Чому чоловік став пізніше приходити з роботи і що робити

Чому чоловік став пізніше приходити з роботи і що робити

Не завжди стосунки між статями – це щось виключно легке, рожеве, повітряне та радісне. Найчастіше вони є важкою працею та спільним подоланням перешкод, які виникають через непорозуміння.

Ситуація, коли чоловік раптом різко починає постійно приходити з роботи пізніше, часто. На це скаржаться багато жінок, одруження вже не перший рік. Що перше спадає на думку? Звісно ж, зрада. Однак така поведінка може сигналізувати і про інше.

Нерідко пізнє повернення з роботи – це не ознака подружньої невірності. Але як же розібратися у цій ситуації та не наламати дров? Тут необхідно виявити трохи мудрості та додати крапельку сімейної психології.

Чому чоловік може затримуватись на роботі

Чому чоловік став пізніше приходити з роботи і що робити

Фото автора Mike Jones: Pexels

Насправді, їх досить складно конкретизувати. Адже всі люди є різними. Тому і причин може бути безліч. Проте, як показує практика, ключовими є такі:

 • Бажання покращити фінансове становище.

Взагалі, ця причина є досить частою. Іноді чоловік не озвучує безпосередньо, що він відчуває моральний дискомфорт або навіть сором, що йому не вдається гідно забезпечити свою сім'ю. Особливо гостро це питання може стояти у разі дитини.

Виходить, що ти навіть і не в курсі, що матеріальні проблеми настільки сильно короблять чоловіка. Тому його затримки починаєш сприймати як зраду і бажання уникнути відповідальності (читай із сім'ї). Не поспішай робити поспішні висновки.

Іншим аспектом може стати той факт, що жінка заробляє більше. Тобто, жодних труднощів у плані грошей ви не маєте. Проте чоловік вважає себе дещо ураженим. Тому всіляко хоче самоствердитись. Як правило, зрадою тут і не пахне.

 • Готує сюрприз, на який потрібно заробити гроші.

Не варто виключати позитивні моменти. Наприклад, він дуже хоче поїхати у відпустку кудись типу Мальдів. Для цього доведеться як слід піднапружитися на роботі. Такий розвиток подія цілком реальна, тим більше, коли особливих причин для зради немає.

 • Бажання отримати підвищення.

Кар'єрне зростання та самореалізація дуже важливі для чоловіка. Не кожен готовий у цьому зізнатися. Але іноді він ставить роботу на перше місце, відсуваючи цим сім'ю. Погано це чи добре – вирішувати тобі. Але тут немає зради чи зради.

 • Проблеми у компанії (гіпервідповідальність).

Особливо актуальною є подібна поведінка для керівника вищої ланки або власника бізнесу. Нерідко такі люди змушені буквально ночувати в офісі, розгрібаючи купи паперів через раптову податкову перевірку або інші проблеми.

Але є й хлопці, які обіймають не настільки високу посаду, а все одно не дозволяють собі хоч якось відсторонитися від роботи в певні труднощі. Це називається гіпервідповідальність. Вона більше властива таки жінкам. Але й чоловіків стороною не оминає.

Чому чоловік став пізніше приходити з роботи і що робити

Як дзвонити чоловікові, щоб він не затримувався на роботі?

 • Проблеми у відносинах, напружена обстановка у ній.

Цю причину можна сміливо поставити на друге місце за популярністю нині. Найчастіше чоловік намагається якнайсильніше відтягнути момент повернення в рідні пенати, бо там на нього не чекає нічого доброго.

Наприклад, останнім часом ви часто сваритеся, це переростає у серйозні конфлікти та чвари аж до скандалу. А чоловіки, як відомо, на таке дух не переносять. Більшість із них намагаються самоусунутись, щоб не витрачати нерви на з'ясування стосунків.

Ще один приклад – маленька дитина. Наприклад, чоловік не може повноцінно виспатися або просто виявився не готовий до ролі батька (таке, на жаль, трапляється часто, навіть коли рішення завести малюка було взаємним).

У такій ситуації чоловік воліє довше попрацювати в тиші в офісі або сходити розвіятися з друзями. Це начебто й не зрада, але теж надто негативний сигнал. Подібна ситуація часто призводить до розриву.

 • Зрада.

Найсумніший варіант. Теж не рідкість, на жаль. Іноді внутрішнє чуття тебе не дурить, і на горизонті справді замаячила суперниця. Цілком ймовірно, що у чоловіка згасли почуття, але він боїться в цьому зізнатися. Або є проблеми в інтимній сфері.

Якою б не була причина, а реагувати та вирішувати проблему потрібно. Інакше є ризик довести себе до нервового зриву. Адже підключати фантазію – це не завжди добре для жінки. Цілком ймовірно, що й ревнувати не потрібно. Однак треба у всьому розібратися.

Що робити та як реагувати

Найгірше, що ти можеш зробити в цій ситуації – це мовчати та самостійно переживати внутрішні страхи, у яких, як відомо, очі великі. Рано чи пізно все виллється у грандіозний скандал. Адже чоловік може навіть і не підозрювати, що тебе щось хвилює.

Щоб не розлучитися через власну нервозність і ревнощі, необхідно взяти себе в руки і наслідувати деякі психологічні рекомендації:

 • Вивести на відверту розмову.

Це найкраще, що взагалі можна вигадати. Навчіться спілкуватися як дорослі люди словами через рот. Намагатися здогадатися про причину його затримок можна нескінченно і так і не потрапити в ціль. Набагато продуктивніше просто сісти і спокійно про все поговорити.

Обов'язково донеси до нього, що тебе хвилює і напружує ситуація, що склалася. Якщо причиною є вирішення фінансових питань, чоловік просто все розставити все на свої місця і цілком логічно пояснить.

Коли ти розумієш, що чоловік відверто намагається уникнути розмови, варто починати хвилюватися. Наприклад, зв'язатися з його колегами та уточнити, чи правда він перебуває у цей час на роботі, як і каже.

 • Зменшити градус напруги будинку.

Постарайся дати чоловікові те, чого йому не вистачає. Наприклад, не претензії після робочого дня, а мовчазні обійми, спільний перегляд фільму або смачна вечеря вдвох (можна навіть зробити романтичну обстановку, чому ні).

Кожен має право на відпочинок та моральний релакс. Інакше людина так і чисто на підсвідомому рівні намагатиметься втекти з дому, бо йому так банально погано. Уяви себе на його місці.

 • Давати чоловікові більше відпочивати у комфорті.

Іноді це реально здатне зберегти шлюб. Однак коли мова заходить про виховання маленької дитини, тут уже необхідно змиритися з труднощами та нестатками обома. Коли чоловік старанно уникає будь-якої відповідальності, варто замислитись, а чи потрібен він взагалі.

 • Запропонувати йому поїхати разом відпочити або просто сходити на побачення.

Спробуйте освіжити почуття. Це особливо актуально для пар, які перебувають у шлюбі вже багато років. Задумайся, а чи не перестав чоловік бачити в тобі жінку, а не куховарку та домогосподарку? Також актуально сходити в салон та оновити гардероб. Чоловіки насамперед візуали.

 • Додати трохи вогню в інтимне життя.

Так уже вийшло, що без якісного сексу чоловік може почати сумніватися у своїй привабливості, та й взагалі у залишках твоєї любові до нього. Без інтиму вони реально в'януть і наповнюються різними комплексами, вирішувати які іноді йдуть до інших дівчат.

Якщо ти розумієш, що постільних сцен у вашому житті стало мало, необхідно якось вирішувати цю проблему. Інакше ризик появи у чоловіка коханки стає дуже серйозним.

Коли чоловік починає затримуватись на роботі, це завжди напружує. Але причини бувають різними. Так що не варто робити голослівних звинувачень або зводити дружину ревнощами. Почни з конструктивного діалогу. Іноді чоловіки не бачать, що є якась проблема.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua