Запасайся сонцем на рік: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 18 по 24 липня

Тільцю треба слухати лікарів, Діві — не вірити поганим снам, а Водолію — готувати великий гаманець для прибутку.

Запасайся сонцем на рік: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 18 по 24 липня

Кар'єра . Твій професійний досвід та ділові якості цього тижня будуть дуже затребуваними. Пропозиції посипляться на тебе як із рогу достатку — з різних боків та з найнесподіваніших джерел. Можуть знадобитися і твої знання, навички, і навіть особисті зв'язки. Відгукуйся на найпривабливіші варіанти, але намагайся документально оформляти будь-які фінансові домовленості: роботодавці здатні порушити свої обіцянки.

Вдалі дні: 18.07, 21.07

Телець

Самопочуття . Тобі варто уважніше прислухатися до сигналів, що їх посилає твій організм. Напевно, проблеми зі здоров'ям, які зараз виявилися, періодично виявлялися в тебе трохи раніше. Просто цього тижня все може загостритися. Не відкладай госпіталізацію, якщо її лікарі тобі рекомендували. Замінити курс лікування у стаціонарі домашніми засобами – не найкраща ідея. Виконуй рекомендації медиків і все налагодиться.

Вдалі дні: 19.07, 23.07

Близнюки

Запасайся сонцем на рік: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 18 по 24 липня

Активність . Якщо відчуваєш деяку нереалізованість, пошукай нові точки докладання своєї неприборканої енергії. Ти зараз можеш знайти себе, допомагаючи іншим людям. Займись, наприклад, волонтерством. Виявиться, що ти робиш це дуже талановито. Тебе обов'язково помітять та нададуть можливості для зростання. Але найцінніше — ти придбаєш надійних друзів, серед яких можуть бути й ті, хто підтримає тебе в твоїх особистих проектах.

Вдалі дні: 18.07, 19.07

Рак

Робота . Намагайся не крутитися, спілкуючись із керівництвом: воно зараз на раз-два визначить, що ти поводишся не зовсім щиро. Якщо ти не виконала обіцянок і підсовуєш якісь виправдання — потрапиш до епіцентру гніву начальника. Неробочі цілі теж досягатимуть важко. Запорука успіху не відмовлятися від того, що ти намітила. Якщо вже на щось наважилася — роби все, щоби втілити це рішення в життя, не розглядай інших варіантів.

Вдалі дні: 18.07, 23.07

Лев

Вплив . Вирішуй питання, пов'язані з освітою, розширенням свого світогляду, світогляду. Проводь презентації своєї діяльності, вивчай та втілюй у життя тонкощі рекламних кампаній. Тобі є чим поділитися з оточуючими — напрацювань достатньо, важливо вміти їх подати. Цього тижня тобі особливо добре вдаватимуться публічні виступи — отримаєш не лише оплески та компліменти, а й цікаві пропозиції.

Вдалі дні: 20.07, 24.07

Діва

Страхи . Доведеться якось справлятися зі своєю недовірливістю і тривожністю. Не звертай уваги на різноманітні знаки, збіги та накреслення. Можливі й погані сни, але вони навряд чи можуть бути для тебе керівництвом до дії. Ти повинна розуміти, що це не передчуття, а прояв твоїх прихованих побоювань. Просто подивися у вікно після пробудження, і все забудеться. Корисні активні фізичні навантаження та прогулянки.

Вдалі дні: 20.07, 21.07

Терези

Запасайся сонцем на рік: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 18 по 24 липня

Партнерство . У особистих відносинах взаєморозуміння та взаємне захоплення плавно поступляться місцем практичності. Виявляється, продумувати разом із коханим деталі найближчого майбутнього приємно та захоплююче. Якщо всі три названі компоненти присутні у ділових контактах, буде укладено справді вигідні угоди, практично ідеальні. Тож оцінюй потенційних партнерів не лише за зовнішністю та манерами.

Вдалі дні: 23.07, 24.07

Скорпіон

Інтриги . Приготуйся до підкилимної боротьби, будь дуже обережною та уважною у спілкуванні з колегами. Серед них, напевно, є і твої недоброзичливці. Під тобою може захитатися стілець — але так само можуть з'явитися нові можливості. Загалом на роботі відбуватимуться зміни, що саме собою стрес. Але це не означає, що всі зміни — на гірше. Багато залежатиме від того, які стосунки склалися у тебе зі співробітниками та начальством.

Вдалі дні: 19.07, 22.07

Стрілець

Сім'я . Близькі дадуть нагоду як похвилюватися, так і порадіти. На перше місце вийдуть стосунки з батьками та дітьми. Це головне, що займатиме тебе цього тижня. Успіхи домочадців ти сприйматимеш як свої — адже ти чимало сил вклала і в те, щоб між членами сім'ї були добрі стосунки. Займайся освітою дітей, розширенням їхнього кругозору. Батьки порадують покращенням самопочуття, у чому є і твоя велика заслуга.

Вдалі дні: 18.07, 21.07

Козеріг

Родня . Імовірні сімейні конфлікти, пов'язані з грошима чи нерухомістю. Близькі люди — брати, сестри, тітки та дядьки — можуть виявити не найкращі свої якості. Тому довіряй, але важливі документи краще тримати при собі, щоб нікого не спокушати. Будь обережним і у спілкуванні з друзями: у твоєму оточенні можуть з'явитися шахраї або просто непорядні люди, а ти дізнаєшся про це надто пізно. Без потреби не вирушай у поїздки.

Вдалі дні: 18.07, 24.07

Водолій

Запасайся сонцем на рік: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 18 по 24 липня

Покупки . На початку тижня ти витрачатимеш гроші із задоволенням. Можеш сміливо робити дорогі покупки — споживчий успіх зараз на твоєму боці, всі великі куплені речі будуть якісними. Однак намагайся зберігати при цьому здоровий глузд, бо після такого шопінгу цілком може утворитися пролом у сімейному бюджеті. А ось чеки за недорогі придбання береги: не виключено, що в чомусь ти розчаруєшся і доведеться повертати.

Вдалі дні: 19.07, 23.07

Риби

Фінанси . Цього тижня ти, швидше за все, отримаєш гроші, причому сума буде більшою, ніж очікувалося. Можливо, на роботі відбудуться зміни на краще, відповідно на краще зміниться і зарплата. Не варто на радощах витрачати все на розваги та дрібнички. Краще створи подушку безпеки, вона необхідна кожному. Більше часу проводь із дітьми. Зараз вони особливо сприйнятливі до нових знань та корисних умінь.

Вдалі дні: 18.07, 22.07

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua