Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Місяць продовжує зменшуватись, сил стає дедалі менше, але це не означає, що потрібно поставити всі справи на паузу. Просто будь уважніше до свого організму.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Понеділок, 17.10

Не час для початку грандіозних проектів та яскравих публічних виступів. Спустись на землю. Знайди час для звичайних, але необхідних господарських справ: наприклад, наведи лад у квартирі або на робочому місці. Це дисциплінує. Крім того, все ще триває час, який підходить для домашніх заготовок на зиму.

Вівторок, 18.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Цього дня приділили час дітям та дружині. Не зайвим буде також прикласти свої вмілі руки до якогось нудного предмета і зробити з нього витвір мистецтва. Увечері можна і потрібно здійснити вилазку на якийсь культурний захід. Особливе задоволення ти отримаєш від яскравого та видовищного музичного шоу.

Середа, 19.10

День відкриттів та самопізнання. Ти сама здивуєшся, виявивши, наскільки амбітна, виявляється, і навіть марнославна. Будь обережна. Адже саме ці якості можуть затягнути тебе в пастку подій, які стануть для тебе важким тягарем. Не реагуй так болісно, якщо виявиш, що не маєш чогось важливого.

Четвер, 20.10

Сьогодні з'явиться можливість змінити своє життя на краще, відмовившись від тих справ, які ти вважаєш за себе необов'язковими. Не бійся того, що люди скажуть: вони завжди знайдуть, за що засудити. Керуй своїми інтересами. Стеж за харчуванням, уникай перекусів на ходу та обідів у фаст-фуді.

П'ятниця, 21.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 жовтня

Незважаючи на зайнятість, знайди час, щоб усамітнитися та подумати про поточні події. Добре було б розкласти все по поличках: і речі, і думки. Порядок – якщо ти його досягнеш – стане для тебе своєрідним каркасом, захистом від суєти та негативу. Скоригуй свій режим дня, визнач першорядні та другорядні справи.

Субота, 22.10

Присвяти перший вихідний зміцненню свого організму. Бажано провести цей час активно. Необов'язково катувати себе у тренажерному залі, можна просто пройти швидким кроком кілька кілометрів у парку. Варто проконсультуватися у лікаря, отримати нові рекомендації і почати їх застосовувати на практиці.

Неділя, 23.10

Без взаємодії з людьми сьогодні не обійтися: майже всі питання, що виникають, доведеться з кимось обговорювати, погоджувати. Не можна сказати, що вдасться уникнути непорозумінь та навіть суперечок. Але досягати порозуміння потрібно. Ти зможеш з усіма домовитися, якщо керуватимешся розумом, а не емоціями.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua