Чим здивує 2023 рік Кролика: унікальні астроподії та вплив планет на знаки зодіаку

Як не варто вирішувати питання 2023-го і на що краще наголошувати. Ділимося базовою інформацією про наступний рік, щоб ти знала, чого приблизно готуватися.

Чим здивує 2023 рік Кролика: унікальні астроподії та вплив планет на знаки зодіаку

Запитали у астролога Поліни Коваленко, які енергії будуть сильні на рік Кролика (Кота), який вплив надасть планета-покровитель і як все це позначиться на знаках зодіаку.

Стихія та планета-покровитель 2023 року: їх вплив на суспільство

Чим здивує 2023 рік Кролика: унікальні астроподії та вплив планет на знаки зодіаку Джерело: freepik.com

Вплив води

Символом 2023 буде чорний Кролик, або Кіт. За китайським календарем розпочнеться він 21 січня о 23:53, досі все ще буде рік Тигра. Головною стихією року стане Вода чорного кольору. Вона наділить енергією, яка привнесе в характеристику року такі якості, як розуміння та натхнення. Також Вода — це втілення жіночого початку, що сприймає і врівноважує. 2023-го саме воно буде домінуючим, тому енергія Кролика буде спокійнішою і розкриє більше можливостей перед жінками та чоловіками, які не посоромляться прислухатися до своєї інтуїції.

Заступництво Юпітера

Планета року – Юпітер у знаку Овна. Це становище свідчить, що у суспільстві будуть потрібні імпульсивні, миттєві рішення, відкритість і чесність. Така тактика пліч-о-пліч іде з помилками, які не принесуть фатальних наслідків, якщо їх вчасно помітити та виправити.

До 16 травня 2023 року інтенсивно розвиватимуться армія та інші силові структури, ймовірні нові рекорди у спорті, удосконалення та розширення автомобільної промисловості. Можуть виявитися справді талановиті живописці.

В останні роки Юпітер нерідко залишає свій початковий знак і переходить у наступний за ним. 2023-го такий перехід відбудеться 16 травня — планета перейде з Овна на знак Тельця, де пробуде до кінця року. На перший план вийде сільське господарство, видобуток корисних копалин, харчова промисловість. У цих сферах найчастіше доповнюватиметься й удосконалюватиметься законодавство, і саме вони будуть найприбутковішими.

Наслідки Марсу

Чим здивує 2023 рік Кролика: унікальні астроподії та вплив планет на знаки зодіаку Джерело: freepik.com

З 21 березня 2023 року розпочнеться астрономічний рік, керований Марсом. Він символізує військові дії, мужність, приголомшливу працездатність, а також фізичну активність, цілеспрямованість та інстинктивно прийняті рішення, які після виявляться єдино вірними. Однак, незважаючи на войовничий настрій, зміни не принесуть дискомфорту. У цьому буде заслуга жіночого початку року.

Марс, зокрема, виявлятиметься через особисті зусилля, самостійність і рішучість. 2023-го кожен із нас стане ковалем свого щастя чи своїх невдач. Ініціативність, безстрашність, вміння відкинути свої сумніви та діяти — якості, які забезпечать задоволення собою та своїм життям. Не пощастить у цьому періоду людям, які звикли домагатися цілей без особистих зусиль — через зв'язки та протекцію.

Головні астрономічні події року

У наступному році ми станемо свідками чотирьох затемнень:

  • 20 квітня о 7:13 відбудеться кільцеве або повне сонячне затемнення в Тельці;
  • 5 травня о 20:34 – напівтіньове місячне затемнення в Скорпіоні;
  • 14 жовтня о 20:56 – кільцеве сонячне затемнення у Терезах;
  • 2 жовтня о 23:24 – приватне місячне затемнення в Тельці.

Чотири затемнення – звичайна кількість, тому особливо фатальним наступний рік назвати не можна. Це буде рік із середньою кількістю екстремальних подій. Поблизу затемнень слід відкласти вирішення питань, пов'язаних із фінансами.

Будуть у 2023-му та періоди ретроградного Меркурія:

  • до 18 січня Меркурій йтиме у зворотному напрямку у знаку Козерога. Тобто в цьому випадку Меркурій розгорнувся у ретроградну фазу ще 2022 року. Тому ми вступимо у Новий рік із можливістю уточнити свої цілі та методи їх досягнення.
  • з 21 квітня по 15 травня ретроградність у Тельці – саме час скоригувати свої дії, спрямовані на забезпечення та створення матеріальної бази.
  • з 23 серпня по 15 вересня – у Діві. У цей час слід приділити увагу раціональному розподілу матеріальних ресурсів, і фізичних сил.
  • з 13 грудня Меркурій повертається до ретро-фази у Козерога — знову треба виділити пріоритети у своїй діяльності.

За ретроградного Меркурії не варто починати нічого нового — краще повернутися і доробити те, що відклали.

Ретро Венера. Наступного року ще й Венера з 23 липня по 4 вересня увійде до ретро-фази. У цей час краще не з'ясовувати стосунків із коханою людиною, а розставити акценти мирно. Також зворотний рух Венери – невідповідний час для пропозицій руки та серця, весіль.

Як енергія року вплине на твій знак зодіаку

Овен

Тобі настає час великих можливостей. З початку року до середини травня ти цілком можеш зайняти більш високе становище у професійній сфері. Цілком імовірно, що зросте твій авторитет. Може змінитись і твій соціальний статус — наприклад, ти офіційно оформиш шлюб, станеш мамою чи бабусею. У другому
півріччі зростуть прибутки. По вересень включно намагайся в міру командувати дітьми та коханою людиною. В останні місяці року займися здоров'ям.

Телець

У першій половині року нерідко виникатиме невдоволення своїм становищем на роботі та неможливістю реалізуватися. Не допускай охолодження стосунків із батьками. У квітні пройди курс лікування чи реабілітації. Вияви ще трохи терпіння: вже влітку обставини складатимуть тебе дуже сприятливо. В цей час починань чим більше, тим краще. Восени зосередься на найбільш перспективних із них.

Близнюки

Для тебе в першому та другому кварталах року привабливі будь-які нововведення, будь-які люди, які чимось виділяються з категорії «середній». Будь обережна: оригінальність може прикривати вільне трактування закону і байдуже ставлення до тебе. Не поспішай переводити нових знайомих у друзів, цінуй наявність постійного місця роботи. У четвертому кварталі року не поспішай купувати нерухомість.

Рак

Ти демонструватимеш завидну цілеспрямованість. Але перш за все варто таки обдумати, що саме тобі необхідно на даному етапі, а від чого можна відмовитися. Це дозволить не розпорошувати сили. На жаль, доведеться зіткнутися і з фінансовими труднощами. До осені ситуація покращиться, але не поспішай у цей час купувати все поспіль. Важливо у будь-яких діях не порушувати закон — соціальний та загальнолюдський, який забороняє йти головами інших людей.

Лев

Чим здивує 2023 рік Кролика: унікальні астроподії та вплив планет на знаки зодіаку Джерело: freepik.com

Зіткнешся з недооціненістю — період такий, коли всі твої недоліки так і лізуть у вічі, а переваги майже непомітні. Доведеться вчитися терпіти, щоб не влаштовувати сварки з кожним, хто на тебе косо подивився. У першому півріччі зосередься на освіті – поповни запас знань. Це найперспективніше, що ти можеш зробити зараз. Навчання, поїздки, нові враження – це для тебе стане фундаментом для майбутнього зростання у всіх сферах.

Діва

У першому та другому кварталах 2023 року ти неодноразово будеш залучена до подій, які спочатку здадуться лякаючими через їхню складність. Це процес неминучий і навіть корисний для тебе. Дивним чином розчиняться твої страхи, ти непомітно позбавишся забобонів і прикмет, які насправді заважають тобі жити. Завдяки цьому трохи пізніше твоє життя разюче зміниться. У другому півріччі твої вплив та авторитет збільшаться.

Терези

Чим здивує 2023 рік Кролика: унікальні астроподії та вплив планет на знаки зодіаку Джерело: freepik.com

Протягом зими та весни ти будеш дуже затребувана у суспільстві, пропозиції відвідати ті чи інші заходи сипатимуться як із рогу достатку. Домашнє твоє життя в цей час не назвеш. У твоєму оточенні з'являться люди успішні, що досягли висот у соціумі. Це період, коли ти можеш укладати вигідні трудові угоди, а також одружуватися. Якщо якісь питання не можна вирішити без залучення правоохоронців, допоможуть суди. Влітку та восени можеш брати кредит чи іпотеку.

Скорпіон

У першому півріччі доленосні події відбуватимуться у тебе у сфері роботи та турботи про здоров'я. Можливо, ти зможеш поєднувати роботу на кількох напрямках. Підходящий період для того, щоб вибрати лікаря, якого слухатимеш. У другому півріччі доведеться виправляти помилки, вже допущені в
розпорядженні грошима. Також варто радитися зараз у подібних питаннях із фахівцями.

Стрілець

Тобі доведеться вкладати пристойні суми у розвиток дітей. Але вже в першому і другому кварталах переконаєшся, що це безпрограшні вкладення — діти досягнуть успіхів, якими пишатимешся. Варто частіше прислухатися до думки коханої людини, оскільки самостійно будеш важко зробити правильне рішення. Влітку та восени найуспішнішою сферою для тебе буде робота.

Козеріг

Чим здивує 2023 рік Кролика: унікальні астроподії та вплив планет на знаки зодіаку Джерело: freepik.com

У наступному році в першому півріччі ти успішно можеш вирішити проблему з житлом чи іншою нерухомістю. Щоправда, можливо, доведеться повоювати за спадок. Друге півріччя – слушний час для зачаття або народження дитини. Якщо ти дуже добре щось робиш, можна в цей час привертати до своїх творінь увагу інших людей. Не сподівайся на фінансову підтримку ділових компаньйонів.

Водолій

Навчання, набуття якихось практичних навичок — ось те, на чому тобі треба зосередитися взимку та навесні. Навіть якщо спочатку все буде незрозуміло — не впадай у відчай, інформація засвоїться як треба. Поступово зміниться і коло спілкування – це теж на краще. Влітку та восени може розширитися твоя родина. Якщо одружена, не забувай про чоловіка, якому твоя увага просто необхідна. Будь гранично уважна, продаючи нерухомість.

Риби

Швидше за все, у тебе значно зростуть прибутки. У першому півріччі ти можеш робити великі покупки. У цей же час контролюй свою вагу та апетит, а також навантаження. Не керуйся у цій сфері лише імпульсами. У другому півріччі зросте роль близьких родичів у твоєму житті — доведеться включатись у вирішення їхніх проблем. Це період, коли ти в реальному житті набудеш навичок комунікацій, яких не знайдеш на жодному тренінгу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua