Суєта FM: яка ти радіохвиля за знаком зодіаку

Розповідаємо, як розкрилася б домінуюча якість твого знака, якби ми всі були радіохвилями.

Суєта FM: яка ти радіохвиля за знаком зодіаку

На честь цього міжнародного свята ми склали тематичний гороскоп — припустили, яким би радіо міг бути твій знак зодіаку. За основу взяли ключові показники знака.

Овен – «Суєта FM»

Як представника першого знака в зодіакальному ряду, Овна не здивуєш новим викликом чи сміливою пропозицією, він завжди готовий з головою поринути у боротьбу чи нову авантюру. Такий настрій означає, що Овни не дозволяють життєвим невдачам надовго стримувати їх завжди знайдеться нова гора, яку треба підкорити!

Телець – “Підтримка FM”

Суєта FM: яка ти радіохвиля за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Як представники земного знака, Тельці відомі тим, що завжди залишаються приземленими, практичними та відповідальними. Це почуття надійності спонукає їх друзів та близьких звертатися до Тельців у скрутну хвилину — за підтримкою, порадою та теплими обіймами.

Близнюки – “Party FM”

Близнюки мають безпосередність, яка, як магніт, притягує до них людей. Допитливі, але водночас легко адаптуються, грайливі, але чутливі — це все Близнюки. Представники знака рідко нудьгують і намагаються не пропускати жодної вечірки. Така поведінка пов'язана з тим, що в них дуже велика цікавість до того, що може запропонувати світ.

Рак – “Сім'я FM”

З емоційним регістром, продиктованим пристрастю, теплом і турботою, Рак вірний своїм близьким за будь-яких обставин. Домашній затишок для нього найважливіше в житті. Ці домосіди зодіакального кола завжди дарують близьким відчуття турботи та важливості.

Лев – “Гумор FM”

Товариські, веселі та артистичні — ніхто ніколи не зможе звинуватити Львів у нестачі впевненості у собі та поганому почутті гумору! Представники знака знають, чого хочуть у житті, і не бояться цього домагатися. Хтось може подумати, що Леви вистрибують із штанів заради уваги. Але це не так. Вони поводяться так, бо це закладено у природі знака.

Суєта FM: яка ти радіохвиля за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Життєвий баланс – головний пріоритет Терезів. Що логічно, адже про це бажання все зрівняти каже сам знак знака. Саме тому Терези так прагнуть справедливості і намагаються бути чесними. Вони не поступляться цими установками, навіть якщо йдеться про близьких — брехати заради рідних та друзів Терези не стануть.

Скорпіон – “Справедливість FM”

Один із найсуперечливіших знаків зодіаку має набір якості, які світ нерідко сприймає як агресію та конфронтацію. Насправді, така поведінка пояснюється пристрастю до відстоювання своєї правди. Часто Скорпіони борються за інших, і не скупляться на сили, адже люди цього знаку не звикли здаватись. При цьому їм не важлива нагорода та похвала, вони роблять це заради справедливості.

Стрілець – «Туризм FM»

Суєта FM: яка ти радіохвиля за знаком зодіаку Джерело: freepik.com

Як представників найавантюрнішого вогняного знака, прагненню Стрільців до знань може призвести їх до великих та цікавих відкриттів. Нонконформістскій характер представників знака не дозволяє їм пустити коріння в якомусь конкретному місці. Але вони цього і не прагнуть, адже світ навколо такий величезний і прекрасний — ніяк не можна упускати можливість відкрити його для себе.

Козеріг – «Бізнес FM»

Методичний, практичний і цілеспрямований Козеріг не зупиниться ні перед чим, коли має мету. Особливо це стосується кар'єри та бізнесу, в яких представники знаку, як правило, процвітають. Іноді здається, що Козероги зовсім не здатні відволіктися і провести час весело та безцільно. Але це не так. Представники знаку із задоволенням розслабляться після гарної роботи.

Водолій – «Філософія FM»

Водолії, незважаючи на назву свого знака, не з тих, хто «ллє воду», тобто багато каже не по ділу. Вони мають глибокий, послідовний і аналітичний розум, завдяки якому Водолії швидко доходять до самої суті. Завдяки такій прозорливості та логіці Водолії нерідко мають репутацію відсторонених та холодних людей.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua