ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 року

Розповідаємо як на твоє здоров'я може вплинути останній місяць осені.

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 року

Овна на листопад нагадує, що всі хвороби від нервів. Спроби зняти емоційну напругу за допомогою келиха вина чи цигарки не увінчаються успіхом. Організм потребуватиме здоровішої підзарядки. Наприклад, заповнити нестачу енергії допоможе збалансоване харчування. Зокрема продукти з високим вмістом фосфору: сир, сир, риба, горіхи.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 року Джерело: freepik.com

У гороскопі Тельця на листопад немає небезпечних моментів. Гарне самопочуття дозволить вести активний спосіб життя, але з огляду на стан організму. Біль у суглобах може сигналізувати про запалення. У цій ситуації найкращим видом фізичного навантаження буде плавання. Тривожним чинником можуть стати ранкові набряки. Сонце у Скорпіоні відповідає за роботу щитовидної залози, тому будь-які відхилення у цьому плані будуть помітними. Доведеться звернути увагу на рівень йоду в організмі, і якщо він буде в дефіциті, потрібно якнайшвидше заповнити цю прогалину.

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 року Джерело: freepik.com

У листопаді мало негативно вплине на сильного від природи Лева. Підтримати загальне самопочуття допоможуть прогулянки на свіжому повітрі — навіть півгодинний променад покращить кровообіг та зміцнить імунітет. Можливо, що збільшиться кількість стресових моментів. Причина тому Сонце в Скорпіоні — у цей період важко зберігати спокій. Заспокоїтися та гармонізувати енергію можна за допомогою ефірних олій. Наприклад, апельсина та гвоздики.

Діва

Дівам у листопаді – саме час влаштувати марафон краси. Адже в холодну погоду шкіра втрачає еластичність, починає свербіти і лущитися. Уникнути негативного впливу допоможе курс мезотерапії, спрямований на відновлення тонусу чи інші процедури краси. Коли Сонце знаходиться у знаку Скорпіона, рівень сексуальної енергії вищий за звичайний, що сприяє нерозсудливості. Тому легковажність у коханні може вийти Діві боком. Перш ніж кидатися в обійми нового партнера, необхідно захистити себе від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Терези

ЗОЖ-гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2022 року Джерело: freepik.com

Найкращий спосіб подолати осінню нудьгу – активний спосіб життя. Навіть помірні тренування дозволять Терезам підтримувати тіло в хорошій формі, подарують заряд бадьорості. Наприклад, можна робити ранкову гімнастику або займатися зумбою та аеробікою. Вирушаючи в подорож, нехай і на невелику відстань, Терезам потрібно бути гранично зібраними, у тому числі обережно керувати машиною. Уважність до дрібниць допоможе знизити ризик травмування.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua