Як зрозуміти, що людина твоя доля

Як зрозуміти, що людина твоя доля

Мабуть, будь-якій дівчині відома старовинна казка про те, що кожній людині призначено долею зустріти свою другу половинку. Саме на її пошуки і витрачається більшість часу. Напевно, всі жінки потай мріють знайти свою людину, з якою завжди буде тепло, затишно і комфортно. Однак навколо стільки людей, що дуже легко розгубитися і багато років (а в гіршому випадку і все життя) провести з кимось не настільки близьким.

Чи можна якось розпізнати доленосну зустріч до того, як буде пізно щось змінювати? З погляду психології, побачити «свою» людину цілком реально. Але для початку давай таки з'ясуємо, навіщо взагалі жінці все це потрібне.

Чому так важливо знайти свою людину

Як зрозуміти, що людина твоя доля

Фото автора cottonbro: Pexels

Це не просто банальна романтика. Насправді подібне бажання є відображенням життєво важливої психологічної потреби кожної дорослої та особистості, що емоційно відбулася.

Ось лише кілька причин не витрачати себе на відносини з невідповідними людьми, а сконцентрувати всі свої зусилля на пошуки одного-єдиного партнера:

 • Психологічний комфорт.

Мабуть, це перший і найважливіший пункт у цьому списку. Без психологічного комфорту життя перетворюється на один гігантський стрес, що має вкрай негативні наслідки.

Якщо будинок можна вважати фортецею, то свою людину – її надійним охоронцем та захисником. Коли в квартирі на тебе чекає «той самий», туди хочеться повертатися навіть після неймовірно важкого робочого дня. Ти точно знаєш, що там добре, немає байдужості, болю та злості. Твоя людина завжди зрозуміє втомленого чи пораненого у серці партнера без слів.

 • Почуття спокою та впевненості у завтрашньому дні.

Для жінки це дуже важливо. Кожна дівчина постійно страждає тривогою про майбутнє. І лише сильний і надійний чоловік здатний подарувати її довгоочікувану впевненість, що все буде гаразд.

Існування міцного і надійного плеча приносить усвідомлення, що хоч би яке лихо постукало у двері, разом ви неодмінно з усім впораєтеся. Тільки за таких умов можна будувати сім'ю та щось планувати на майбутнє.

 • Моральна підтримка.

Без неї нікуди. Сучасний світ часто стає чужим та ворожим. Багато дівчат відчувають себе самотніми, слабкими і безпорадними тільки тому, що поруч немає тієї самої призначеної долею людини.

Коли ти його зустрінеш, то відразу відчуєш присутність вірного товариша, який ніколи не зрадить і не перекинеться на бік ворога. Від такого партнера не варто чекати удару в спину або зрадницької підніжки у важкий період життя.

 • Взаємний обмін енергією.

Як зрозуміти, що людина твоя доля

Як знайти «свою» людину?

Майже всі жінки від природи є емпатами. Вони часто відчувають нестачу внутрішньої енергії, особливо коли співпереживають комусь або перебувають у сильному стресі. Присутність поряд своєї людини допомагає набагато швидше відновити втрачену силу.

Це не можна назвати психологічним вампіризмом, тому що обидва партнери одночасно підживлюють один одного на рівних умовах. Ніхто не страждає і не спустошується, тому що і чоловік, і жінка почуваються в цей момент дуже добре і комфортно.

 • Можливість рухатися своїм шляхом та протистояти негативному впливу токсичного оточення.

Іноді для відстоювання власної думки вимагають колосальні зусилля та підтримка від когось особливо важливого. Інакше моральний тиск родичів, знайомих і навіть колег здатний зламати жінку як особистість та змусити її звернути з обраного шляху.

Коли ви з партнером йдете по життю разом пліч-о-пліч, рухатися проти течії набагато простіше. Знецінення з боку вже не матиме таких негативних наслідків, як раніше. А саме це найчастіше стає вирішальним моментом у житті дівчини.

 • Підвищення самооцінки.

Однозначно позитивний ефект. Коли ти знаходиш свою людину, то почуваєшся набагато впевненіше. З'являється усвідомлення власної успішності, облаштованості та важливості. Ти спромоглася, ти зробила, у тебе вийшло. ось що завжди додає додаткових сил.

 • Можливість бути собою.

Це дуже цінно на сьогоднішній день. Багато чоловіків намагаються прогнути дівчину у стосунках під себе, перетворивши її на жалюгідну подобу мовчазної тіні. Але твоя людина так ніколи не робитиме. Звідси і легкість, і навіть відчуття важливості власної особистості.

Вірні ознаки, що ти знайшла свою людину

Коли жінка приймає рішення вступити у стосунки, їй необхідно як слід придивитися до партнера, щоб не допустити прикрої помилки. Знайти свою людину непростою. Найчастіше доводиться перебрати безліч невідповідних особистостей.

Щоб життєвий урок був якнайменш болючим і травмуючим, звертай увагу на такі ознаки, які точно дадуть тобі правильний сигнал:

 • Ви маєте схожі плани на майбутнє.

Без цього складно уявити міцні, повноцінні та здорові стосунки. Коли ти хочеш багато дітей та трішку в іпотеку, а він мріє продати будинок і жити щомісяця в іншій країні, бути разом стає справжньою проблемою.

Коли люди бачать своє майбутнє приблизно однаково, їм набагато легше спілкуватися. Вони чудово розуміють бажання та прагнення один одного. Інакше регулярні сварки, стреси та з'ясування стосунків неминучі.

 • Тобі хочеться піклуватися.

Добровільна увага без якогось конкретного приводу – це найкраще, що може бути між двома дорослими людьми. Кожен з вас просто робить щось приємне, не чекаючи нічого натомість. Жодних клопотів і проблем. Тільки взаємна турбота та бажання доставити радість.

 • Вас обох не лякають різницю один в одному.

Нема двох однакових людей, і це треба просто розуміти. Кожен має свої недоліки. І якщо ви не бачите в цьому особливу проблему, напевно пазл відносин склався правильно. Твоя людина не вважає за потрібне шукати когось ідеального.

Він просто насолоджуватиметься суспільством своєї партнерки. Тому що, зовсім неважливо, кому яка подобається музика чи політичні погляди більш правильні. Головне, що вам просто добре бути поруч один з одним.

 • Вам краще разом, ніж порізно.

Коли жінка затримується на роботі або йде з подругами в кафе, хоча не дуже й хотіла, тільки тому, що їй необхідно відпочити від свого партнера, потрібної людини вона поки що й не знайшла. З ним буде однозначно краще, ніж на відстані.

 • Коли у твоєму житті щось трапляється, першим, з ким хочеться поділитися новиною, є партнер.

Це має відбуватися лише на рівні інстинкту. Адже з погляду психології, про найважливіше у своєму житті ми всі хочемо розповісти лише ключовій людині, думка якої має особливу вагу.

 • Взаємна підтримка у будь-якій ситуації.

Не має значення, що сталося. Твоя людина ніколи не «добиватиме» або свідомо робитиме боляче. Він обов'язково стане на твій бік і намагатиметься зняти негатив. Якщо партнер постійно робить тебе винною, задумайся, а чи варто витрачати на нього своє життя.

 • Ви не хочете щось мене одне в одному.

Любити людину за її переваги досить просто і природно. Але коли ви цінуєте когось за його недоліки, це вже сильно. Твоя людина прийматиме будь-який мінус характеру як особливість та родзинки. І це справді принесе тобі душевний спокій.

Знайти свою людину непросто. Потрібно приготуватися до тривалих пошуків, проб та помилок. Іноді жінка його зустрічає у молодості, у деяких випадках доводиться чекати більш зрілого віку. Але він обов'язково з'явиться, просто вір у це і намагайся все помічати.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua