Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 24 по 30 січня

Зима, короткий світловий день і Місяць — де на цьому фоні взяти сили та енергію для роботи та особистого життя?

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 24 по 30 січня

Понеділок, 24.01

Сьогодні до тебе прийде розуміння, що один у полі не воїн. Тобі, як і будь-якій іншій людині, просто потрібні соратники, компаньйони, однодумці — як ділові, так і ідейні. Зараз дуже добрий час для відновлення колишніх зв'язків. Зателефонуй колишнім колегам або старим друзям та домовся про зустріч. НЕ пошкодуєш.

Вівторок, 25.01

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 24 по 30 січня Фото: pixabay.com

Необґрунтовані претензії до близьких, друзів чи колег можуть заволодіти твоїм розумом та вчинками. Подумай: тобі дійсно хочеться витрачати час на з'ясування давніх непорозумінь? Будь мудрою і стриманою — дуже скоро сили знадобляться тобі для подолання реальних труднощів, а не надуманих.

Середа, 26.01

На цей день плануй різні справи, причому, у великій кількості. Не варто сидіти склавши руки, обов'язково займись якоюсь реальною діяльністю. Не важливо, чи це стосується лише тебе чи ще й інших людей, головне — реально виконана робота. Своєчасно їж, не забувай про перекушування — це теж запорука відновлення сил.

Четвер, 27.01

Сьогодні постарайся не розпорошуватися: перш ніж з головою поринути в якесь заняття, зверни увагу на підказки та знаки, які тобі посилає навколишній світ. І якщо виникають перешкоди, відклади задумане, а роби лише те, що тобі дали зелене світло. Довіряй своїй інтуїції, вона зараз тебе не підведе.

П'ятниця, 28.01

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 24 по 30 січня Фото: unsplash.com

Якщо ти давно збиралася пройти курс процедур, що гартують, то відповідний час настав. Як і для серйозних ремонтних робіт. Ти зможеш сконцентруватися і рішуче відсікти все непотрібне. Це особливо важливо, якщо в тебе зараз є реальна потреба піджатись у грошах.

Субота, 29.01

Плануй на цей день похід супермаркетами або закупівлі в інтернет-магазині. Останні найкращі, тому що ти напевно вже склала цілий список товарів, які тобі зараз просто необхідні. Якщо є можливість, візьми із собою помічників, синів чи чоловіка. Варто поберегти себе, нехай тяжкості носять чоловіки.

Неділя, 30.01

Признач на цей день зустріч із давніми знайомими, особливо якщо плануєш відновити більш часті спілкування з ними. Перед тим, як організувати вечір спогадів, спробуй сама згадати, що особливо подобалося твоєму приятелю, яке блюдо чи музика захоплювали його. Це додасть зустрічі сентиментальності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua