Огидні риси характеру Водоліїв, про які потрібно знати всім

Спілкуючись із Водолієм, ти можеш бути впевнена лише в одному — якщо він все ще нікуди не подівся з твого життя, то йому щось від тебе потрібно.

Огидні риси характеру Водоліїв, про які потрібно знати всім

Спочатку Водолій може здатися сором'язливим, але коли ти впізнаєш його ближче, то зрозумієш, що люди цього знаку веселі та позитивні. При цьому Водолія не можна назвати поверхневими. Це інтелектуали, які вміють прораховувати все наперед. Їхнє вміння передбачати події за допомогою логіки іноді наводить на думку, що вони або з іншої планети, або вміють бачити майбутнє. Але в їхніх діях немає ніякої містики, просто Водолії вміють бачити ситуації під різними кутами. Вони мислять не як усі інші.

Можливо, саме тому серед Водоліїв багато вчених та першовідкривачів. Наприклад, Галілео Галілей, Жуль Верн, Вольфганг Амадей Моцарт, Чарльз Дарвін та багато інших знаменитих людей — Водолії.

Може скластися враження, що представники повітряного знака ідеальні. Але це зовсім негаразд. Вони мають повно мінусів. Про деякі з них ми розповімо.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Зайва емоційність

Нестабільний емоційний стан призводить Водоліїв до самокопання та безпричинних перепадів настрою. Часта зміна емоцій, слабка здатність по-справжньому захопитись якоюсь справою заважає професійному самовизначенню.

2 Розсіяність

Представники цього повітряного знаку часто втрачають сприятливі шанси самореалізацію, навіть коли щастя саме пливе до рук. Все через їхню розсіяність. Водолії зможуть досягти успіху, якщо навчаться зосереджуватися на головних завданнях та спрямовувати свою енергію у потрібне русло.

3 Жигало або альфонс

Огидні риси характеру Водоліїв, про які потрібно знати всім

Звучить, звичайно, різко, проте саме серед чоловіків-Водоліїв найчастіше зустрічаються ті, кого зовсім не обмежує жити за чужий рахунок. Неважливо, хто їх утримуватиме — мама, брат, дружина, друг чи хтось ще. Причому самі «жертви» Водоліїв навіть можуть не зрозуміти, що опинилися у них у полоні, адже представники цього знаку чудові маніпулятори.

Вони працюють за схемою: втертися в довіру – закохати в себе – переконати партнера взяти кредит на себе/заплатити за нього/дати в борг і зникнути. Така поведінка пояснюється тим, що Водолії рідко до когось прив'язуються та відчувають почуття закоханості. Вони думають про себе. Для них будь-які відносини – це стратегія та вигода.

4 Не вміють обговорювати та вирішувати проблеми

Водоліям простіше образитися, влаштувати бойкот і ходити із загадковим виглядом, ніж обговорити та вирішити проблему. Представники цього знаку не вміють дійти компромісу. Для них існує лише їхня позиція. Інші точки зору вони не розглядають. З цієї причини, якщо ти не збираєшся йти Водолію на поступки, будь готова до того, що людина цього знака теж не піде назустріч — мовчатиме доти, доки його опонент не зрозуміє причини образи і не зробить так, як вона хоче. Водночас часто сам не знає, чого він хоче.

5 Мстиві

Огидні риси характеру Водоліїв, про які потрібно знати всім

Водолії можуть зробити гидота тільки для того, щоб посміятися з страждань іншого. Взагалі, вони дуже дружелюбні, але злопам'ятні. Свою помсту вони ретельно обмірковуватимуть і довго чекатимуть нагоди, щоб відігратися. Для них також важливо, щоб їхня «відповідь» була публічною. Щоб не тільки він бачив, як страждає його кривдник.

6 Приховують свої почуття

Водолії намагаються уникати відповідальності. Освідчення в коханні для них дорівнює втраті волі. Тому навіть якщо тобі здається, що ти підібрала ключик до серця представника цього знака, не будь впевнена в цьому до кінця. Можливо, твій друг чи партнер просто не домовляють тобі своїх справжніх почуттів. При цьому не хотілося б робити з Водоліїв якихось монстрів, які зовсім не вміють кохати. Вони вміють, просто для цього їм потрібно трохи більше часу, аніж іншим.

7 Схильні до залежностей

Водолії не з тих людей, які можуть нон-стоп генерувати ідеї. Вони не стоятимуть осторонь і обов'язково виявлять участь у спільній справі чи обговоренні, але чекати від них постійної ініціативи не варто. Цей повітряний знак дуже цікавий, тому швидко відволікається. Шкідливі звички, у тому числі привертають увагу Водоліїв. Вони в окремих випадках відмовить собі в алкоголі і не бачать нічого поганого в тому, що випити келих вина перед сном. Найчастіше Водолії захоплюються алкоголем, щоб урівноважити свою тонку душевну організацію.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua