тобі подобаються, щоб краще дізнатися про твої думки та почуття.

Як перевірити щирість почуттів чоловіка, якщо я не вірю

«Чоловік коштує стільки, скільки коштує його слово». Джонні Депп.

Здається, що він і освідчився у коханні, і добре до тебе ставиться, але якісь сумніви мучать твою душу. Швидше за все, тому що в тебе в минулому були невдалі стосунки, в які ти вірила коханому, а він тебе зрадив. Як заспокоїти свої сумніви?

Відомий російський психолог Марк Бартон вказує п'ять ознак, за якими можна визначити, що чоловік насправді тебе любить:

 • Чоловік не намагається тебе переробити.

Це стосується і твоєї зовнішності, і твоєї одежі і твоїх поглядів на життя. Люблячий чоловік ніколи не стане дорікати своїй коханій, що вона погладшала після пологів. Не наполягатиме, наприклад, на пластичній операції зі зміни зовнішності. Не буде вказувати, що тобі вдягати та які вибирати прикраси. Він приймає тебе такою, якою ти є.

 • Чоловік шанобливо ставиться до твоїх друзів, твого хобі, твоїх захоплень.

Як перевірити щирість почуттів чоловіка, якщо я не вірю

Giphy

Люблячий чоловік усвідомлює, що у жінки мають бути власні джерела радості. Він не перешкоджатиме зустрічам з твоїми старими подругами, походам на природу чи відвідуванню танцювальної секції та гуртка з вишивання хрестиком.

 • Чоловік готовий до діалогу із тобою.

Мається на увазі, що він не відмахнеться від тебе, як від мухи, що набридла, а вислухає тебе, коли тобі потрібно вирішити свою проблему або позбутися тривоги, що тобою опанувала. Взагалі дуже важливим є вміння розмовляти не тільки про насущні справи, а про те, який сенс ти надаєш певним подіям, які у тебе уявлення про життя.

 • Поважає тебе.

Поважає тебе як жінку, як людину зі своєю певною думкою. Не вказує тобі твоє місце. Поважно висловлюється про тебе серед своїх родичів та друзів.

 • Про його любов до тебе говорять не лише слова, а вчинки та дії.

Якщо чоловік «балабол», то він може наобіцяти тобі «з три короби» і забути. Чоловік якщо любить, може без жодних обіцянок зробити тобі все, що в його силах.

Саме вчинки найбільше говорять про почуття чоловіка до тебе. Він захищає тебе, виконує твої прохання, слухає та втішає у важкі для тебе хвилини. Він допомагає тобі у побуті. Він ніколи не підніме на тебе руку і не вчинить насильства щодо тебе. Поруч із ним ти почуваєшся впевнено та спокійно.

Ніколи не додумуйте чоловічі вчинки. Якщо чоловік хоче щось робити, він робить. Якщо не хоче – Не робить. Тому не схиляйте себе до нав'язливих думок, що йому щось заважає зробити вчинок. Якби Він справді хотів, Він би це зробив». «Перлини думки».

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua