Як вибудовувати стосунки з розлученим чоловіком

Як вибудовувати стосунки з розлученим чоловіком

У світі шлюборозлучний процес перестав бути рідкісним і ганебним явищем. Але стереотипи, з приводу розлучених людей, все ж таки присутні в нашому суспільстві.

Тому варто розібратися, чи обґрунтований страх стосунків із розлученим чоловіком чи ні. Яким чином можна побудувати міцні стосунки з партнером, який мав за плечима подружній досвід? Для цього тобі варто ознайомитися з перевагами та недоліками розлученого чоловіка. Вони стануть відправними пунктами для налагодження здорових відносин.

Переваги чоловіка у розлученні

Як вибудовувати стосунки з розлученим чоловіком

Фото автора Arina Krasnikova: Pexels

Будь-який досвід у житті несе як негативні, і позитивні моменти. Безперечно, розлучення сильний стрес для подружжя і ніколи не проходить легко і просто. Але все ж таки варто відзначити, що плюси розлучених чоловіків існують.

 • Розлучений чоловік – вільний чоловік.

Офіційне розлучення дозволяє чоловікові з гідністю стати в ряди вільних чоловіків, готових до нових відносин, що тішить жіночі серця, які шукають взаємного кохання.

 • Не має ілюзій з приводу ідеальної дружини.

Чоловік, якщо навіть на початку подружнього життя, мав образ ідеальної дружини, то протягом шлюбу встиг зрозуміти, що дружина, в першу чергу, не його уявлення, а особистість зі своїми смаками і бажаннями.

 • В курсі, що сім'я – це праця, відповідальність.

Один із важливих факторів вступу в серйозні відносини те, що чоловік усвідомлює, що крім привілеїв важливо виконувати свої обов'язки.

 • Батько.

Поряд речей те, що у шлюбі народжуються діти. І високий відсоток того, що розлучений чоловік має дитину. Його взаємини з дитиною дозволять тобі побачити, наскільки вона відповідальна і зріла як особистість.

Недоліки чоловіка у розлученні

Якщо з перевагами все зрозуміло, їхня наявність сама по собі може сприятливо впливати на розвиток ваших стосунків. То перешкодою перед щасливим майбутнім може стати недоліки, яких не можна уникнути після важкого життєвого періоду.

Якщо розлучення пройшло дуже важко для чоловіка, і ти бачиш, що це відбивається на вашому спілкуванні, все одно є шанс вивести взаємини на гармонійний лад.

Для цього варто тобі розглянути основні труднощі, з якими стикаються у відносинах з розлученим партнером і які дії можна зробити, щоб у відносинах панував мир та розуміння, або вчасно відмовитися від неперспективного проведення часу.

 • Розлучення несе за собою емоційний дисбаланс, і природно людина потребує реабілітації, поповнення ресурсу, елементарно в отриманні жіночої уваги і ласки, якої так не вистачало останнім часом.

Підсумок стосунків із чоловіком, який бачить у тобі жилетку, часто призводить до того, що чоловік, заповнивши сили, зализав рани, йде в нові, найчастіше у здорові, стосунки.

Як вибудовувати стосунки з розлученим чоловіком

Відносини з розлученим чоловіком

Якщо тебе не влаштовує такий розподіл ролей, то вибирай для здорових і міцних відносин чоловіків, що відновилися після розлучення, вони зможуть приймати з вдячністю і здатні дарувати натомість підтримку та турботу.

 • В іншому випадку можливий протилежний сценарій. Небажання серйозних стосунків.

Порядний чоловік одразу позначить свою позицію, що не готовий до будь-яких стосунків та його мета – вільне приємне проведення часу без зобов'язань.

У такому разі варто запропонувати чоловікові припинити на час спілкування та відновити його за кілька місяців. Можливо, чоловік змінить вектор і виявить бажання вступити в серйозні стосунки.

Така перерва дасть змогу не застрягти у відносинах без зобов'язань та отримати шанс на повноцінний союз.

 • Чоловік – причина розлучення.

Від жінки заяви про розлучення надходять набагато частіше, ніж чоловіків. Що якщо чоловік справді не впорався зі статусом чоловіка у своїй минулій сім'ї? Чи варто списувати його з рахунків та бути впевненою, що з ним неможливо побудувати добрі стосунки?

Часто шлюб полягає в юності, коли подружжя лише на початку шляху становлення і з роками втрачається те спільне, що зближало молодих, не виправдовуються очікування, накопичуються образи. Це призводить до припинення союзу, але не означає, що ніхто з них не може стати зразковим і дбайливим чоловіком у майбутньому.

 • Замкненість та недовіра у нових відносинах.

Колишня сім'я могла принести багато болю та розчарування в життя твого партнера, що призвело його до недовіри та остраху, що такий життєвий досвід повториться знову. У такому разі потрібен час, твоє терпіння та турбота.

Як вибудовувати стосунки з розлученим чоловіком

Навіть розлучення за плечима партнера не завадить тобі вибудувати з ним зрілі та гармонійні стосунки, якщо партнер буде готовий до нових відносин, а ти знатимеш, як оминути можливі труднощі.

 • Не квапи події, дозволь собі якнайкраще дізнатися свого обранця та його оточення. А партнеру «прийти до тями» і зрозуміти готовий він до серйозних стосунків чи ні.
 • Відмовся від ролі рятівника.
 • Акуратно із минулим.

Не варто відкрито і наполегливо дізнаватися про всі подробиці та інші тонкощі колишнього подружнього життя чоловіка. Тим більше варто утриматися від оцінної думки колишньої дружини.

Важливі моменти, такі як причина розлучення та основні проблеми взаємин, варто з'ясувати м'яко та ненав'язливо.

 • Приділяй свою увагу на самого чоловіка, на його погляди, те, що любить саме він, на пошук спільних інтересів. Нехай партнер відчує твій щирий інтерес до нього.
 • Дозволь собі бути жіночною, слабкою, що дозволить чоловікові відчути себе незамінним та потрібним.
 • Не перешкоджай спілкуванню та виконанню батьківських зобов'язань, якщо чоловік має дітей від колишньої дружини. Сприятливо вплине на ваші стосунки те, якщо в тебе виникне бажання та можливість налагодити добрі стосунки з дітьми.
 • Не ревнуй. Минуле залишилося позаду – його не викреслити з життя партнера, найвірніше це прийняти, і вам відразу на березі обговорити межі дозволеного у спілкуванні з колишньою дружиною.
 • Не дозволяй партнеру проектувати образ колишньої дружини на тебе. Нагадуй, що ти не вона та ваші стосунки розвиватимуться зовсім інакше.

Відносини з розлученим чоловіком мають свої тонкощі, свої нюанси і тобі потрібно насамперед проаналізувати свій погляд на досвід партнера. Якщо ти впевнена, що тебе не бентежить минуле обранця, то ваші стосунки вже мають шанс стати довгими, міцними і щасливими.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua