Вогняні знаки зодіаку: повні характеристики Овна, Лева та Стрільця

Розповідаємо, у чому хороші представники гарячої трійки і як знайти до них підхід.

Вогняні знаки зодіаку: повні характеристики Овна, Лева та Стрільця

До вогненних знаків в астрології відносяться Овен, Лев, Стрілець. Стихія Вогню наділяє їх схожою вдачею та енергією. Наприклад, для всього тригону характерні запальність, емоційність, прагнення лідерства. Представникам цих знаків важливо привертати себе увагу. Проте методи, якими користуються, відрізняються.

З нашої статті ти дізнаєшся, які особливості мають вогняні знаки зодіаку і з як вони поєднуються з представниками інших стихій.

Характеристика вогняних знаків зодіаку

В астрології люди, народжені під сузір'ями Овна, Стрільця, Лева, вважаються “гарячими”. І мова тут, звичайно, про їхню вдачу. Такі особистості відрізняються живим розумом, умінням видавати класні ідеї та азартним ставленням до життя. Через свою палку представники знаків вступають у суперечки, войовничо доводять свою правоту, часто не справляються зі своїми миттєвими бажаннями. Вони змітають усе своїм шляхом, якщо їм щось треба. Потім можуть каятися у зробленому, але не зациклюються на промахах — швидко відволікаються на нову мету.

Ознаки, якими легко визначити знаки Вогню:

  • емоційність;
  • швидка реакція та вміння орієнтуватися щодо ситуації;
  • волелюбність;
  • прямолінійність, що збиває з ніг;
  • категоричність;
  • неприборканість, нетерплячість;
  • звичка спочатку робити, а потім думати.

Але, як ми вже говорили, кожен учасник «гарячої» трійки має свою особливість. Наприклад, Лев менш запальний у порівнянні з Овном. Останній найвибухонебезпечніший із усього тригону, незважаючи на свій «травоїдний» символ. Стрільці ж щось середнє між своїми «побратимами». Представники знаку спалахують чимось новим або підхоплюють ідеї також швидко як втрачають інтерес. Тобто вони стабільні у своїй нестабільності.

Вогненний Овен

Вогняні знаки зодіаку: повні характеристики Овна, Лева та Стрільця Джерело: freepik.com

Друк першого знака зодіакального кола дається взнаки — Овни до всього у своєму житті ставляться, як до виклику. Їм важко переносити періоди спокою, тому якщо доля не дає приводів для змагання, Овни самі організують причину перевірки себе на міцність. Представники знаку амбітні. Те, що для інших може здатися непоганим результатом, вони швидше за все оцінять на трієчку. Така риса робить Овнов тривожними — їм складно прийняти чужу думку, а також ситуацію, яку вони не можуть контролювати.

Незважаючи на свою запальність, Овни дуже відходливі і чуйні — вони не соромляться визнавати своїх помилок, хоча їм це важко. Овни не з тих, кому складно вдатися до перемир'я першим. Однак це не означає, що представники знака з ввічливості дозволять зневажати собою. Вони дуже різко реагують, коли хтось намагається над ними тяжіти. Навіть хитромудрі стратегії Овни зчитують на раз-два, адже незалежність для них на першому місці.

Вогняні знаки зодіаку: повні характеристики Овна, Лева та Стрільця Джерело: freepik.com

Стрільця – володарі мінливого настрою. З одного боку, це допомагає їм швидко підлаштовуватися під життєві обставини, з іншого — заважає сконцентруватися. За бажання спробувати щось нове Стрільці часто кидають розпочате. Такі натури, що захоплюються, орієнтуються тільки на власну інтуїцію і не приймають порад. Навіть якщо вони від когось досвідченішого. І хоча чуття у Стрільців завидне, але така самовпевненість іноді виходить їм боком.

На відміну від Овнів, Стрільці рідко говорять щось у лоба. Їм ближче маніпуляції та недомовленості. Однак це не заважає їм брати участь у душі компанії в колективі.

Як спілкується з іншими. Нічого нового – як і інші знаки Вогню, Стрілець любить увагу та спілкування. Але якщо два попередні хотіли справити враження, щоб ними всі захоплювалися, то Стрільцям похвала не дуже важлива. Їм куди цікавіше тренувати свою дотепність та сарказм на нових та старих знайомих. Через цю звичку представники знака часто опиняються у центрі конфліктів. Зіпсовані відносини Стрільці не прагнуть відновлювати. Навіщо, коли ще є стільки незнайомців навколо?

Вогняні знаки зодіаку: повні характеристики Овна, Лева та Стрільця Джерело: freepik.com

Повітря: Ваги, Водолій, Близнюки

Як і в природі, Вогонь та Повітря у контексті знаків зодіаку – це відмінне поєднання. Представники обох стихій легкі на підйом, відрізняються оптимізмом і допомагають підтримувати один одного життєву енергію. Такі пари довговічні та відрізняються взаєморозумінням. Якщо говорити по кожному знаку окремо, то Овни краще уживаються з Терезами, Леви — з Водоліями, а Стрільці — з Близнюками.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua