Найщасливіші жіночі та чоловічі імена для знаку зодіаку Близнюки

Позитивні якості імені можна посилити, якщо підібрати його відповідно до місяця народження.

Найщасливіші жіночі та чоловічі імена для знаку зодіаку Близнюки

Загальна характеристика

Близнюки – повітряний знак зодіаку, керований Меркурієм. Люди, що народилися під цим знаком, хороші мислителі дуже винахідливі, люблять вчитися і постійно впізнавати нове. Меркурій наділяє Близнюків умінням легко налагоджувати корисні зв'язки з людьми, ораторськими здібностями, потягом до творчості. За вдачею двоїстий знак схильний до постійних змін і не може сидіти на одному місці.

Настрій Близнюків дуже мінливий. У компанії вони завжди веселі, балакучі та імпульсивні. З ними не буває нудно, кожен день наповнений незабутніми подіями. Можна сказати, де Близнюки там свято!

Найщасливіші жіночі імена для Близнюків

Оксана

Жінки-Близнюки, які носять це ім'я, сильні та незалежні. Вони швидко просуваються кар'єрними сходами і можуть досягти успіху в будь-якій творчій сфері. Також у них добре виходить піарити людей та займатися рекламою. Оксани мають здатність знаходити спільну мову практично з усіма людьми. Свої таланти розвивають протягом усього життя, перетворюючи їх на джерело доходу.

Ксенія

Найщасливіші жіночі та чоловічі імена для знаку зодіаку Близнюки

Ім'я Ксенія притягує себе чоловіків, як магніт. Жінки-Близнюки з цим ім'ям зазвичай дуже дружелюбні і легко йдуть на контакт. Мають багато залицяльників, які постійно надсилають квіти та дорогі подарунки.

Дар'я

Природа від народження наділяє дівчат з ім'ям Дар'я особливим гуманітарним складом розуму. Плюс це ім'я у поєднанні з повітряним знаком зодіаку дарує володарці інтелектуальну розвиненість, красу та спостережливість. Ці дівчата зможуть реалізувати себе практично в будь-якій сфері, а успіх ходитиме за ними по п'ятах.

Мія

Найщасливіші жіночі та чоловічі імена для знаку зодіаку Близнюки

Дівчата з цим ім'ям – дуже амбітні натури. Вони мають інстинкт талановитих підприємців. Якщо Мія вирішить відкрити свій бізнес, то зможе стати успішною та вийти на світовий ринок. Працьовитості носительок цього імені можна лише повчитися.

Ангеліна

У таких дівчат зазвичай добре розвинені смакові уподобання, відмінний музичний слух і здатність висловлювати свої думки письмово. Вони мають силу характеру, витривалість і вміння долати перешкоди незважаючи ні на що. Знайдуть своє щастя, якщо займатимуться журналістикою.

Найщасливіші чоловічі імена для Близнюків

Олександр

Чоловіки-Близнюки з таким ім'ям мають якості лідера і користуються авторитетом серед оточуючих. Вони витримують будь-які випробування долі та не бояться неприємностей. Вміють впливати на розум людей за допомогою маніпулювання.

Герман

Найщасливіші жіночі та чоловічі імена для знаку зодіаку Близнюки

Артистичні та харизматичні натури носять це ім'я. Такій обдарованій особистості посміхнеться успіх у творчій сфері. Завдяки своїй комунікабельності та вмінню причарувати будь-кого, Герман може стати хорошими актором, співаком або кореспондентом.

Денис

Якщо назвати так дитину, яка народилася під сузір'ям Близнюків, то це ім'я принесе хлопцеві удачу, любов та гроші. Найдивовижніше, що таким чоловікам все даватиметься без особливих зусиль. Єдине, що їм треба робити, — вставати з дивана. Чоловіки-Близнюки з ім'ям Денис іноді лінуються, але якщо візьмуть себе до рук, то досягнуть високих результатів.

Матвій

Найщасливіші жіночі та чоловічі імена для знаку зодіаку Близнюки

Ім'я наділяє свого володаря рішучістю та особливою тягою до знань. Матвій вміє будувати чіткі плани на майбутнє та реалізовувати те, що декому здається недосяжним. Ім'я допоможе залучити фінансову удачу та успіх у бізнесі.

Микита

Ім'я з давньогрецької означає «переможець». Чоловік-Близнюк з таким ім'ям зазвичай завжди показує високий результат у будь-якій справі. Він точно знає, як отримати те, що хоче.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua