Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Перша чверть місячного циклу – складний час для емоційних людей. Може виникнути страх, невпевненість у собі. Лови позитивну енергію з космосу!

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Понеділок, 23.01

У перший день тижня ти зможеш ясно усвідомити, наскільки це добре, коли маєш вірних друзів. З кимось із них відносини стануть ще міцнішими. Дружня вечірка пройде на найвищому рівні. Не зловживай солодощами, інакше можеш непомітно набрати зайву вагу. Переходь на фрукти, овочі, нежирне м'ясо.

Вівторок, 24.01

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Сьогодні ти можеш починати будь-які справи в різних сферах життя — далі вони легко, ніби самі собою, реалізуються. Обов'язково підключай під час прийняття рішень своє шосте почуття — зараз воно в тебе виявиться особливо сильним. Інтуїція допоможе ухвалити правильне рішення, потрібно лише навчитися її чути.

Середа, 25.01

Ти гостро сприйматимеш чужий біль і страждання інших людей. Вислухати людину — це, звичайно, добре, але не варто разом із нею намагатися вдосконалити цей світ за допомогою алкоголю. Від тебе не чекають рятівних порад, потрібно проявити емпатію і, по можливості, надати співрозмовнику практичну допомогу.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 23 до 29 січня

Після активного четверга з тебе наче випустять повітря. Можливо, ти відчуєш, що тобі не вистачає фізичної активності. Час вводити у своє життя більше руху. Підбери відповідний комплекс вправ і почни займатися. Необов'язково встановлювати рекорди, хай спочатку це буде ранкова гімнастика.

Субота, 28.01

На тебе може пролитися грошовий дощ, якщо ти доклала до цього зусилля. Присвяти час покупкам: можеш запастись на користь товарами повсякденного користування, продуктами. Час, що залишився, витрачати на побутові справи — прибирання, готування. Ти віддаси цій рутині багато сил і енергії, але результат того вартий.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua