«Чому дружина завжди бурчить»: 5 найімовірніших причин

«Чому дружина завжди бурчить»: 5 найімовірніших причин

Якщо вже й не згадаєте, коли дружина зустрічала вас з борщем і в мереживній боді, а не докорами – пора розібратися, чому ваша дружина стала схожою на «буркотун».

Причина № 1. Їй просто-напросто не вистачає вашої уваги

Так, знаю, що ти працюєш, як колгоспна кінь, щоб забезпечити сім'ю, але повірте, для того, щоб поцілувати дружину в щоку і запитати ввечері, як у неї справи, багато часу не знадобиться.

ВАЖЛИВО! Ви повинні пам'ятати: жінка від уваги, любові і турботи розквітає, як троянди в травні. І дає своєму чоловікові таку шалену енергетику, що на ній можна хоч стартап запустити, хоч город зорати. Так що «няшіть» дружину – це ще й внесок у самого себе.

Причина № 2. Дружина завантажена «по вуха»

Важко бути радісною Феєчки, якщо працюєш з 9 ранку до 6-ти вечора, а потім заступає на другу зміну – прання, прибирання, готування і інші побутові монстри. А діти? А кіт Мурзик? А ваш улюблений кактус?

А ще ж і ти, напевно, хочеш, щоб ввечері вона не колодою в ліжку лежала, а перекидалася з почуттям, толком і розстановкою …

Значить, треба дружину розвантажувати! Допомагайте своїй дружині, і замість Медузи Горгони – вас буде зустрічати мила Мурка.

Причина № 3. У неї занадто багато вільного часу

Моя мудра бабуся говорила: «У незайнятої голові з'являються погані думки».

Підтвердженням цих слів є моя клієнтка Аліна. Вона, вийшовши заміж, вирішила звільнитися з посади завідуючої дитячим садом. Мати дітей їй не дозволяє здоровіше.

Ось і нудьгує Алінка будинку одна, у фарбах уявляючи, як чоловік її зраджує з секретаркою. Періодично «виносить мозок».

А лінь-матінка не дає їй зібратися і піти на роботу. Що не кажи, неробство затягує.

Причина № 4. Вона не задоволена інтимним життям

Спробуйте наступного разу, приділити більше часу прелюдії, поекспериментуйте з:

  • місцями;
  • іграшками для дорослих …

Зрештою, кому можна розповісти про свої бажання і фантазіях, як не самому близькій людині? Геть сором!

Причина № 5. Вона відчуває, що у вас з'явився хтось інший

Причому мова може йти не тільки про фізичну зраду, а про захоплення іншою жінкою.

Дружина своєї «бабьей чуйкой» відчуває, що ваша голова забита думками про суперницю, а не про те, як заробити на сімейний відпочинок в Єгипті.

І тільки ви знаєте, права вона, підозрюючи вас в зраді, або все це від «передозу» серіалами.

Як бачите, причин, за якими ваша дружина завжди бурчить, може бути кілька, але я переконана, що розумному чоловікові під силу впорається з будь-якої з них.

Людмила, Сиктивкар:

«Як можна не бурчати, якщо ти зі шкіри геть пнешь, щоб залишатися тією прекрасною дівчиною, за якою він доглядав до весілля, а він слова доброго не скаже, не обійме, що не поцілує. Втім, може, мені просто не пощастило з чоловіком ».

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua