Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня до 6 листопада

Перша чверть місяця — ідеальний час для будь-яких сміливих починань. Кожна нова справа, кожна яскрава ідея отримає додатковий імпульс.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня до 6 листопада

Понеділок, 31.10

У цей день у тебе з'явиться привід у повній мірі виявити свої організаторські здібності. На багатолюдних заходах ти підживишся такою необхідною тобі енергією. Тож не сидиш увечері вдома — приймай запрошення чи сама проявляй ініціативу. День також вдалий для любовного побачення та сексу.

Вівторок, 1.11

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня до 6 листопада

Сьогодні всі волонтерські справи підуть не дуже вдало: позначиться обмеженість у коштах чи відсутність вільного часу. Тож, перш за все, потрібно скласти план та бюджет. Можуть повернутись якісь невирішені проблеми, зараз вони стануть джерелом конфліктів. Не приймай це близько до серця, дистанціюйся.

Середа, 2.11

Цього дня можуть бути переглянуті раніше досягнуті домовленості. З кимось із знайомих доведеться розірвати стосунки. Будь уважна, підписуючи документи, намагайся не втратити важливих паперів або мобільного телефону. Зосередитись допоможе ранкова медитація, але для цього потрібно буде встати раніше.

Четвер, 3.11

Підходящий час, щоб скористатися допомогою психолога і правильно повести себе у складній ситуації. Слухай музику, яка тобі подобається, вбирай у себе красу природи задля досягнення душевної рівноваги. Якщо ти маєш якісь проблеми з хронічними захворюваннями, не відкладай консультацію у лікаря.

П'ятниця, 4.11

Ти можеш помітити, що розмірковуєш про принципи світоустрою, причому в самий невідповідний для цього час. У тебе може з'явитись бажання відвідати храм, почитати молитви. Не залишай поза увагою цю потребу у своєму житті. Можливо, саме віра підтримає тебе зараз на плаву. Слухай класичну музику.

Субота, 5.11

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня до 6 листопада

День складеться не надто продуктивно, якщо ти почнеш сумніватися та відступиш від тих рішень, які намітила раніше. Менше роздумуй, настав час діяти. Твою рішучість укріплять заняття спортом. При цьому постарайся не виявляти агресію щодо оточуючих, особливо до членів своєї сім'ї.

Неділя, 6.11

Це період, коли треба дотримуватись дисципліни, бути пунктуальною, зібраною та терплячою. Знайди час, щоб поспілкуватися із родичами старшого віку, хоч би по телефону. Спонтанний шопінг може стати для тебе руйнівним, тому відмовся від будь-яких прогулянок по магазинах і залиши вдома карту.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua