Макушка літа: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 липня

Овну треба зайнятися розхламленням, Раку час як слід розслабитися, а Водолію навпаки – зібратися і відрегулювати свій режим дня.

Макушка літа: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 липня

Мрії . Цього тижня тобі буде властиво прожектерство — ти збудуєш таку величезну кількість планів, що навіть за всього бажання не зможеш здійснити їх усі. Більше того, відволікаючись на марні мрії, ти ризикуєш втратити те, що вже маєш. Тому померь свої апетити і тверезо оцінюй власні можливості. Краще зайнятися поточними земними справами — навести лад у захаращених кутах квартири або сходити до лікаря.

Вдалі дні: 12.07, 17.07

Телець

Подолання . Всі твої добрі наміри цього тижня натраплять на непереборну стіну обставин, яку перед тобою поставить доля. Щоб втілити в життя хоча б частину планів, доведеться постаратися. Але не хвилюйся – ці труднощі допоможуть тобі проявити себе, а також виявити в собі прихований потенціал, про який ти раніше не здогадувалася. На вихідних можеш розслабитися та присвятити час собі та своїм захопленням.

Вдалі дні: 13.07, 14.07

Близнюки

Макушка літа: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 липня

Емоції . Нині все залежатиме від твого настрою. Прокинешся в хорошому настрої – день піде як по маслу. Але якщо з самого ранку відчуєш, що тебе все дратує, то краще відклади важливі справи на інші дні. Якщо відсунути клопіт не виходить, постарайся порадувати себе чимось, щоб підняти настрій. Купи те, про що давно мріяла, але не могла собі дозволити не з економії, а з цілком розумної практичності.

Вдалі дні: 13.07, 16.07

Рак

Пауза . Тобі зараз необхідно знайти спосіб по-справжньому розслабитись — інакше можливий нервовий зрив. Стеж за своїми емоціями, останнім часом вони часто виходять з-під контролю, тим самим заважаючи тобі зосередитись на справах. Відвернися – сходи в кіно, зустрінься з друзями, поговори про те про це. На вихідних постарайся провести час із сім'єю. Якщо ти весь час пропадаєш в офісі, вони швидше за все майже забули, як ти виглядаєш.

Вдалі дні: 12.07, 15.07

Лев

Гроші . Наступного тижня в тебе буде одразу кілька шансів самореалізуватися та покращити своє фінансове становище. Твоє завдання – не розмінюватися на дрібниці і спробувати зловити “велику рибу”. За розумного підходу ти зможеш поповнити бюджет і забезпечити собі подушку безпеки на довгий час. В особистому житті також чекають позитивні події, зокрема цікаві знайомства. Ти побачиш, що життя прекрасне, сповнене несподіванок і приємних сюрпризів.

Вдалі дні: 11.07, 16.07

Діва

Спілкування . Твоїй витримці у цей період можна буде лише позаздрити. У будь-якому конфлікті тобі забезпечена моральна перевага. На агресію, лайку і причіпки відповідатимеш винятковим спокоєм. Більшість опонентів це поставить у глухий кут, і таким чином ти легко виграєш будь-які суперечки. Причина твого врівноваженого душевного стану — надзвичайна гармонія в сім'ї, якої вдалося досягти.

Вдалі дні: 16.07, 17.07

Терези

Макушка літа: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 липня

Зустріч . На тебе чекає раптове побачення з важливою для тебе людиною «з минулого життя». Завдяки цій події ти зрозумієш, як сильно змінилося твоє життя на краще. Все пізнається в порівнянні. З роками ти стала зовсім іншою людиною, розлучилася з багатьма ілюзіями, помилками та гріхами юності. Усвідомлення цього додасть тобі впевненості та сил для нових звершень, і роботою ти займатимешся із задоволенням.

Вдалі дні: 12.07, 14.07

Скорпіон

Обережність . Зірки наполегливо радять тобі наступного тижня зберегти нерви і не піддаватися на провокації. Можливо, поряд із тобою вже довгий час існує недоброзичливець, який ховається під маскою друга, а за спиною намагається налаштувати проти тебе колег. Постарайся якнайшвидше обчислити цю людину, а поки що будь стриманіше і не шукай на роботі випадкових подруг. Краще регулярно підчищай “хвости” і не підставляйся.

Вдалі дні: 13.07, 16.07

Стрілець

Самотність . Намагайся уникати великого скупчення людей, галасливих вечірок та інших заходів, де ризикуєш опинитися в центрі уваги. Тобі це зараз зовсім не потрібне, твоя душа просить спокою, хоча, можливо, ти сама цього ще не зрозуміла. Якщо не вдасться провести час віч-на-віч із собою в будні, обов'язково виділили для цієї мети вихідні. Найкраще заняття в такий час — згадати улюблене хобі, яке тішило тебе у дитинстві чи юності.

Вдалі дні: 15.07, 17.07

Козеріг

Макушка літа: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 11 по 17 липня

Перспективи . Тебе переслідуватимуть тривожні думки. Цей некомфортний стан не повинен завадити тобі виконувати свої професійні обов'язки. Віддайся роздумам у вільний час. Його, до речі, у тебе буде цілком достатньо — близькі нарешті перестануть вимагати уваги. На вихідних варто зайнятися плануванням — вистачить покірно плисти за течією, постав перед собою конкретні чіткі цілі та наполегливо їх добивайся.

Вдалі дні: 14.07, 16.07

Водолій

Робота . Настав час налагодити свій режим дня — недисциплінованість може дратувати начальство. Вівторок та середа будуть сповнені дивовижних сюрпризів, про які ти давно мріяла. З п'ятниці обставини вимагатимуть від тебе обережності. Доведеться виявити свої детективні здібності, щоб побачити всі приховані сторони ситуації. Неділя – абсолютно безтурботний день. Присвяти його спілкуванню із друзями чи близькими родичами.

Вдалі дні: 16.07, 17.07

Риби

Кохання . Вияви ініціативу в особистих справах. Гордість, звичайно, має кожен, але ситуація зараз не терпить зволікання. Забудь на час про не найтерміновіші робочі та домашні справи, з ними цілком може впоратися хтось інший. У середині тижня настрій буде особливо романтичним, що спонукає тебе зробити несподіваний вчинок. Душевна щедрість, щира турбота про коханого принесе радість вам обом, так що не соромся і піддайся пориву!

Вдалі дні: 12.07, 14.07

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua