Місячний календар стрижок та фарбувань на липень 2022 — сприятливі та невдалі дні

В астрології вважається, що волосся — це провідники енергії, у тому числі воно швидко реагує на зміни фаз Місяця. Розповідаємо, які дати у липні будуть найбезпечнішими для експериментів із зовнішністю.

Місячний календар стрижок та фарбувань на липень 2022 — сприятливі та невдалі дні

Волосся можна порівняти з антенами, які підкоряються нікому впливу космічних тіл. Тому астрологи радять не ігнорувати місячні календарі стрижок — у них зібрані гарні та погані дати для догляду за волоссям та шкірою. Рекомендації зазвичай сформовані фахівцями на підставі енергетичних змін.

Так, правильно обраний для стрижки або фарбування день допоможе досягти бажаного кольору волосся або порадує ідеальною зачіскою. Будь-які маніпуляції догляду за волоссям у відповідні дні, навіть домашні маски, подіють з подвійною силою. Несприятливі дати призведуть до зворотного результату – колір вийде не таким, як планувався, майстер не зрозуміє побажання та зробить невдалу стрижку чи укладання.

Місячний календар стрижок і фарбувань на липень 2022 підкаже, який день найкраще підійде для походу в салон краси. Також по ньому можна вибрати час для процедур догляду за обличчям і волоссям.

Коли стригтися у червні 2022 року: сприятливі та несприятливі дні

Місячний календар стрижок та фарбувань на липень 2022 — сприятливі та невдалі дні Джерело: Unsplash (@mostafa_meraji)

Розкриваємо липневі дати, коли стрижка волосся за місячним календарем буде вдалою. Несприятливі дні також відзначимо.

Важливо! Незалежно від перспектив хорошої дати, краще не нехтувати базовою підготовкою та заздалегідь переглянути портфоліо стиліста по волоссю, до якого збираєшся, а також ознайомся з відгуками на салон.

Відповідні дні

 • З 1 по 5 липня. У ці дати Місяць зростатиме у знаку Лева. Вплив енергії вогняного сузір'я робить цей час придатним для кардинальної зміни іміджу. Тому, якщо хочеш змінити стрижку, можна записатися до майстра в ці дати.
 • 13 липня. У цей час Місяць буде перебувати у знаку Козерога — найвдумливішому та найрозважливішому знаку. Зміни, на які зважишся цього дня, не повинні бути спонтанними та різкими. Тому краще сфокусуватись на давніх бажаннях. Додатковим стимулом постригтися 13 липня стане особлива енергетика дня — навіть незначна стрижка надасть додаткової сили та рішучості у справах. Також зміна довжини локонів у цей день вплине на зростання волосся — воно зростатиме швидше, плюс покращиться їх якість.
 • 30 липня. Місяць, що росте, наприкінці місяця буде в знаку Діви. Це сузір'я відрізняється практичним підходом до будь-якої справи. Тому запис до салонів краси на цей день стане класним рішенням, адже вийде поєднати корисне із приємним. Наприклад, тобі зроблять не лише відмінну стрижку чи фарбування, а й несподівану знижку чи з якоїсь причини подарують додаткову послугу від закладу. Ще цього дня можна робити ламінування чи мелірування.

Несприятливі дні:

У ці дати краще не стригти волосся у липні — ні в домашніх умовах, ні в салонах краси.

 • 15 липня. Місяць зменшується у Водолії. Стрижка цього дня може засмутити не лише візуально — можеш розгубити залишки енергії, які підуть разом із остриженим волоссям. Все це позначиться на настрої — пригніченість та розчарування можуть переслідувати кілька тижнів. Також зіпсується якість волосся — воно стане слабким і може почати сіктися. Ситуацію не врятують навіть маски, що зміцнюють.
 • 17 липня. Дуже непередбачувана і небезпечна дата, яка сплутає всі плани, а все через Місяць, що убуває, у знаку мінливих Риб. У зазначений день проводити експерименти з довгим і густим волоссям небезпечно, не кажучи вже про тонкі й позбавлені сили. Фарба може спалити волосся, а майстер випадково зробити довжину занадто короткою.
  Крім того, зміна іміджу може швидко засмутити – зрозумієш, що новий вигляд зовсім не подобається. При цьому повернути все як було в короткі терміни не вийде – волосся довго відростатиме і приходити до тями після фарбування.
 • 24 липня. Місяць зменшується в Близнюках — одному з найнеспокійніших знаків. Тому, щоб не втратити душевну рівновагу, відмовся від стрижки цього дня. Інакше високий ризик позбутися не тільки від кінчиків, що січуться, а й від внутрішнього спокою.

Вдалі дні для фарбування

Місячний календар стрижок та фарбувань на липень 2022 — сприятливі та невдалі дні Джерело: Unsplash (@newyork_creator)

Зупинимося на фарбуванні докладніше. Для зміни кольору волосся підходять чотири дати: 9, 11, 12 та 14 липня. У ці числа фарбування з великою ймовірністю вийде ідеальним. Плюс салонний лиск збережеться надовго і пігмент повільно вимиватиметься.

Також є нейтральні дати. Вони більше підходять для однотонних фарбувань. До них відносяться:

 • 3 липня. У цей день найкраще використовувати природні барвники. Вони підвищать якість волосся, зроблять колір яскравим та стійким.
 • 19 липня – підходяща доба для зміцнення волосся. Підійдуть будь-які відновлювальні та живильні маски для волосся. Їхній ефект приємно здивує. Також у цей день можна зробити гарячу стрижку, озонотерапію та мезотерапію для волосся.
 • 20 липня – дата для тих, хто хоче зробити кардинальний однотонний перехід. Наприклад, позбавитися чорного кольору волосся або, навпаки, перейти зі світлого в більш насичений тон.
 • 23 липня – цей день краще присвятити догляду за волоссям або зробити ламінування. Також можна записатися на укладання. Такі маніпуляції підбадьорять волосся, наповнять його позитивною енергією.

Прислухаєшся до порад місячного календаря?

 • Так, намагаюся
 • Іноді
 • Ніколи
 • Несприятливі дні для зміни кольору волосся

  • 13 липня. Відвідування салону краси та домашні спроби зробити фарбування краще перенести на більш сприятливий день. Зміна кольору волосся може погано зашкодити загальному самопочутті.
  • 16 липня. Це буде рухливий, знервований день, тому для фарбування він не підійде. Щоб не спричинити неприємності, краще не впиратися в цьому своєму бажанні, а дочекатися відповідної дати.
  • 28 липня. Брюнеткам особливо не бажано експериментувати з фарбуванням цього дня. Навіть хороший майстер не зможе досягти потрібного результату. Блондинкам і шатенкам теж краще не ризикувати цього дня — можна переплатити за послуги перукаря, але не отримати бажаного.

  Коли робити маски для волосся

  У липні отримати ідеальний результат від домашніх та салонних процедур зможеш досягти: 5, 7, 10, 22 та 24 числа. До нейтральних днів належать 9, 14, 17 липня. Підходять для нанесення домашніх масок, що відновлюють, засобів для живлення та зміцнення.

  Коли краще йти до косметолога

  Фази Місяця працюють і під час планування запису до косметолога. У сприятливі дні шкіра добре реагує на ін'єкційні препарати та кислотні пілінги.

  У липні відвідування кабінету косметолога підходять: 5, 8, 27, 30 число. У ці дні можна робити маски, депіляцію будь-якої зони, кислотні пілінги, механічне чищення шкіри та інвазивні процедури – ті, що мають на увазі проколи.

  Важливо! Рівень майстерності косметолога – основа успішної процедури. Енергія цих днів у сумі з майстерністю професіонала дадуть потрібний результат та сприятиме прискореному відновленню.

  Снисаренко Юля
  zmorshki.in.ua