Зробити крок уперед: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 лютого

Тельцю варто зайнятися самопізнанням та освоєнням духовних практик, Скорпіонові потрібно накидати план дій на найближчий місяць, а Козерогу можна купувати домашнього вихованця.

Зробити крок уперед: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 лютого

Тонус . В останні дні ти, напевно, відчула приплив позитивної енергії. З понеділка, коли Юпітер опиниться у сприятливому аспекті щодо твого знака, це відчуття ще посилиться. Розташування зірок дозволить тобі багато подорожувати, впізнавати та застосовувати нові ідеї, розширювати горизонти всіма можливими способами. Чи потрібна впевненість для вирішення ключового питання? Дій сміливіше. Це твій тиждень, ти будеш на висоті.

Вдалі дні: 15.02, 16.02

У цій статті ви дізнаєтеся:

Телець

Самоаналіз . Робота над собою з метою вирішити труднощі та позбутися емоційного багажу може стати позитивним досвідом цього тижня. З понеділка доброзичлива та продуктивна енергія спонукає тебе активізувати свої зусилля у сфері самопізнання. Це може означати вивчення нових філософських ідей та застосування духовних практик, наприклад, медитації. Ти побачиш загальну картину і знайдеш відповідь на якесь важливе питання.

Вдалі дні: 17.02, 19.02

Близнюки

Зробити крок уперед: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 лютого

Спілкування . На тебе чекають хороші новини, які позитивно вплинуть на твоє соціальне життя і допоможуть тобі здійснити деякі свої мрії та бажання. До середини тижня заходи, які ти відвідуєш, і люди, яких ти зустрічаєш, можуть підказати тобі перспективні можливості та способи втілити в життя найкращі ідеї. Як в Інтернеті, так і в офлайні нові контакти стануть для тебе джерелом інформації та рекомендацій.

Вдалі дні: 14.02, 15.02

Рак

Амбіції . Ти здатна на великі звершення, і найближчими днями тобі захочеться зробити великий крок уперед. Орієнтований на мудрість Юпітер буде переміщатися по твоєму сектору кар'єри з початку цього тижня і наступного року. Це означає, що у тебе можуть з'явитися шанси на підвищення, успіх у досягненні ключових цілей та прогрес у саморозвитку. Позитивна енергія цього зоряного транзиту вдихне в тебе сили перед будь-якими труднощами.

Вдалі дні: 18.02, 19.02.

Зробити крок уперед: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 лютого

Відносини . Партнерство як ділове, так і особисте отримає додатковий імпульс — зірки надають тобі нові можливості завдяки взаємодії з іншими людьми. Сприятливий період для комунікації триватиме близько п'яти місяців. Це може збігтися зі змінами у коханні, дружбі та інших важливих відносинах. Чи готова до ділового співробітництва? Приєднання до команди однодумців обіцяє великі звершення.

Вдалі дні: 15.02, 17.02

Скорпіон

Планування . Положення Місяця щодо твого знака може сприяти зміні способу мислення. Ти станеш активнішою в просуванні на роботі, досягненні своїх цілей та прояві особистих амбіцій. Зараз ти можеш діяти сміливіше та ставити перед собою високі цілі. Тобі буде важче миритися з рутиною та звичками, які не допомагають, а лише стримують. Саме час накидати план дій на найближчі місяці.

Вдалі дні: 16.02, 17.02

Зробити крок уперед: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 лютого

Друзі . Коло твоїх знайомих може розширитись, оскільки на твій сектор спілкування та соціалізації зараз впливає дуже позитивна енергія. Тебе можуть захопити нові інтереси, захочеться вчитися, набувати корисних навичок. Інтенсивне спілкування може призвести до контакту з людьми, які стануть ланками в ланцюгу доленосних подій. Нові приятелі допоможуть відчинити двері, які раніше були для тебе зачинені. Не прогав свій шанс!

Вдалі дні: 14.02, 18.02

Риби

Гроші . Найближчими днями можуть принести зміцнення твого фінансового благополуччя. Незабаром ти побачиш результати своїх зусиль і зможеш відкрити нові можливості для збільшення доходів — вигідне підробіток, монетизацію хобі тощо. Втішно те, що у зв'язку з цим ти станеш щедрішою, у тебе з'явиться спонтанне бажання купувати подарунки та радувати друзів. Отримуй задоволення, але намагайся не виходити за межі своїх можливостей.

Вдалі дні: 16.02, 17.02

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua