Значення числа 5: який характер мають «відмінники», згідно з нумерологією

Це та інші трактування в нашій серії статей про значення цифр представлені за нумерологією Тибету Володимира Кузнєцова.

Значення числа 5: який характер мають «відмінники», згідно з нумерологієюЗначення числа 5: який характер мають «відмінники», згідно з нумерологією

На зображенні приклад «квадраті Піфагора» для дати народження 15.06.1995 року. Зліва показано, де і які цифри повинні розташовуватися, і що вони означають. У правому квадраті потрібно розподілити свій код, щоб дізнатися, які енергії переважають у твоїй даті народження. Як розрахувати свою дату народження, розповіли у статті про цифру один.

Загальна характеристика цифри п'ять

П'ятірка відповідає за доброту, сердечність, співпереживання, співчуття, духовність. П'ятірка допомагає нам краще зрозуміти іншу людину, увійти в її стан, відчути її біль. Людина, яка має від 3 і більше п'ятірок може стати чудовим психологом, лікарем або викладачем. Також таким людям сняться барвисті сни, вони можуть входити до каналу ясновидіння та отримувати інформацію з космосу.

Про що говорить кількість п'ятірок у «квадраті Піфагора»

Значення числа 5: який характер мають «відмінники», згідно з нумерологією Джерело: Unsplash (@oddityandgrace)

Якщо немає п'ятірок

Відсутність п'ятірок у психоматриці говорить про прагматичність людини. Такі люди не будуть лити сльози з кожного приводу і з боргу сумувати за втратою. Також їх не просто розжалувати, бо вони тримають свої емоції під контролем. До будь-якої ситуації представники цієї групи належать через призму холодного розрахунку. Люди з такими якостями можуть стати, наприклад, хірургами, тому що у них точно не здригнеться рука від хвилювання. Також їм підійде професія критика. Адже вони здатні відсторонитися від емоцій та оцінювати об'єктивно будь-який матеріал чи чиїсь дії.

1 п'ятірка

У такої людини вже м'якша вдача. Він ніколи навмисно не виявить жорстокості до інших. Не сказати, що ці люди фонтанують емоціями, але вони точно не такі стримані, як ті, хто має п'ятірок у психоматриці взагалі немає. Люди з 1 п'ятіркою прислухаються до внутрішнього голосу, коли ухвалюють рішення. При цьому вони намагаються мислити раціонально, але не можуть не перейматися іншими. Збоку здається, що такі «відмінники» беземоційні та цинічні, але це не так. Це добрі та чуйні люди, які займаються благодійністю та по можливості завжди допомагають, але про це рідко хто знає.

2 п'ятірки

Це люди, які не можуть переносити жорстокість у будь-якому вигляді — ні в житті, ні у фільмах. Вони близько до серця сприймають горе людей чи страждання тварин. Тому такі відмінники завжди обирають професії, які можуть принести максимальну користь світу. Наприклад, лікаря, ветеринара чи еколога. Вони почуваються реалізованими, якщо бачать, що їхні зусилля допомогли людині, тварині чи природі. У побуті при неправильному використанні цієї енергії, такі люди можуть стати надто настирливими. Щоб цього не сталося, їм потрібно вчитися вибудовувати свої межі та не порушувати чужі.

3 п'ятірки

Значення числа 5: який характер мають «відмінники», згідно з нумерологією Джерело: Unsplash (@olianayda)

Таких відмінників називають серцевими людьми. Вони ще більш сприйнятливі та емоційні. Їм нічого не варто підхопити настрій через фільм, пісню чи з кимось у розмові. Це люди, які буквально живуть почуттями, можуть спроектувати на себе як чужий біль, так і радість. Також вони не можуть пройти повз бездомних тварин — завжди намагатимуться їм допомогти. Якщо люди з цієї групи навчаться правильно користуватись своїм вродженим даром, висока сприйнятливість допоможе їм у своїх інтересах зчитувати настрої інших. Якщо ж ні, то такі «відмінники» швидко стають співзалежними — розчиняються у житті своїх близьких та друзів.

4 та 5 п'ятірок

Згідно з нумерологією Тибету, якщо в психоматриці у людини 4-5 п'ятірок, значить, у минулому житті він був пророком або святим. Такі «відмінники» мають духовну складову на дуже високому рівні. Вони точно ніколи не проігнорують плачучих і пригноблених. Тому життя часто саме їм посилає ситуації, сповнені несправедливості — коли треба допомогти людям чи замученим тваринам. Через таку місію вони завжди відчувають гіркоту. Серед таких «відмінників» нерідко зустрічаються люди, які йдуть у монастирі та допомагають там. Вони не можуть жити серед несправедливості та свавілля, від якого ніхто не застрахований.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua