Значення числа 3 в нумерології: який характер мають «трієчники»

Це та інші трактування в нашій серії статей про значення цифр представлені за нумерологією Тибету Володимира Кузнєцова.

Значення числа 3 в нумерології: який характер мають «трієчники»

Але спершу нагадаємо трохи про «квадрат Піфагора». Така психоматрица складається з 9 осередків, кожна присвячена своїй цифрі та має певне трактування.

Значення числа 3 в нумерології: який характер мають «трієчники»

На зображенні приклад «квадраті Піфагора» для дати народження 15.06.1995 року. Зліва показано, де і які цифри повинні розташовуватися, і що вони означають. У правому квадраті потрібно розподілити свій код, щоб дізнатися, які енергії переважають у твоїй даті народження. Як розрахувати свою дату народження, розповіли у статті про цифру 1.

Загальна характеристика цифри три

Трійка відповідає за таланти, інтуїцію та креативність людини, її здатність справлятися з перешкодами та труднощами на шляху. Відсутність цієї цифри в розкладі говорить про слабке чуття. Також у цьому випадку людина погано розуміється на інших і, як наслідок, найчастіше приймає невірні рішення. Плюс через категоричний характер йому складніше знаходити спільну мову з людьми.

Також трійка відповідає за схильність людини до точних наук та вивчення іноземних мов. Якщо це число з надлишком присутнє в особистому розкладі, то точні спеціальності людині не підійдуть. Найкраще звернути увагу на творчі професії.

Про що говорить кількість трійок у «квадраті Піфагора»

Значення числа 3 в нумерології: який характер мають «трієчники» Джерело: Unsplash (@markusspiske)

Якщо немає трійок. Такі люди дуже цілеспрямовані. У них немає авторитетів, навіть до слів близьких людей вони не прислухаються. Саме незалежність від чужих думок допомагає їм уникнути хибних рішень. Також людина без трійок у «квадраті Піфагора» ніколи не зверне з обраного шляху. Тому з таких людей виходять успішні спортсмени, бізнесмени та політики. Скрізь, де є конкуренція, вони будуть хороші, а ось точні дисципліни та розрахунки можуть викликати у них роздратування. Це не стихія людини без трійок.

Якщо одна трійка. Здібності до сприйняття інформації помітно краще, ніж у попередніх представників. Власник однієї трійки в психоматриці мають непогану інтуїцію і здатність передбачати розвиток ситуації. Також такі люди мають схильність до письменства і потенціал дослідника — вони цікаві і швидко засвоюють нову інформацію. Точні науки для них зрозумілі, тому що в житті вони також люблять все структурувати. Цим людям десять разів пояснювати не потрібно.

2 трійки. Це креативні особи. Вони легко генерують ідеї та мають багатий внутрішній світ. У таких людей хороша пам'ять, тому без особливих зусиль вони можуть запам'ятати довгі тексти або обличчя людини, яку бачили лише раз. На відміну від тих, у кого взагалі немає трійок у психоматриці, таким «трієчникам» подобаються точні науки та іноземні мови вони освоюють простіше.

3 трійки. Така людина добре знається на інших, вона, наче сканер, зчитує характер і можливі дії опонента. Такий талант оберігає цих трієчників від обману і робить їх трохи відстороненими. Просто так потоваришувати з ними не вийде. Ще три трійки кажуть, що перед нами допитлива людина зі схильністю до іноземних мов, музики, творчості та точних наук.

Значення числа 3 в нумерології: який характер мають «трієчники» Джерело: Unsplash (@leookubo)

4 трійки. Така кількість трійок буває у людей, професія яких пов'язана з творчістю. Ці люди бачать світ зовсім по-іншому — вони можуть почерпнути натхнення з звичайних речей, на які інші не звернули б увагу. Ще в них сильна інтуїція та потужний гіпнотичний потенціал. Отже, якщо такій людині заманеться, вона може стати сильним ясновидцем або екстрасенсом, а якщо ні — успішним актором, співаком, танцюристом, психологом чи художником.

5 трійок. Це дуже рідкісне явище. Люди з 5 трійками мають екстрасенсорні здібності. Їх неможливо обдурити, бо брехню вони відчувають за версту. Найчастіше вони дуже талановиті та креативні, тому легко можуть освоїти будь-яку творчу професію. Ще такі «трієчники» мають чарівний голос і можуть з його допомогою впливати на оточуючих. За бажання вони можуть навчитися маніпулювати іншими, у такі моменти важливо пам'ятати, що це карається.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua