6 імен жінок, яких намагаються уникати чоловіки

Для багатьох представників сильної половини людства ці дами завжди – “поза зоною дії”.

 

1 Лариса

Жінки на ім’я Лариса відрізняються своїми успіхами у кар’єрі, але при цьому стервозним та важким характером. Всі похідні цього імені, включаючи м’яке – Лара, наділяють власниць потягом до переваги. З дитинства вони показують хороші результати у навчанні, чим нерідко дратують однокласників. У дорослому віці не залишають можливостей конкурентам, намагаючись бути на першому місці. Відносини – це насамперед партнерство, тому чоловіки намагаються уникати жінок на ім’я Лариса.

2 Діана

Хоча жінки на ім’я Діана мають видатні зовнішні дані, але їх характер дійсно далекий від спокійного. Діана — войовнича дівчина, готова в будь-якій ситуації відстоювати свою думку, навіть якщо доведеться застосовувати силу. Це часто відштовхує чоловіків. Тому Діані потрібен партнер, який зможе дозволити їй бути слабшим. Але таких мало — не кожен вирішить пов’язати долю з жінкою, яка вже за всіх вирішила.

3 Інна

Інна вкрай самозакохана особа, яка хоче, щоб усе довкола неї працювало за вже встановленими нею правилами. Вона підносить себе суспільству як незалежної і гордої людини, яка не готова йти на поступки. Інна не готова до компромісів. Тому чоловіки намагаються не розглядати жінок з цим ім’ям як дружину, адже будь-якої миті вона може віддалитися, так і не зумівши подолати свої тверді переконання.

4 Зінаїда

6 імен жінок, яких намагаються уникати чоловіки

У цьому імені закладено жіночність, поступливість і любов, але чоловіки ставляться до Зін надто поверхово. Часто вони можуть розглянути у яких справжню особистість. З цієї причини у Зінаїди не складаються стосунки із протилежною статтю, хоча це не аргументовано на енергетичному рівні імені. Побудувати стосунки з нуля їй буде важко.

5 Оксана

Хоча Оксану не можна охарактеризувати як жінку з важким характером, чоловіків чомусь не дуже приваблюють володарки цього імені. Оксана вибирає для себе вектор розвитку і прагне своєї мети, забуваючи про інші життєві аспекти. Для неї важливі власні пріоритети, тому жінки на ім’я Оксана досягають великих успіхів у кар’єрі. Особисте життя для Оксан другорядне, вони рідко показують свою зацікавленість у чоловікові, тому сильна підлога опускає руки і навіть не намагається претендувати на серце таких жінок.

6 Світлана

6 імен жінок, яких намагаються уникати чоловіки

Жінки на ім’я Світлана надмірно емоційні. Якщо їм щось не подобається, вони не мовчать. При цьому Світлани часто не готові до конструктивного діалогу. Чоловік для Світлани не авторитет, адже вона покладається лише на свої сили. Вибуховий характер представниць цього імені призводить до постійних конфліктів не лише з чоловіками, а й з оточуючими.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua