Значення числа 2 в нумерології: який характер мають «люди-двійки» і від чого це залежить

Про «людей-одиничок» ми розповіли нещодавно, тепер настала черга «двієчників». Нумерологічні трактування на наступні цифри — до 9 — виходитимуть щотижня.

Значення числа 2 в нумерології: який характер мають «люди-двійки» і від чого це залежитьЗначення числа 2 в нумерології: який характер мають «люди-двійки» і від чого це залежить

Нагадаємо, що в тебе має вийти таблиця з 9 осередків, заповнена твоїми цифрами. На зображенні приклад такої психоматриці для дати народження 15.06.1995 року.

Інформація, підготовлена ​​нашим експертом, буде цікавою і тим, у кого в «квадраті Піфагора» зовсім немає двійок, і тим, у кого їх більше 3. Трактування представлено за нумерологією Тибету Володимира Кузнєцова.

Про що говорить кількість двійок у «квадраті Піфагора»

Значення числа 2 в нумерології: який характер мають «люди-двійки» і від чого це залежить Джерело: Unsplash (@caiqueportraits)

Двійка відповідає за енергетику людини — її сексуальність та емоційність. Тому розберемо всі випадки, пов'язані з нею – коли двійок у таблиці немає і коли їх від 3 і більше. Це допоможе краще зрозуміти себе.

Якщо немає двійок , це дуже слабкий рівень енергетики. Людина з відсутністю двійок у «квадраті Піфагора» схильна до депресії, швидко втомлюється, втрачає інтерес до справи, плюс у неї часто змінюється настрій. Також вона перебуває під владою своїх емоцій і не вміє правильно їх контролювати. Таким людям важливо завжди перебувати у суспільстві людей, щоб підживлюватися від них енергетикою. Тому нерідко людина, яка не має двійок у психоматриці, вибирає громадські професії. Стає актором, співаком чи музикантом. Також він комфортно почувається при великому скупченні людей — на ринках, вокзалах, концертних залах, стадіонах, торгових центрах тощо.

Ще один спосіб «підживитись» енергією для них — це конфлікт. Тому такі люди часто провокують скандали, з ними важко вжитися у побуті та колективі через спалахи агресії чи деспотизму. Найважче покарання для людини зі слабкою двійкою – самотність. Так він втрачає можливість заповнювати нестачу енергії.

Значення числа 2 в нумерології: який характер мають «люди-двійки» і від чого це залежить Володимир Кузнєцов нумеролог На своїх консультаціях я часто зустрічаю людей з нестачею енергетики, на щастя, ця цифра найлегше напрацьовується. Достатньо включити у свій розпорядок дня більше спорту, піших прогулянок на свіжому повітрі, духовні практики чи медитації.

Що робити, щоб підтримати слабку двійку: фізичні вправи, енергетичні та дихальні практики, наприклад, 9 діамантів рейки, медитація, йога. Це допоможе підвищити рівень енергетики та покращити самопочуття.

Якщо одна двійка, ситуація практично ідентична попередньої. У людини слабкий рівень енергетики, але він товариський, доброзичливий, енергетично неврівноважений і погано переносить самотність. Настрій у таких людей нестабільний, але вони комфортно почуваються при великому скупченні людей, оскільки мають слабку енергетику. Рекомендації щодо посилення енергії такі ж, як у попередньому випадку.

Значення числа 2 в нумерології: який характер мають «люди-двійки» і від чого це залежить Джерело: Unsplash (@caiqueportraits)

2 двійки. У цьому випадку з енергетикою справи вже набагато краще. Дві двійки «у квадраті Піфагора» означають, що людина енергетично врівноважена. У нього зазвичай стабільний настрій. Додаткового енергетичного підживлення така людина не потребує, тому на конфлікти оточуючих не виводить. В міру привабливий і емоційний.

3 двійки. Це люди – енергетичні донори. Вони настільки самодостатні в енергетичному плані, що можуть ділитися своєю енергією з оточуючими людьми. Поруч із ними почуваєшся комфортно, адже вони завжди змішають або підтримують добрим словом та жартом. Оточуючі до них тягнуться, тому що такі «люди-двійки» перебувають у гармонії з собою, емоційні та привабливі. Зазвичай вони виглядають молодшими за свій вік.

Люди з трьома двійками в психоматриці віддає перевагу вузькому колу близьких друзів над великою кількістю людей. Вони на 100% душа компанії. В емоційному плані стабільні — не страждають на перепади настрою і не провокують конфліктні ситуації. Легко відновлюють рівень своєї енергетики за допомогою нетривалого відпочинку на самоті, прогулянок на природі та хобі.

Рекомендації: через високий рівень енергетики треба контролювати свої негативні емоції, особливо гнів — на сильних емоціях такі люди можуть пробити енергетику інших людей. За словами нумеролога Володимира Кузнєцова, радіус дії може досягати шести метрів. Така енергетична дія небезпечна і для самих «людей-двійок», адже негатив повертається їм бумерангом.

Значення числа 2 в нумерології: який характер мають «люди-двійки» і від чого це залежить Джерело: Unsplash (@caiqueportraits)

4 двійки. Це власники сильної сексуальної енергетики. Вони привабливі і також виглядають молодшими за свій вік. Мають сильну харизму і чарівність, тому відразу виділяються серед оточуючих. Таку людину можна порівняти із Сонцем, навколо якого обертаються планети.

З його приходом все навколо оживає і починає рухатися. У спілкуванні з такою людиною комфортно та легко, а також енергетично дуже приємно. Тих, хто оточує таких «людей-двійок», тягне, як магнітом. При цьому вони часто люблять побути на самоті. Місця великого скупчення людей їх не приваблюють, там вони відчувають дискомфорт.

Власники 4 двійок рідко відчувають втому, найчастіше знаходяться в піднесеному настрої і мають прекрасне почуття гумору. Нерідко у таких людей від природи яскрава та чарівна посмішка, яка посилює їхній магнетизм. Висока емоційність та енергетика іноді призводять до емоційних вибухів.

Рекомендації щодо поводження з такою сильною енергією двійок така сама, як у попередньому випадку. Не зміняться вони і у двох наступних пунктах, оскільки насиченість енергії лише збільшуватиметься.

5 двійок. Гіперемоційні люди, що володіють енергетикою, що пропалює. Вони теж відносяться до енергетичних донорів, тому що їхня чарівність і вроджена активність можуть розворушити будь-кого. Таких людей ще називають «вічними двигунами» через їхню жваву вдачу та невтомність. Власники 5 двійок у «квадраті Піфагора» відрізняються привабливістю та щедрістю. Вони успішно справляються з роботою з високим рівнем концентрації та відповідальності. Наприклад, з них виходять чудові хірурги.

На відміну від 3 і 4, такі «люди-двійки» виглядають старшими за свій вік — позначається трудоголізм. Через нього вони часто емоційно вигоряють, але також швидко і відновлюються. Достатньо кілька днів провести на природі у компанії близьких друзів або провести вихідні у тиші.

6 двійок. Дуже рідкісний, але можливий випадок. Люди з 6 двійками мають неймовірну енергетику. Вони можуть не спати цілодобово, особливо, якщо натхненні якоюсь ідеєю, не терплять конкуренції і чиєїсь переваги, тому що амбіції та переповнююча енергія не дозволяють поступитися. Представники цієї групи тяжко зазнають поразки, але не ніколи не тримають зло на інших. Навпаки, вони швидко відходять від своїх переживання і із задоволенням продовжують ділитися життєвою силою з оточуючими.

Висока емоційність та енергетика можуть призвести до нервових зривів та спалахів агресії. Тому таким людям із подвійною силою потрібно контролювати всі свої негативні пориви, насамперед, щоб не нашкодити самим собі.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua