Як зрозуміти, що чоловік одружений і у відносинах

Як зрозуміти, що чоловік одружений і у відносинах

Ти познайомилася з хлопцем, і у вас виникла взаємна симпатія. У міру спілкування з ним тобі все більше здається, що він хлопець твоєї мрії, що він ідеальний у всіх відносинах. Але все ж таки, у тебе є сумніви – чи вільний він?

Перш ніж починати стосунки з хлопцем, що сподобався тобі, слід вивчити його. Так би мовити, просканувати та переконатися, що він вільний. Ці основні ознаки допоможуть тобі точно визначити, чи в нього є інша дівчина чи ні.

Його поведінка поряд з тобою

При знайомстві з новою дівчиною хлопець ніколи не зізнається тобі одразу в тому, що в нього вже є жінка серця. Тому звертай увагу на те, як він поводиться поруч з тобою. Як говорить і які займенники використовує.

Наприклад, якщо він, коли щось розповідає про себе, часто вживає займенники «ми» чи «нас», то швидше за все він не вільний. Також він може тобі розповідати про якусь дівчину досить часто, не позначаючи при цьому статусу їхніх стосунків.

Крім цього, звертай увагу і на таке:

  • Він не підтримує твого флірту з ним.

Якщо він не фліртує з тобою у відповідь, то у нього є дівчина, або ти йому просто не подобаєшся як жінка. А можливі й обидва варіанти одразу.

  • Він фліртує зі всіма.

Є такі хлопці, які фліртують із усіма дівчатами поспіль. У них або така манера спілкування з жіночою статтю, або він знатний ловелас і не пропускає жодної спідниці. Навіть якщо він вже у відносинах з дівчиною, він може завести ще один роман. І в цьому він не побачить ні чого поганого

  • Ввічливість.

Як зрозуміти, що чоловік одружений і у відносинах

Як відрізнити одруженого від неодруженого?

Не плутай ввічливість та вихованість хлопця з фліртом. Він може бути просто добре вихованою молодою людиною, яка вже полягає у стосунках.

Соціальні мережі

Після першого побачення з хлопцем, який сподобався, уважно переглянь усі його соціальні мережі. Наразі практично все життя молодого покоління проходить в інтернеті. Багато людей викладають у мережу свої фото та відео, деякі навіть ведуть блоги про всі події у своєму житті.

Тому подивися уважно на його сторінку у «Вконтакті» або «Інстаграмі». Зверніть увагу на наступне:

  • Статус профілю.

Думки людини відображають її внутрішні переживання, життєві цілі. Багато молодих людей вказують на своєму профілі інформацію про те, чи є у нього стосунки чи ні. Якщо ж статусу зовсім немає, то це означає, що він уже у відносинах, або ще не готовий до серйозних відносин. Можливий і такий варіант, що він просто не бажає посвячувати оточуючих у своє особисте життя за допомогою соціальних мереж.

  • Фото.

За фотографіями можна зрозуміти, чи є в нього друга дівчина. В основному, хлопці викладають фотографії з відпочинку з друзями чи з сімейних свят. Вивчи їх, можливо, на одній із них ти знайдеш дівчину, яка часто майорить на фото поряд з ним. Також зверни увагу на позу на фотографії. Якщо це його кохана, то вони обійматимуться або стоятимуть дуже близько один до одного.

  • Список друзів.

Не забудь подивитись і список його друзів у соціальній мережі, а також їх профілі. Там також можна знайти багато цікавого для себе. Можливо, ти знайдеш ще одну його сторінку, і тоді стане ясно, що він дав тобі підроблений профіль, щоб приховати своє життя від тебе. Або він свідомо веде подвійну гру, приховуючи інтимні подробиці від жіночої статі.

  • Лайки.

Переглянь список тих, хто оцінює його фото та записи. Особливу увагу звернемо на профілі дівчат та їх зміст. Саме по «лайках» найлегше вирахувати його потенційну основну дівчину і зробити собі висновки.

Мова його тіла

Як зрозуміти, що чоловік одружений і у відносинах

Зазвичай, якщо хлопцеві подобається дівчина, він усіма способами намагається торкнутися її – потримати за руку, обійняти за талію чи просто покласти руку на плече. А от ті хлопці, які вже мають дівчину, можуть старанно уникати тілесного контакту з новою знайомою.

Також не варто забувати і про мову його тіла. Коли людина бреше чи намагається щось приховати, вона несвідомо починає чухати ніс, червоніти, смикати мочку вуха чи нервово смикати ногою. Говорити він може і впевнено, але тіло видає його нервову напругу і відповідно лож.

Така поведінка може означати два варіанти. По-перше, він на ходу вигадує виправдання чи ухиляє від відповіді. А по-друге, він просто нервує, бо знаходиться наодинці з дівчиною, яка йому подобається.

Пряме питання

Якщо тобі сподобався хлопець, і ти хочеш збудувати з ним стосунки, то не треба боятися. Підійди до нього і спитай прямо: Ти мені подобаєшся, чи є в тебе дівчина? Так, можливо це й не зовсім правильно і тактовно, зате ефективно.

Такою поведінкою ти:

  • Зародиш у ньому інтерес.

Хлопці люблять рішучих та сміливих дівчат, які не соромляться відкрито говорити про те, що їм подобається та про те, що їм потрібно.

  • Розставиш усі крапки над і.

Таким питанням ти одразу розвієш усі свої сумніви щодо його сімейного стану. Дізнавшись точну відповідь, ти зможеш вирішити, що тобі робити далі. Якщо він вільний, то продовжуватиме з ним спілкування та розвивати відносини. Якщо ні, то або відійти на другий план і не заважати їхньому щастю, або боротися за своє кохання.

Якщо все ж таки боїшся безпосередньо поставити питання хлопцю, який тобі дуже подобається, то можеш запитати його друзів. Ніхто не знає про особисте життя хлопця більше, ніж його близькі друзі.

Звичайно, в лоб запитувати всіх його друзів про його особисте життя не слід. Можна застосувати хитрість і прикинутися його давньою знайомою.

Наприклад, «Ой, я здається, навчалася з твоїм найкращим другом у паралельних групах в університеті. Хотіла дізнатися, чи я не помиляюся. Пам'ятаю, коли ми з ним бачилися востаннє, він зустрічався з Олею. Вони досі пара? Ні? А з ким зараз зустрічається?».

Все, ти дізналася про таємницю, яку хотіла дізнатися. Якщо з'ясується, що він вільний, можна сміливо продовжувати спілкування з хлопцем твоєї мрії.

Перед тим як починати будувати нові стосунки, важливо переконатися, що твій обранець вільний від стосунків з іншою дівчиною. Так, звичайно можна поборотися за своє щастя, якщо хлопець дуже сподобався, але в нього є інша. Однак на чужому горі свого щастя не зможеш збудувати. Тому не бійся діяти першою, все в твоїх руках і силах!

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua