Куди наводять мрії: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 лютого до 5 березня

Тільцю треба не боятися змін у професійній сфері, Леву варто вирушити на пошук пригод подалі від дому, а Водолію — здійснити свою таємну заповітну мрію.

Куди наводять мрії: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 лютого до 5 березня

Дозвілля . Місяць створить слушний настрій для того, щоб ти могла у вільний час зайнятися чимось веселим, приємним або прийняти запрошення на світський захід. Використовуйте момент, щоб зміцнити дружні зв'язки. Розслабитися буде важко – багато в чому тому, що твої думки будуть зайняті поточними справами, особливо якщо вони йдуть не за планом. З'єднання Меркурія з Ураном спонукає тебе взяти все до рук. Не пропусти можливість, і тобі пощастить.

Вдалі дні: 27.02, 2.03.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Кар'єра . Якщо ти відмовилася від вигідної професійної пропозиції, тому що в тебе недостатньо навичок чи досвіду, зірки закликають не стежитися та подумати ще раз. Багато людей розпочинають роботу, не маючи достатньо необхідних знань, і саме тому почуваються некомфортно. Тобі зараз доведеться вчитися на ходу. І ти це вмієш робити, як ніхто. Незабаром здобудеш впевненість у своїх силах і почнеш стрімко досягати успіху.

Вдалі дні: 27.02, 3.03.

Близнюки

Куди наводять мрії: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 лютого до 5 березня

Інтуїція . Цього тижня тобі варто позбутися зайвих обов'язків та розвантажити свій розклад. Акцент на секторі змін у твоєму гороскопі говорить про те, що відмова від чогось, що ти вважала важливим, може допомогти тобі стати кращою. Чи завершуєш ти важливий проект, укладаєш угоду чи вирішуєш фінансове питання — підійди до цього з інтуїтивного боку. І тоді ти зможеш приймати вірні рішення, які справді працюють.

Вдалі дні: 28.02, 4.03.

Рак

Подорожі . Твій розум може активізувати пошук нових можливостей та свіжого досвіду, оскільки неспокійний Меркурій з'єднається із Сонцем у твоєму секторі поїздок та пригод. Якщо ти хочеш нових вражень, доведеться залишити зону комфорту та дослідити інші маршрути, окрім перевірених та надійних. У той же час тобі дуже захочеться повернутися до того місця, яке ти одного разу відвідала і полюбила всією душею. Вибирай серцем.

Вдалі дні: 2.03, 5.03.

Куди наводять мрії: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 лютого до 5 березня

Хобі . Меркурій допоможе тобі знову відкрити для себе заняття, яке подобалося тобі в юності — спорт, музику, танці або якесь рукоділля. Ти могла забути, як це було весело. Під впливом неспокійного Урана ти будеш готова поринути в це заняття знову і подивитися, чи принесе воно тобі таке ж задоволення. Тиждень чудово підходить і для того, щоб зайнятися чимось новим. Спробувавши, ти не зможеш від цього відмовитися.

Вдалі дні: 27.02, 28.02.

Терези

Контакти . Зіркова карта тижня віщує тобі кілька казкових моментів, які можуть збігтися із зустріччю, вечіркою чи іншою позитивною подією. Спілкування та знайомства будуть особливо теплими та приємними. Ти налаштована розслабитися та насолодитися компанією нових та старих друзів. Вважаєш за краще проводити вільний час у тиші та спокої? Прогулянка з коханим у парку або вечеря з близькими родичами допоможе зміцнити сімейні узи.

Вдалі дні: 1.03, 3.03.

Куди наводять мрії: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 лютого до 5 березня

Спілкування . Тиждень принесе чимало сюрпризів. Ти охоче відгукнешся на запрошення, якщо воно викличе твою цікавість. Це може бути зустріч із людиною, яку давно не бачила. Довга розлука надасть події додаткову значимість. Не відмовляйся, навіть якщо доведеться відкласти якісь важливі справи. Можливість поспілкуватися та сходити на виставку, концерт, вечерю чи прогулянку буде надто багатообіцяючою, щоб її проґавити.

Вдалі дні: 28.02, 5.03.

Водолій

Мрії . Чи є у тебе бажання, в яких ти не наважувалася собі зізнатися? Мабуть, є. Найближчими днями вони почнуть спливати у твоїй свідомості і дадуть себе знати в реальному житті. Настав час прийняти їх, навіть якщо деякі з них суперечать очікуванням і переконанням інших людей. Якщо ти готова прийняти свої справжні потреби і діяти за покликом серця, ти станеш по-справжньому щасливою і незабаром уже не озирнешся назад.

Вдалі дні: 3.03, 4.03.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua