10 імен для дівчаток зі щасливою долею

Ці імена стануть оберегами та захистять свою володарку від ударів долі.

Кожне ім’я має свою енергетику. Але є ті, чия сила перевірена часом. У нашій статті зібрали імена, які приносять найкращу долю жінці. Це не означає, що інші імена слабші чи гірші — просто у цих у нашого експерта жодних сумнівів немає.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Марія

Першим у списку імен, які приносять удачу та щастя, стоїть культове для багатьох культур ім’я Марія. Марії енергійні, сміливі дівчата. Характер допомагає їм стати відомими, організовувати бізнес, бути успішними у роботі. При цьому Марії захоплюють свою жіночність — їм подобається займатися домом, сім’єю, бути повною мірою хранителькою вогнища.

2 Олена

10 імен для дівчаток зі щасливою долею Джерело: freepik.com

Олена означає «обрана», «світла». Така сильна енергетика вивела Олен у топ списку жіночих імен із щасливою долею. Більшість дівчаток, названих так, цілеспрямовані, знають, чого хочуть від інших, мають неймовірну харизму. Також їм не позичати життєвої хитрості. Романтичні стосунки у Олен складаються успішно — якщо вони розлучаються, то лише за власною ініціативою. Здебільшого Олени швидко визначаються із сімейним життям — вони самі обирають відповідного партеру, з яким живуть у шлюбі до глибокої старості.

3 Катерина

Катерина з грецької перекладається як «чиста», «чиста». Названі так жінки – сильні, незалежні. Також такий енергетичний посил наділяє Кать завзятістю, щирістю, які можуть дивувати оточуючих. Також сила Катерина полягає в мудрості. Ця якість робить їх проникливими, допомагає випереджати інших.

10 імен для дівчаток зі щасливою долею Джерело: freepik.com

Ім’я Анастасія має стародавнє коріння і означає «повернення до життя» або «воскресіння». Анастасії привертають до себе увагу своєю легкістю, жіночою мудрістю. Поруч із такими дівчатами люди почуваються впевненіше, стають продуктивнішими. З дитинства Анастасії швидко схоплюють все нове, підкуповують своєю організованістю. У дорослому віці з них виходять гарні дружини та матері.

9 Аглая

Аглая – старовинне ім’я, що втілює успіх. Фортуна йде разом із Аглаєю у житті. Жінки, названі так, мають пробивний характер, вміють підбирати потрібні слова. У цьому їм допомагає вроджена харизма та здатність вийти сухою з води в будь-якій ситуації. Ще в Аглаї багата уява — їй ніколи не буває нудно наодинці із собою. Незалежність та різні хобі наповнюють життя Аглаї цікавими подіями та знайомствами.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua