Місячний календар стрижок на листопад 2022: найкращі та найгірші дати для походу в салон

Розповідаємо, на які дати планувати похід до перукаря, якщо хочеш пофарбувати, постригти волосся чи доглядати за ним.

Місячний календар стрижок на листопад 2022: найкращі та найгірші дати для походу в салон

Вплив Місяця на загальний стан волосся — це область фантастики, а давно доведений факт. У певні дні краще не ходити в салон краси, щоб не засмутитися через результат. Зате у сприятливі дати новий колір волосся перевершить усі твої очікування, як і вдала стрижка, наприклад. Деякі речі, пов'язані зі зміною образу, справді, не залежать від майстерності стиліста чи якості косметики, і з цим доведеться змиритись.

Якщо ти думаєш про те, щоб оновити або кардинально змінити імідж, спочатку ознайомся з місячним календарем, а потім сміливо вибирай правильні дні залежно від того, що збираєшся зробити.

Коли краще стригтися у листопаді 2022 року

Отже, ти вирішила змінити довжину волосся. Сприятливі дати для запису в салон або експериментів на дому в листопаді: 2, 10, 14, 21, 22 та 26 число.

Які заходи проводити:

 • 2 листопада – можеш оновити звичний імідж та внести невеликі зміни. Наприклад, обстригти чубок, змінити її форму, провести філіровку волосся або відрізати кінчики, що січуться. Якщо позбавишся їх цього дня, волосся залишатиметься здоровим і сильним довше звичайного. Повноцінна стрижка допоможе тим, чиє волосся повільно росте, оскільки процес помітно прискориться. Власникам пошкодженого волосся сподіватися нема на що, на оздоровлення локонів стрижка не вплине.
 • 10 та 14 листопада – час для кардинальних змін. Наприклад, якщо давно планувала зробити зі своїх довгих локонів подовжене на кінчиках каре або короткий боб, або щось менш радикальне, але потребуй сміливості, дій. Також поекспериментуй із професійним доглядом та процедурами – спробуй стрижку гарячими ножицями. Результат буде таким, як уявляла. Також у ці дні прислухайся до порад стиліста, вони виявляться корисними. Стрижка у цей період привабить гроші та удачу.
 • 24 і 25 – стрижка благотворно вплине на кар'єру та взаємини з людьми, на красу волосся помітного впливу не вплине. Відвідування перукаря приверне у життя багато радості та приємних хвилювань. Зміна образу допоможе у починаннях — з'явиться більше енергії та впевненості у собі.
 • 21, 22 і 26 листопада – у ці дні краще просто підрівняти кінчики або надати форму звичній стрижці. Такі прості та нехитрі маніпуляції принесуть користь волоссю.
  подарують їм життєву енергію, блиск та збільшать швидкість зростання. Відвідування стиліста зробить тебе привабливішим в очах оточуючих і добре позначиться на особистому житті та роботі.

Коли не можна стригтися у листопаді 2022 року

Місячний календар стрижок на листопад 2022: найкращі та найгірші дати для походу в салон Джерело: freepik.com

У які дні краще залишити волосся у спокої і робити нічого крім домашніх масок і легкого масажу? Походи в салоні заборонені: 3, 9, 12, 25 та 29 листопада. Зараз пояснимо чому.

 • 3 листопада – Місяць опиниться в Рибах, таке становище обіцяє багато неприємних сюрпризів під час стрижки. Наприклад, майстер може відстригти більше потрібного або фарба волосся дасть не той ефект. Щоб зайвий раз не ризикувати, відмовся від зміни іміджу цього дня.
 • 9 листопада — доба, коли Місяць буде у Близнюках, теж не підходять для примірки нових образів. Навіть незначна стрижка може спровокувати випадання волосся. Тому ні кінчики, ні чубчик краще не стригти і не фарбувати. Допустимо зробити масаж шкіри голови. Він покращить кровообіг і забезпечить тобі природний обсяг.
 • 12, 25 і 29 листопада — найнепередбачуваніші та найневдаліші рішення випадуть саме на ці числа. Тому потерпи до найкращих часів. Також у ці дні не захоплюйся сушінням феном та праскою для випрямлення волосся. Якщо запланувала в зазначені дати фарбування, завивку або процедури догляду, перенеси їх на сприятливий день.

Сприятливі дні для фарбування

Місячний календар стрижок на листопад 2022: найкращі та найгірші дати для походу в салон Джерело: freepik.com

Фарбувати волосся можеш у будь-який зі сприятливих днів: 8, 11, 15, 17, 18 та 28 листопада. Відповідні дати допоможуть зберегти колір волосся та отримати потрібний відтінок.

 • 8 – змінивши відтінок волосся на новий тон, потрапиш у крапку. Жодних непередбачуваних результатів не передбачається. Фарба триматиметься на волоссі напрочуд довго, а самі локони порадують тебе здоровим і сильним виглядом. Плюс після процедури зростання волосся прискориться, а новий колір довгий час не втратить своєї яскравості.
 • 11, 15 і 17 – знебарвлюй волосся, приміряй на себе кислотні відтінки, роби мелірування і втілюй інші сміливі ідеї. У ці дні твоє волосся випромінюватиме силу і здоров'я, а всі проекти щодо зміни іміджу пройдуть без сучка та задирки. До речі, можеш змінити бренд фарби на новий, несподіваних наслідків не буде.

18 і 28 – якщо надумала просто освіжити колір волосся, що змився, все пройде відмінно, а ось для сміливіших рішень вибирай дні зі списку трохи вище. Зараз твоє волосся хоче спокою і перевірених виробників, тому не змінюй свою фарбу на нову без особливої необхідності.

Несприятливі дні для фарбування

Однозначно відмовся від фарбування волосся навіть перевіреним брендом 13, 24 та 30 листопада 2022 року. Фарбування швидко змиється, або відтінок виявиться не таким, як завжди.

 • 13 – якщо вирішила кардинально змінити колір волосся, бажано перенести візит на другий день. Ці результати можуть засмутити або протримаються недовго. Хоча для кого цього може бути плюсом.
 • 24 — дата, яка не підходить для жодних активних дій, особливо для фарбування. Будь-які заходи щодо краси краще перенести.
 • 30 – найневдаліший день для процедур, пов'язаних із забарвленням. Крім небажаного результату можеш отримати «бонусом» випадання волосся, а також сухість шкіри голови та навіть алергічні
  реакції. Подумай про своє здоров'я та проведи день без процедур краси.

Найкращі дні для процедур догляду

Місячний календар стрижок на листопад 2022: найкращі та найгірші дати для походу в салон Джерело: freepik.com

Тепер лови три ідеальні дати, коли ти можеш насолоджуватися процедурами догляду за волоссям і розраховувати на безперечний і тривалий ефект: 18, 22 і 27 листопада. Зверніть увагу, що перші дві
дати збігаються зі сприятливими днями для фарбування та стрижки.

 • 18 – обов'язково зроби глазурування або ламінування. Сьогодні ці процедури пройдуть на висоті і допоможуть твоїм волоссям виглядати чарівно.
 • 22 – підходить для кератинового випрямлення.
 • 27 – переходь до “важкої артилерії” і запишися на біоревіталізації або плазмоліфтинг. Результат перевершить очікування у хорошому сенсі.

Нейтральні дні для догляду за волоссям

Нейтральними днями у листопаді 2022 року стануть 5, 7 та 20 листопада. У ці дати можна проводити будь-які процедури, що оздоровлюють. У тому числі домашні. Наприклад, зробити маску на основі реп'яхової та касторової олії або глини. Також підійдуть інші дієві народні рецепти краси — маска кефіру або з сирим яйцем і мигдальним маслом.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua