Лови удачу за хвіст: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого

У Рака на роботі відкриється вікно можливостей, Діва зачарується чиєюсь промовою так, що закохається у блискучого співрозмовника, а Водолію не варто мучитися спортом і дієтами.

Лови удачу за хвіст: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого

Цілеспрямованість . Є небезпека, що сумніви завадять тобі зробити крок, який міг би направити твоє життя у потрібне русло. Як тільки в тебе з'явиться чудова ідея, ти поспішаєш назвати її безнадійною і одразу відмовишся від неї. Не здавайся так легко. Тобі просто потрібно почати і щодня щось робити задля досягнення мети. Оскільки твій сектор цілей зараз перебуває під знаком Овна, за добре продуманої стратегії ти можеш далеко піти.

Вдалі дні: 3,02, 4.02

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Спілкування . Відмінний час для того, щоб зустрічатися з однодумцями, які поділяють твої інтереси. А також ідеальний період для знайомства з людьми, які можуть допомогти тобі розкрити свої таланти. Маєш велику мрію? Зроби хоча б маленькі кроки для її здійснення, інакше вона може розтанути як туман. Доведеться залишити зону комфорту та дослідити інші шляхи, крім перевірених та надійних. Не бійся експериментів.

Вдалі дні: 2.02, 3.02.

Близнюки

Лови удачу за хвіст: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого

Сварка . Якщо тебе зараз хтось дратує, опозиція Сонця та Марса може спровокувати на відкритий конфлікт. Однак існує невелика ймовірність того, що тобі не захочеться висловлюватись, ти просто промовчиш. І це буде найкраще рішення. Природне чуття допоможе зловити успіх за хвіст, і ти отримаєш справжнє задоволення від цього захоплюючого полювання. Можливо, незабаром буде розкрито якийсь важливий секрет, не пропусти цей момент.

Вдалі дні: 31.01, 2.02

Рак

Робота . У професійній діяльності в тебе зараз набагато більше можливостей, ніж ти думаєш — завдяки положенню Марса стосовно твоєї зодіаку. Якщо є ситуація, яку ти ніяк не можеш вирішити, хтось із колег вмовить тебе продовжувати спроби. Не опускай руки, дій. Обмеження, які тобі заважають, — це лише перепони, які ти встановлюєш собі сама. Відмінний час для укладання угод.

Вдалі дні: 3.02, 5.02

Лови удачу за хвіст: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого

Перспективи . Сектор творчості та самовираження у твоєму знаку зодіаку отримає додатковий імпульс, Меркурій розбудить пристрасть до самовираження. Якщо ти керуєш невеликим підприємством, займаєшся творчістю чи любиш оригінальні види дозвілля, цього тижня варто зайнятися плануванням у цих сферах. Ти станеш дуже балакучою — завдяки іскрометній розмові в тебе навіть можуть почати романтичні стосунки.

Вдалі дні: 30.01, 1.02

Терези

Оригінальність . Хтось може спробувати нав'язати тобі емоційну суперечку. Твоїм першим імпульсом буде агресивна відсіч, і це посилить ситуацію. Наймудріша стратегія зараз — виявити терпіння і відступити, доки все не вляжеться. Принаймні намагайся не приймати все близько до серця. Хоч би як ти займалася, ключ до успіху цього тижня — мислити нестандартно, шукати нові способи подолання труднощів та вирішення проблем.

Вдалі дні: 31.01, 3.02

Скорпіон

Викриття . Місяць у кутовому аспекті з Нептуном натякає на секрет, який може випадково розкритися. Є велика ймовірність, що ти будеш спантеличена цією подією. Але чи справді все так погано? Можливо, коли тягар таємниці впаде з твоїх плечей, ти відчуєш полегшення. Головне, не звертати з обраного шляху. Вияви трохи впевненості та наполегливості, незабаром перешкоди зникнуть, і відкриється шлях уперед.

Вдалі дні: 31.01, 4.02

Лови удачу за хвіст: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 30 січня до 5 лютого

Тонус . Поєднання космічних енергій на цьому тижні буде для тебе одночасно виснажливим та приємним. Ти можеш бути надто суворою до себе під час занять спортом або у питаннях дотримання дієти. Не варто занадто старатися, це може відібрати енергію від більш продуктивних справ. Будь добрішим до себе. Практикуй візуалізацію, щоб сформувати в голові чітку картинку своєї мрії, вона мотивуватиме тебе. Шукай відповіді та у своїх сновидіннях.

Вдалі дні: 1.02, 4.02

Риби

Відносини . Напружений аспект між Сонцем та Марсом струсить ситуацію. Ти виявиш, що навіть найбезневинніші зауваження викликають у партнера агресію і перетворюють просте непорозуміння на драму. У твоїх силах не допустити кризи. Якщо поводитимешся доброзичливо, це обеззброє його, і гроза сама собою вщухне. На роботі першорядною для тебе стане участь у колективних проектах. Доведи оточуючим, що вони тебе недооцінювали.

Вдалі дні: 30.01, 31.01

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua