Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 червня

Повня, яку ми маємо пережити у вівторок, змусить боротися зі своєю емоційністю. Тримай себе в руках, не розпускайся – і тоді не зробиш непоправних помилок.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 червня

Понеділок, 13.06

Настав час подбати про своє здоров'я. Намагайся уникати шкідливих продуктів та алкоголю, по можливості їж тільки домашню їжу – велика ймовірність отримати отруєння. Крім того, намагайся уникати будь-яких травмонебезпечних ситуацій та будь обережна на дорозі. В ідеалі користуйся лише громадським транспортом.

Вівторок, 14.06

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 червня

Чи не піддавайся емоціям. Агресивну реакцію цього дня можуть спровокувати навіть невинні жести та зауваження. Про сказане в пориві гніву ти напевно шкодуватимеш. Отже, при виникненні конфліктних ситуацій наймудрішою стратегією буде відступити, усунутись і зробити кілька глибоких вдихів.

Середа, 15.06

Не позичай гроші. Будь-які отримані цього дня в борг суми буде дуже складно повернути. Також не рекомендується звертатися до банку за отриманням кредитів, оформляти заявки на кредитні чи дебетові картки. У жодному разі не погоджуйся на сумнівні фінансові авантюри чи інші ризиковані заходи.

Четвер, 16.06

Чи не відкладай на майбутнє домашні справи. Це стосується як побутових турбот, на кшталт заміни лампочки та походу за продуктами, так і стосунків у сім'ї. З близькими намагайся бути м'якшим і використовуй сприятливий момент для того, щоб у максимально спокійній формі з'ясувати стосунки та дійти порозуміння.

П'ятниця, 17.06

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 червня

Увечері після роботи навести старих друзів. Спілкування з тими, хто тебе давно знає і бажає тобі тільки хорошого, дасть можливість отримати багато цінних порад. А також освіжить твою картину світу, дозволивши подивитись своє життя під іншим кутом. Прислухайся до близьких, іноді вони знають про тебе набагато більше, ніж ти сама.

Субота, 18.06

Уникай сварок із членами сім'ї. Нерозв'язані конфлікти та приховані образи цього дня дадуть про себе знати. Намагайся не піддаватися бажанню звинуватити близьких у всіх своїх бідах. Чи не провокуй емоційні суперечки. На різкі випади на свою адресу також намагайся не реагувати, спусти все на гальмах.

Неділя, 19.06

Проведи вихідний день наодинці зі своєю другою половинкою чи об'єктом симпатії. Твоя чарівність, посилена впливом спадного Місяця, і романтичний настрій зроблять цю зустріч незабутньою. Не скупися на ніжні слова та компліменти, вони справлять на твого обранця належне враження. Самопочуття також порадує.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua