Чому чоловік не завжди відповідає на повідомлення чи перестав це робити

Чому чоловік не завжди відповідає на повідомлення чи перестав це робити

У всіх проблем один початок – сиділа жінка нудьгувала. Можливо, ти іноді помічаєш, що можеш бути надмірно нав'язливою чи образливою, бо просто страждаєш від неробства.

Звичайно, зі своїм об'єктом інтересу хочеться завжди бути на зв'язку та балакати ні про що. Але не завжди це можливо. Іноді людина просто не має часу. А може, причина глибша?

ТОП-10 причин чоловічої мовчанки

Чому чоловік не завжди відповідає на повідомлення чи перестав це робити

Фото автора Karolina Grabowska: Pexels

Перш ніж почати себе накручувати, потрібно зрозуміти, а чи є привід, чи потрібно дати чоловікові час, а поки що піти зайнятися своїми справами.

Отже, найімовірніші причини, чому чоловік не відповів тобі відразу.

  • Він просто зайнятий.

Три хвилини тому був у мережі, але не прочитав твоє повідомлення, хоч ти написала його цілих 5 хвилин тому? Усе? Це кінець? Кохання більше немає?

Чоловіки дуже «люблять», коли жінка вигадує проблеми із повітря.

Але якщо ти знаєш, що він поїхав на роботу за грошима для вас обох, а також поцілував тебе сонну перед відходом, то саме час від коханого відстати.

Можливо, він зайшов у месенджер на кілька хвилин і його одразу відвернули. Все-таки він повинен працювати, а не на телефон відволікатися. Обов'язково відповість, коли знайде час;

  • Елементарно забув.

Він може бути настільки завалений поточними справами, що забув відповісти на повідомлення. І не передзвонює тому, що твій дзвінок припав на якусь нараду, і цей факт просто не зафіксувався в його голові.

Потім він згадав, але усвідомлюючи, що все одно отримає від тебе, вирішив відкласти страту на більш зручний час. Тобто спочатку він забув, ну а потім просто не захотів.

Таке тільки прийняти та змиритися. І, можливо, переглянути свою поведінку;

  • Ти нав'язлива.

Можливо, багато повідомлень і не напружує на початковому етапі відносин. Але, якщо людина зайнята, то спілкування буде непродуктивним, а ти тільки дратуватимеш. При цьому чоловік може почати відчувати провину, що недостатньо уважний до тебе.

Чому чоловік не завжди відповідає на повідомлення чи перестав це робити

Чому чоловік не пише і не дзвонить?

Щоб чоловік точно відповів на твої повідомлення, не пиши їх по мільйон штук на день. Напиши кілька і чекай. Нехай не розслабляється, думаючи, що ти його вся. Він повинен добиватися твоєї уваги, а не навпаки.

Не треба писати простирадла. Чоловіки не фанати листів. Краще напиши йому, що тобі є, що розповісти і спитай, коли зустрінетеся. Використовуй менше емодзі. Одне серце на повідомлення – добре, але коли твої послання перевантажені, у коханого може виникнути кровотеча очей.

І не забувай емоційно пов'язати своє повідомлення із чоловіком. Наприклад, якщо ти дізналася про щось цікаве, згадай, що відразу подумала про нього;

  • Поза зоною досяжності.

Немає зв'язку, розрядився чи зламався телефон. Або ти настільки його закидала повідомленнями та дзвінками, що він його просто вимкнув. Подивися, чи заходив він взагалі кудись найближчим часом?

Адекватні взаємини можливі лише між такими ж адекватними людьми. Зрозумій, що зробивши чоловіка центром свого Всесвіту, ти не отримаєш себе нормального ставлення;

  • Він одружений.

А це вже провал. Але причина цілком реальна. Коли поряд дружина чи дівчина, він, зрозуміло, не буде тобі відповідати. І якщо ти помітила, що ігнор відбувається у певний час, то це явна ознака того, що хтось має.

Як чинити в такій ситуації – вирішувати тобі. Можеш перестати витрачати на нього дорогоцінний час і починати шукати нормального. А якщо вирішиш продовжити спілкування, то рано чи пізно на тебе вийде пасія.

Всі свята він продовжить зустрічати з близькими, а з тобою проводитиме час лише тоді, коли йому зручно;

  • Він хоче тебе прив'язати.

Він грає у «гарячо-холодно». Цілком чоловік не пропадає, але іноді мучить ігнором. Сьогодні не відповідає на твої дзвінки, а завтра з'явиться з таким виглядом, ніби нічого не сталося.

Злазь із цих гойдалок. Він тобою маніпулює, змушує прив'язатися та сидіти в очікуванні з телефоном у руках. Не дай йому отримати контроль за вашими відносинами. Ти закохаєшся ще більше, а він не напружуватиметься взагалі;

  • Зуб за зуб.

Якщо ти часто можеш проігнорувати його повідомлення або дзвінки, то він, найімовірніше, просто вирішив тобі помститися. Він може робити це не з метою образити тебе, а щоб ти переконалася на власній шкурі, що колись динамят, неприємно.

Можливо, він навіть одного разу заїкався про те, що його такий порядок речей не влаштовує, але ти і це проігнорувала. Тому він і вирішив піти на крайні заходи;

  • Ви посварилися.

“Я не домовила” – це точно не те, що хочеться читати або чути чоловікові від своєї жінки. Можливо, тебе понесло настільки сильно, що твій благовірний хоче втекти від урагану. Тому тактика ігнор в цій ситуації здалася йому розумнішою.

Якщо він продовжує це робити, то він просто дав час вам обом охолонути, і позбавив від ризику наговорити один одному гидоти. З гарячої це зробити дуже легко, а потім буде прикро, гидко і соромно.

Не дзвони йому після сварки та не пиши. Чи не можеш стриматися? Сховати телефон. Якщо чоловік не відповідає, він дає і тобі час посидіти і подумати. Видихни, перевари все, відвернися на інші справи, а потім вже можна продовжувати розмову. Коли ви заспокоїтеся, домовитися стане простіше;

  • Ти написала непотрібну дурницю.

Іноді тобі хочеться потріпатися зі своїм чоловіком як із подружкою. Але може просто не знати, що тобі відповісти. Допустимо, він знає твою подружку Настю і приблизно розуміє, що там відбувається в її житті. Знає твоїми стараннями, ясна річ.

Але навіщо йому потрібні всі подробиці, якщо йому це просто нецікаво?

Чоловіки можуть забувати те, що розповідають їм їхні панночки. Не тому, що вони не люблять їх та не цінують. А тому, що це просто нецікаво. Інформація абсолютно зайва. І коли ти біжиш до нього зі свіжими плітками про Насту, він може не пам'ятати, на чому ви зупинилися.

Якщо твій коханий не відповів тобі на повідомлення з такою неважливою інформацією, це означає, що це йому не потрібно. Чи не потрібна саме інформація, а не ти. Тобі полегшало, коли ти поділилася черговим шок-контентом? Чудово. Але йому просто нема чого відповісти;

  • Все скінчено.

Чоловіки менш емоційні ніж жінки. І замість того, щоб слухати істерики, погрози та дивитися на сльози, вони обирають закінчити стосунки саме у такий спосіб. Ігнором. Такі екземпляри тебе не варті.

Просто він злякався і не вартий більше ні твоєї уваги, ні твоїх розладів. Тому вище ніс. Обговори з подружками, який він виродок, і випий вина. Нормальний чоловік у твоєму житті ще з'явиться.

Але якщо чоловік просто попросив тебе взяти паузу на кілька днів, то можеш дати йому цю можливість. Він теж не робот, щоб тільки працювати, їсти і спати. Пауза – це завжди кінець. Часто – це новий початок.

Тому, не поспішай себе накручувати заздалегідь. Чим більше накрутиш – тим більша можливість написати ще більше повідомлень і остаточно його дістати.

Якщо ж ти відчуваєш непереборне бажання обмінюватись повідомленнями постійно, поговори зі своїм партнером. Поясни свій стан та свої почуття. Разом ви обов'язково знайдете оптимальне рішення.

Ярценко Ольга
zmorshki.in.ua