Цифрова наука Сюцай: чим відрізняється від нумерології та як допомагає скоригувати долю

Розповідаємо, з яким давнім вченням пов'язана наука про психологію цифр Сюцай і чого вона може навчити тебе.

Цифрова наука Сюцай: чим відрізняється від нумерології та як допомагає скоригувати долю

Що таке наука Сюцай і в чому відмінність від нумерології

У перекладі з китайської «сюцай» означає «знати на відстані». Цю науку, пов'язану з цифрами, багато хто порівнює з нумерологією. Але між цими підходами велика різниця. У нумерології червоною ниткою проходить тема добрих та поганих сторін особистості, які не змінити. У науці Сюцай немає жодного числа лише зі знаком «плюс» чи «мінус». Завдання майстра донести до клієнта, як йому вчинити, щоб розкрити світлу сторону чисел народження. Майстер Сюцай підкаже, які енергії, заховані за масками цифр, у клієнта вдосталь, а які в дефіциті. Він пояснить, як компенсувати нестачу та проживати щодня з відчуттям щастя.

На відміну від нумерології, наука Сюцай ніби пропонує «карту місцевості» з конкретними покажчиками, які допоможуть дійти самореалізації. Ця наука буде корисною, якщо тебе цікавлять глобальні питання, наприклад, якою справою займатися або на що зробити акцент у житті, щоб залучити успіх. Також майстер дасть пораду і з більш специфічних питань: як харчуватися, яке вибрати хобі, як подавати себе в компанії.

Першим про Сюцай у російськомовному просторі почав говорити Жанат Кожамжаров, професор, доктор психологічних наук, президент Міжнародного інституту інтегративної медицини.

Основи Сюцай, або Королівська спадщина

Цифрова наука Сюцай: чим відрізняється від нумерології та як допомагає скоригувати долю Джерело: freepik.com

В основі науки Сюцай лежать принципи Раджа-йоги – індійської практики, яка дослівно перекладається як “королівська йога”. Основний постулат Раджа-йоги – що людина живе, не розуміючи свого Я, і це заважає йому зрозуміти своє призначення, розвиватися в житті, йти до успіху, послаблює його дух. Щоб виправити це, практика пропонує дослідити свою підсвідомість через медитацію та глибинні занурення у самоаналіз. Той самий сенс у собі несе Сюцай. Наука про психологію цифр відкриває світ душі і вчить використовувати ці знання собі на благо.

Згідно Сюцай, душа втілюється на Землі із двома закладеними програмами: підсвідомістю та свідомістю.

 • Підсвідомість – це наші імпульси та потяги. Коли ми чогось хочемо або не хочемо, тягнемося до чогось або відчуваємо огиду. Під впливом підсвідомої програми ми перебуваємо більшість відпущеного нам часу. Роки минають у стані «стражденного его», тобто неприборканих пристрастей, потягу до руйнування, матеріальної жадібності. Буває, що людина згасає та відмовляється від розвитку. Тоді він заходить на територію його байдужості.
 • Свідомість — коли ми беремо процеси життя у свої руки, прислухаємося до себе, а не просто слідуємо за імпульсами. Щоб виконати все те, навіщо людина прийшла на цю Землю, потрібно познайомитися зі станом, який називається його шукає щастя.

Майстри Сюцай переконані, що кожен представник людського роду спрямований на щастя, просто потрібна підказка, та сама карта місцевості. І вона дана всім при народженні у вигляді ключа – дати народження. Знаючи її, майстер Сюцай назве твої джерела найвищої радості та можливі загрозливі чинники.

Для цього йому потрібно розрахувати:

 • кількість свідомості,
 • кількість місії,
 • побудувати числову матрицю.

Людина, яка самостійно вивчає Сюцай, згодом приходить до гармонії, балансу основних сфер життя та стабільного відчуття щастя від свідомості, що його наміри та вчинки відповідають найвищому задуму.

Цифрова наука Сюцай: чим відрізняється від нумерології та як допомагає скоригувати долю Джерело: Unsplash (@shs521)

Кількість місії складається з усіх цифр дати народження. Припустимо, людина народилася 22.12.1968 року. Наше «соло на калькуляторі» виглядатиме так: 2+2+1+2+1+9+6+8. Підсумок: 31. Потім зводимо число до одиничного: 3+1. Вийшла 4 і є числом місії людини. Це значення свідчить, що народився цього дня, місяць і рік покликаний «передавати таємні знання». Така місія дається людям із добрим і таким щедрим серцем, що вони ризикують залишитися ні з чим. Їх штовхає вперед почуття глибокої внутрішньої незадоволеності, що межує з голодом, вони женуться за високими цілями і не завжди впевнені у своєму виборі.

Що означає твоя місія

 • 1 – Влада. Ці люди прийшли керувати та керувати, хто сімейним колективом, хто корпорацією чи навіть державою.
 • 2 – Творчість та психологія. Їм дано тонке розуміння внутрішнього світу людини та художніх образів.
 • 3 – Аналіз. Місія інтелектуалів, вчених, айтішників та просто розумних людей.
 • 4 – Передача таємних знань.
 • 5 – Боротьба. Девіз людей з такою місією — жодного дня без перемоги!
 • 6 – Творчість. Необхідно вносити своє особисте бачення у кожну свою справу, і тоді успіх гарантований.
 • 7 – Йога. Постійне духовне та фізичне вдосконалення як стиль життя.
 • 8 – Наполеглива праця. Так, не всі прийшли у цей світ працювати. Але для людей з місією 8 це самоціль.
 • 9 – Служіння людям. Дарувати увагу, дбати, допомагати, в окремих випадках жертвувати собою. Складна, не завжди вдячна місія, але на таких людях все тримається.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua