Що робити, якщо хлопець не любить

Що робити, якщо хлопець не любить

Під напливом ніжних і пристрасних почуттів багато представниць прекрасної статі схильні проектувати своє ставлення та приписувати обранцеві те, що відчувають самі. Але, на жаль, це не завжди відповідає дійсності.

Ідеалізувавши предмет свого обожнювання, дівчина може обпектися про байдужість і надовго втратити інтерес до стосунків. Необхідно максимально убезпечити себе від такого.

Ознаки того, що хлопець не любить

Що робити, якщо хлопець не любить

Фото автора cottonbro: Pexels

Перш ніж вирішити, що ж робити, якщо хлопець не відчуває тебе любові, необхідно зрозуміти, а чи справді це так. Чи, може, ти сама собі вигадала?

Наступні ознаки допоможуть тобі зрозуміти, що хлопець навіть не дивиться у бік любові до тебе.

 • Він не говорить про кохання чи навіть заявляє про те, що не любить.

Це найочевидніша ознака. Як ліхтариком у око посвітити. Свої почуття хлопець може висловлювати як закрито, так і завуальовано.

Якщо він говорить про те, що не любить тебе або просить не закохуватися в себе, то з його боку ніяких високих почуттів немає. Тільки ось дівчата схильні вважати, що це хлопець так кокетує. Але немає. Він справді не любить.

 • Ти в нього не одна.

Хлопець тебе абсолютно не соромиться, і в твоїй присутності фліртує з іншими, надає їм знаки уваги. Він також листується з численними “подружками”, і зустрічається з ними “побалакати”. Лише тебе на ці зустрічі не бере.

Якщо йому цікавий хтось крім тебе, то про яке кохання йдеться?

 • Погано до тебе ставиться і кривдить.

Любляча людина не прагне зробити боляче. Він берегтиме твої почуття. А якщо ж він дозволяє грубість або образливі жарти, висміює твої недоліки прилюдно, і захоплено розповідає про своїх колишніх, то твої почуття його не цікавлять.

Сюди ж можна віднести й те, що після сварки він ображає тебе, шантажує чи гордо мовчить кілька днів поспіль. Люди, що люблять, не принижують один одного, незважаючи на конфлікти.

 • Він не виявляє до тебе належної уваги.

Хлопець не вважає за потрібне попереджати тебе, якщо збирається виїхати чи зустрітися із друзями. Говорить, що забув. Не вір. Якщо ти небайдужа до людини, вона завжди знайде хвилинку на тебе.

Що робити, якщо хлопець не любить

10 ознак, що ти не потрібна своєму хлопцеві

Йому зовсім не цікаво, які у тебе захоплення. За відсутності кохання, хлопцю буде все одно, які книги ти любиш, і як вважаєш за краще проводити вільний час.

Твоя безпека для нього – пустий звук. Він не вважає за потрібне проводити тебе додому, якщо ви зустрічалися в темний час доби. А також не реагує, якщо у спільній компанії на тебе почалися нападки. Люблячий чоловік завжди прагне захистити свою половинку.

 • Він не дуже прагне бути частиною твого життя.

Хлопець не ставиться до тебе серйозно, якщо не поспішає знайомити зі своїми батьками та друзями. При цьому ви вже знаходитесь у відносинах тривалий час. У свою чергу, він не горить бажанням вливатись у твою компанію і уникає твоїх родичів.

Він туманно відповідає питанням спільному майбутньому. Відповіді у стилі «поживемо – побачимо» стали вже звичними. Не вір у це. Він просто не бачить тебе у своєму житті.

 • Він уникає розмов із тобою.

Так, коли жінку прориває, цей потік важко зупинити. Але чуйний і люблячий партнер зробить над собою зусилля і уважно слухатиме те, що в тебе накопичилося. А якщо він перекладає тему або зовсім – йде, то значить, що твої почуття йому байдужі.

Твої сльози також індикатор кохання. Якщо хлопець не втішає і заспокоює тебе, а сердиться, значить, любові тут немає.

 • Він завжди роздратований.

Може в тебе і є якісь звички, що нервують «типово жіночі». Але люблячий хлопець ставиться до них поблажливо. А якщо він починає пред'являти претензії і критикувати все, що ти робиш, то йому просто некомфортно. І про кохання не йдеться.

 • Він не бажає витрачати на тебе жодної копійки.

Квіти – марна трата грошей? Чи просить скинутися на бензин? У ресторані окремий рахунок? Люблячий хлопець завжди щедрий. І навіть на останні гроші готовий порадувати свою половинку. Так, кохання не вимірюється грошима. Але чоловіки завжди готові інвестувати у те, що їм важливе.

Що робити, якщо хлопець не любить

Giphy

Є ймовірність, що він, в принципі, скнара. Але з такою людиною зв'язуватися точно не варто.

 • Завжди тобою невдоволений.

Любов – це приймати людину такою, якою вона є. Чи не засуджувати його і не критикувати. Якщо ж хлопцеві не подобається твоя постать чи те, як ти фарбуєшся, то навіщо він взагалі з тобою? Навіть якщо ти змінишся, він знайде, до чого причепитися.

 • Інтимне життя пішло похилою.

Всі люди різні. Всі мають різні темпераменти, а впливати на якість і кількість близькості можуть стрес і втома. Але у чоловіків, у разі згасання кохання, першим починає страждати саме ця сфера.

Якщо його більше не хвилюють твої грайливі натяки та відверті фото, це означає, що як жінка ти його більше не приваблюєш. І ніяка нова білизна не поверне його пристрасть. Особливо якщо немає кохання.

Що робити, якщо хлопець не любить

Якщо ви не у стосунках із цим хлопцем і ніколи не були, а ти сама придумала кохання, то залишається тільки змиритися. Насильно милий не будеш. Втішай себе думкою, що як хлопець і супутник життя, він може виявитися зовсім не таким, яким ти собі його уявляла.

Але якщо тебе не любить твій нинішній партнер, то вчинити варто так:

 • Визнати дійсність.

Так, це справді буває тяжко. Нам боляче, коли розбиваються рожеві окуляри шибками всередину. І ти можеш до останнього не вірити, що твій хлопець тебе не любить. Проте правду корисно знати. Навіть для тебе самої.

 • Наперед з'ясувати, що почуття більше не взаємні.

І чим швидше ти зрозумієш, що твій хлопець тебе не любить, тим вищий шанс, що ти зустрінеш того, гідного, який зробить тебе щасливою. І не має значення, як довго ви були разом. Краще спалити всі мости зараз, ніж страждати ще кілька років.

 • Знайди у собі сили.

Якщо ти відчуваєш або знаєш, що твій обранець тебе більше не любить, то з ним треба розлучитися. Може він тебе й зовсім не любив, а може, почуття охолонули через час. Не намагайся себе обдурити і не сподівайся, що вогонь його кохання розгориться знову.

Його прив'язаність і звичка можуть призвести до ще більшої холодності з його боку.

Насамперед тобі треба полюбити себе. На жаль, не всі люди підходять одне одному. І яка б ти не була ідеальною, чудовою, красивою і доброю, є чоловіки, яким це все не потрібно.

Моніці Белуччі теж зраджували.

Справа не в тобі, і все з тобою гаразд. Ти є у себе, ти прекрасна така, якою ти є. Коли ти це усвідомлюєш, то з'явиться і хлопець, який тебе гідний.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua