Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Дякуємо долі за життєву енергію, яка переповнює тебе цього тижня. Використовуй цей дар природи для покращення якості життя – більше працюй, відпочивай, займайся спортом.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Понеділок, 10.10

Доведеться стежити за своїм самопочуттям, тому що хронічні захворювання можуть знову дати себе знати. Особливо остерігайся травм під час тренувань. Будь зібраною. Самодисципліна допоможе тобі краще керувати своїм графіком. При покупці нерухомості уникай усних обіцянок, все оформляй на папері.

Вівторок, 11.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Імовірні неприємні сюрпризи. Заплановані зустрічі можуть зірватися, оскільки друзі не знайдуть цього часу. Серйозні розбіжності у стосунках можуть змушувати тебе вжити радикальних заходів, але не рубай із плеча! Є й добре: обставини, пов'язані з юридичним оформленням майна, складуться на твою користь.

Середа, 12.10

Потрібно терпіння, щоб зберегти мир і гармонію в домі. Якщо ти вільна, є можливість вступити в нові захоплюючі відносини. Можливо, ти приймеш поради друзів та родичів щодо самовдосконалення, що здатне принести тобі користь у довгостроковій перспективі. Стеж за харчуванням, не переїдай на ніч.

Четвер, 13.10

Для загального оздоровлення тіла та психіки слід скористатися послугами професійного масажиста. Цей день краще присвятити самовдосконаленню – освоюй йогу та мистецтво медитації, вчись правильно дихати. Нові ділові відносини, які почалися на роботі, сприятливо вплинуть на твоє майбутнє.

П'ятниця, 14.10

Головним фактором, що впливає на твій настрій та самопочуття, буде ставлення оточуючих. Твої самовіддані зусилля на роботі створять довкола тебе доброзичливу атмосферу. Тебе багато хвалитимуть, а від цього в тебе ніби виростуть крила. А от із нерухомістю сьогодні краще не зв'язуватися.

Субота, 15.10

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 10 по 16 жовтня

Підтримання оптимістичного ставлення до життя та включення спорту до свого порядку дня допоможуть тобі залишатися у формі. Більше часу проводь у колі приємних людей – подруг, дітей. Питання, пов'язані з фінансами, можуть вимагати втручання юриста, оскільки навіть незначні недоліки можуть обійтися дорого.

Неділя, 16.10

Сім'я вимагатиме твоєї безпосередньої уваги. Не нехтуй близькими, особливо старшими родичами. Можливо, комусь із них потрібна твоя допомога, але він соромиться попросити. При цьому на собі зараз потрібно якнайбільше економити, настав час припинити витрачати гроші без необхідності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua