Як дізнатися, що у чоловіка подвійне життя.

Як дізнатися, що у чоловіка подвійне життя.

Тема зрад, м'яко кажучи, є однією з найнеприємніших. Насамперед це пов'язано з тим, що зрада в контексті подружніх відносин є схожою на зраду і лицемірство. Тому дуже важливо, що називається, обчислити, чи є близька людина такою, чи зради — тема не вашої родини.

Ти справді хочеш знати

Як дізнатися, що у чоловіка подвійне життя.

Фото автора Ron Lach: Pexels

Але для початку задай собі три центральні запитання: «Я справді хочу знати правду? Що дасть мені ця правда? Що робитиму, якщо факт зради підтвердиться?» Ми, як ти розумієш, недарма підкреслюємо важливість цих трьох питань. У деяких випадках, дізнавшись правду, жінка просто не знає, що з нею робити.

А бувають і такі випадки, коли, не бажаючи розривати стосунки, вона, після правди, не показує вигляду, і живе з чоловіком так, як жили до факту зради, що розкрилася, за дрібним винятком — ця правда зжирає її зсередини.

Як бачиш, як важливо бути готовою до правди, і чітко розуміти, що робити далі, якщо факт зради підтвердиться. У випадку, коли ти не готова йти від чоловіка, і не маєш наміру прощати йому зраду, ризикуєш опинитися в полоні негативних емоцій.

Порція досліджень

Перш ніж перейти до основної частини, важливо розуміти причини зрад. Ми не розглядатимемо їх у розширеному форматі, а зробимо акцент на основні, які надалі будуть служити тобі підказками в ознаках подвійного життя чоловіка.

Згідно з проведеним дослідженням, дані якого опубліковані в журналі «Питання студентської науки» випуск 1 (41), січень 2020 року, у шлюбі змінює 31% чоловіків та 16% жінок. Більше того, дослідниками було встановлено те, що дані опитування респондентів та психологічного дослідження сильно резонують.

Дослідники доводять це тим, що більшість респондентів намагаються приховати факт зради. Згідно з даними, отриманими в ході дослідження, на запитання: «Який мотив зради ви вважаєте серйозним», респонденти відповіли таке:

 • нове кохання — 24%;
 • насильницькі дії з боку чоловіка – 16%;
 • пошук нових відчуттів – 14%;
 • шлюб зжив себе – 13%.

Згідно з даними, зазначеними в зазначеному дослідженні, що спираються на показники судової статистики, після виявлення факту зради відразу ж на розлучення подає 19%, і 75% подають на розлучення в інтервалі від 18 до 24 місяців.

Як дізнатися, що у чоловіка подвійне життя.

Перевір свого чоловіка, зраджував він тобі чи ні

Як вирахувати зрадника – ключові ознаки

І так, як видно з досліджень, основна причина «походу на ліво» — нове кохання. І це, своєю чергою, передбачає і «оновлення» самого благовірного. Мається на увазі те, що чоловік змінює свою поведінку, у деяких випадках змінюються його уподобання та спосіб життя. Але давай по порядку.

 • Інтимне життя

У факторі зради велику роль грає активність чоловіка в інтимній сфері: часто, ненаситно, різноманітно. На зраду може вказувати, що в цій частині він повністю змінився. Вже більше не пристає до тебе як до жінки, інтимне життя стало нудним і, як то кажуть, для галочки.

 • Підвищена ревнощі та контроль

Буває так, що зрадник дивиться на дружину через призму своєї невірності. Мовляв, він змінює і обманює, значить і дружина може вчинити з ним так само. Йому починає здаватися, що дружина про все дізналася, і на помсту йому теж «пішла ліворуч».

 • Необґрунтовані причіпки

Як ти розумієш, коли з'являється нова кохана, «стара» дружина, м'яко кажучи, може дратувати. І все в ній не так, у порівнянні з новою пасією: і виглядає не так, і каже все не те, і тд і тп.

 • Раптова увага та турбота

Як не дивно, але безпричинний напад кохання та відновлення цукерково-букетного періоду з боку чоловіка також може свідчити про його зраду. І тому, можливо два пояснення: страх викриття і вина. В обох випадках, своєю пильною та несподіваною турботою, він або намагається «приспати» пильність дружини, або ж таким чином намагається спокутувати вину.

 • Затримки на роботі

Якщо чоловік не належить до трудоголік, і специфіка його роботи не передбачає позаурочних завдань, то несподівані затримки на роботі мають стати сигналом. І без нас тобі зрозуміло, що нова жінка серця вимагає уваги і, найголовніше — часу. Відповідно, щоб якось пояснити свої раптові затримки, найкраще підходить варіант — завантаженість на роботі.

 • Несподівані фінансові труднощі

Як ти розумієш, нова пасія вимагає ще й фінансових витрат у вигляді подарунків, винайму квартири на годину, в деяких випадках «спонсорська підтримка» у вигляді забезпечення її побутових потреб. Але знову ж таки, все досить індивідуально, і не факт, що чоловік якось сильно витрачатиметься на коханку, і можливо, удару по сімейному бюджету взагалі не буде.

Але тобі варто насторожитися, якщо затримки на роботі співпадуть зі зниженням доходу чоловіка. Це, ми навіть сказали б, не сигнал, а дзвін у дзвони, що попереджає про те, що чоловік таки зраджує.

 • Нервовість

Явною ознакою зради може бути нестандартна реакція чоловіка на несподівані дзвінки чи повідомлення у месенджерах. Чоловік може бути як дратівливим, так і апатично-розгубленим, тобто дзвінок або повідомлення, підведуть його до стану прострації.

Або ж, як вже було згадано вище, несподівано, образно кажучи, чоловік піде в наступ, почне тебе чимось звинувачувати і спробує таким чином змістити фокус уваги з подразника у вигляді дзвінка або повідомлення, на тебе.

 • Нові захоплення

Ще однією очевидною ознакою можуть бути нові захоплення. Припустимо, чоловік ніколи раніше не цікавився риболовлею, як раптом у нього різко з'явилася потяг до рибальства. Більше того, він вирішив поїхати на рибалку на всі вихідні.

Або, чоловік раптово вирішив зайнятися спортом, і вечорами вважає за краще проводити час у спортзалі. Також у нього можуть різко змінитися смаки та уподобання. Наприклад, раніше в одязі волів класику, а зараз різко вирішив змінити стиль більш спортивний або молодіжний.

У нього можуть змінитися смаки: в їжі, музиці, тощо.

 • Закритість

Чоловік став часто говорити про довіру, але при цьому, не дозволяє торкатися його телефону, а коли ти підходиш близько, то згортає сторінку в браузері і при цьому помітно нервує.

 • Багатогодинні прогулянки із собакою

Ця ознака, як ти сама вже зрозуміла, належить тільки до тих, у кого є вихованець. Ти можеш здивуватися, але нова пасія може бути добре знайома дружині, тому що входить до тих собачників, з якими подружжя добре спілкується.

Як дізнатися, що у чоловіка подвійне життя.

Ключовою ознакою буде те, якщо чоловік став виявляти ініціативу вигулу собаки, при цьому починає помітно нервувати і засмучується, якщо дружина збирається з ним вигуляти вихованця.

 • Відсутність бажання разом проводити час

Основоположним даної ознаки зради є те, що чоловік хоче тебе весь час, грубо кажучи «спихнути». Якщо раніше він волів спільне проведення часу, то за наявності коханки буде радіти як дитина, якщо ти захочеш піти кудись з подругами або почнеш більше часу приділяти своїм захопленням.

Більше того, показником, що «кричить», буде те, коли чоловік почне буквально наполягати, щоб у відпустку ти поїхала одна. Варто звернути увагу на ті моменти, коли ви проводите час разом. За наявності коханки, у нього може бути нудний погляд, а в тебе відчуття певної напруги та недоречних пауз.

Застереження

Вважаємо за потрібне по заявленій темі звернути увагу на деякі важливі аспекти. Давай почнемо з головного, а саме:

 • якщо деякі ознаки підходять під твою ситуацію, не поспішай робити висновки, що ваша сім'я зіткнулася з адюльтером. Як то кажуть: “Не спійманий – не злодій”.
 • Різка зміна поведінки, іміджу та смакових переваг може бути пов'язана, як варіант, з новим витком у житті чоловіка, коли, пройшовши певні етапи, він, банально хоче оновлень у житті, і це, аж ніяк, необов'язково пов'язане зі зрадою.

У вищезгаданому журналі була наведена статистика з актуальних досліджень, згідно з якою змінюють від 31% до 75% чоловіків. Основною причиною адюльтера чоловіки називають бажання задовольнити фізичну потребу у періоди відсутності дружини.

При цьому вони вказують на те, що дана потреба не мала духовного характеру і не була наділена емоційним аспектом. Тобто, якщо ти регулярно або зовсім виключиш інтимне життя, будь впевнена, чоловік рано чи пізно почне шукати задоволення на стороні.

Якщо спиратися на наведену інформацію вище, зрада буде більш ніж задоволенням природної фізичної потреби. Ми вважаємо за потрібне донести до тебе цю інформацію, щоб ти чітко розуміла, що регулярна відмова в інтимній сфері або зовсім виняток інтимного життя може бути ключовим підштовхуючим фактором.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua