Чому чоловіків не приваблюють жінки, які не вміють і не хочуть заробляти

Чому чоловіків не приваблюють жінки, які не вміють і не хочуть заробляти

Гендерні стереотипи свідчать, що добувачем в родині має бути виключно чоловік. Незважаючи на це, сучасне суспільство, з його прагненнями до статевого рівності, потроху нівелює це поняття.

Звідси все більше чоловіків вважають за краще вибирати супутниць, які вміють і хочуть заробляти гроші в сім'ї. Чи так це насправді важливо?

Причини такої думки у сучасних чоловіків

Тут зроблю застереження – «скільки людей, стільки й думок» + міркую я-то з позиції дівчата. Безліч моїх знайомих, особливо із заможних кіл, кажуть, що друга половинка зобов'язана вміти заробляти незалежно від її статі. І якщо з дівчатами все зрозуміло, то дану відповідь у 85% + чоловіків мене трохи здивував.

Ось як вони обгрунтували своє рішення.

Причина обгрунтування
позиція жертви І це не жіноча слабкість, яку описують у творах в усій красі. Я маю на увазі стан справ, яким дівчина буде маніпулювати на постійній основі, обґрунтовуючи це своєю позицією. Фразочки типу «… я ж слабка» або «ти повинен мене забезпечувати …» стануть шаблоном на кожен день, незалежно від ситуації, що склалася.
немає саморозвитку Навіщо напружуватися, коли друга половинка всім мене забезпечить – це стандартне мислення безлічі дівчат, які орієнтуються на заможного чоловіка. Їх базові щоденні заняття – спа-процедури, фітнес, серіали і примірки нарядів. Відсутність цілей в 50% випадків призводить до зникнення мотивації, як наслідок, молодим людям з такими дівчатами просто немає про що поспілкуватися.
Формат швидких відносин Сьогодні один чоловік забезпечую дівчину, а завтра вже інший. Шлюби з розрахунку – типовість нашого світу, але за ними ховається порожнеча, яка нічого доброго в сімейне вогнище принести не може.

Вивчивши сотні думок, три вищеописаних зустрічалися мені найчастіше. Можливо, вибірка не була настільки точною, як хотілося б, але що давить більшість думок в сторону заробітку з боку жінок вже має насторожити слабка стать про перегляд поглядів на життя.

Важливо! Робота = цілям, з чого слід прагнення до саморозвитку та вдосконалення.

На додаток, дівчина підсвідомо налаштовує себе на незалежність, з усіма наслідками, що випливають з цього позитивними наслідками.

Сильні дівчата в очах чоловіка – це сексуально. Саме тому фінансово незалежний слабка стать має вище шанс знайти собі багатого супутника по життю, ніж пускають все на самоплив.

Що якщо жінка заробляє більше за чоловіка?

Чому чоловіків не приваблюють жінки, які не вміють і не хочуть заробляти

Коли дівчина вміє заробляти – це одне, але, коли її заробітна плата в кілька разів вище ніж у чоловіка, такий розклад також негативно впливає на взаємини сторін. Проблеми можуть виникнути найрізноманітніші залежно від характеру чоловіки / жінки + загального рівня розуміння всередині пари.

Ось деякі з них:

  • страждає інтимне життя;
  • у чоловіка виникає відчуття зневажливого ставлення з боку дівчини;
  • неоднозначність ситуації призводить до нерозуміння з елементарних питань, які у стандартних пар вирішуються навіть без натяків на скандали;
  • втрата сенсу життя. Перебільшую, але рівень депресії буде вкрай близький до сказаного.

Що отримуємо за фактом – чоловіки хочуть дівчат, які вміють заробляти, але в той же час заробіток слабкої статі не повинен перевищувати їх власний. На мою особисту думку, розрив між доходом дівчата і чоловіки в парі (якщо обидва працюють) повинен складати не менше 40% -50% в сторону друге.

А яка ваша думка з даного питання?

Захарченко Кристина
zmorshki.in.ua