Які сюрпризи чекають на тебе в 2022: карта Таро для кожного знака зодіаку

Загальний розклад, в який можна вірити, а можна не вірити.

Які сюрпризи чекають на тебе в 2022: карта Таро для кожного знака зодіаку

Розкажемо, які сюрпризи на тебе чекають у 2022 році, якщо вірити картам Таро.

Овен – Імператриця (у прямому положенні)

Імператриця в прямому становищі абсолютно точно пустувати не буде і страшного негативу з собою не принесе. Овнам ця карта обіцяє чудові перспективи та безліч можливостей для заробітку чи відкриття власного бізнесу. Імператриця, як дбайлива мати, поведе представників знака до успіху, не забувши простежити за їх здоров'ям та емоційним станом. Овни відчують себе оточеними турботою та увагою. Навесні можливі знайомства, які принесуть зиск. Тим, хто планує весілля, краще запланувати його на кінець серпня.

Телець – Сила (у прямому положенні)

Карта Сили символізує не фізичну активність. Вона про творчий початок, енергію креативу та нестандартне бачення. Саме ці якості дозволять Тельцям розвернутися на весь зріст на роботі. Але зробити це бажано на самому початку року, тоді у другій половині 2022-го точно очікує на підвищення. У фінансовому плані Сила свідчить про стабільність, а от здоров'я слід поберегти. У серпні на представників знака чекає бурхлива діяльність, тому тривалий відпочинок у червні-липні буде просто необхідним. Він допоможе набратися сили. У квітні в амурних справах намічається невелика чорна смуга, але до травня вона точно зміниться на білу.

Близнюки – Королева жезлів (у прямому положенні)

Які сюрпризи чекають на тебе в 2022: карта Таро для кожного знака зодіаку Джерело: Unsplash (@thoughtcatalog)

Королева Жезлов вимагатиме від Близнюків відповідальності. Спочатку така умова буде обтяжувати, тому що для представників знака бути відповідальною — незвична поведінка. Проте після того, як вони засвоять правила гри, відчують користь таких змін: збільшиться дохід і в роботі відбудуться позитивні зміни. Близнюкам, які перебувають у стосунках, обов'язково потрібно дослухатися бажань свого партнера, а не намагатися придушити його думку. Чуйність дозволить досягти гармонії та вийти на новий рівень вашого союзу. Також Близнюкам необхідно звернути увагу на здоров'я літніх родичів.

Рак – Туз Кубків (у перевернутому положенні)

Туз Кубків натякає на подарунки долі, однак у перевернутому положенні частину цих дарів пройдемо повз. Для Раків таке становище означає, що 2022 року їм потрібно правильно розставити пріоритети, щоб не проґавити головне. Вибиратися доведеться між здоров'ям, сім'єю та кар'єрою, яка стрімко і блискуче розвиватиметься. Ще одна глобальна мета для представників знака — виявити у своєму оточенні маніпулятора, який заважає рухатися вперед і припинити спілкування. Перевернутий Туз Кубків – карта-попередження. Спочатку вона може налякати своїми випробуваннями, але Раки впораються з усіма завданнями вже до квітня. Друга половина року пройде спокійно. Довіряй своїй інтуїції, особливо у любовних справах.

Лев – Верховна Жриця (у прямому положенні)

Левам не потрібно підганяти події, тому що Жриця зосереджена на внутрішньому світі та чуття. Значні досягнення чекають на тих представників знака, які працюють на ниві науки та творчості. Всім представникам знака варто уважніше придивлятися до знаків Всесвіту, щоб не прогаяти свій шанс. Як тільки вони виявляються у всій красі, приступайте до рішучих дій! Також приділіть час здоров'ю, щоб нічого не вибивало з колії. Сімейним Левам категорично не можна навіть фліртувати з кимось іншим – все таємне негайно стане явним. Натомість холостякам пощастить: одна із зустрічей у травні стане доленосною та переросте у серйозні стосунки.

Діва – Король Меч (у прямому положенні)

Які сюрпризи чекають на тебе в 2022: карта Таро для кожного знака зодіаку Джерело: Unsplash (@ubiq_fr)

Працездатні Діви у 2022 році отримають потужну підтримку. Представники знака познайомляться з впливовою людиною, яка високо оцінить їхній внесок у проведену роботу та щедро нагородить. Важливо не намагатися маніпулювати раптовим покровителем. Наприклад, тиснути на жалість — це не спрацює і, навпаки, позбавить його прихильності. Король Мечів дає мудрі поради, а ось влада та її використання залежать від того, кому випала така карта. Що стосується кохання, то в цій сфері у Дев нарешті все проясниться. Причому для когось ясність обернеться розривом. Але це не привід для смутку, адже все, що відбувається під керівництвом Короля Мечів, на благо.

Терези – Суд (у перевернутому положенні)

Терези весь рік прагнутимуть уперед, але постійно натикатимуться на перешкоди. Перевернутий Суд сигналізує про паузу та терпіння. Це означає, що перш ніж братися за амбітний проект, Терезам потрібно зупинитися, добре подумати і тільки потім приймати рішення. Часто представники переоцінюють свої сили, а потім шкодують. Весною можливе загострення хронічних захворювань, якщо вони є, або нездужання через застуду. Через роботу Терези чекає тимчасова розлука з партнером, але вже в червні пристрасті знову запалають. Весь решта року пройде під знаком великих почуттів.

Скорпіон – Помірність (у перевернутому положенні)

Скорпіони на якийсь час втратять міру в коханні. Заради свого захоплення люди цього знака здатні зробити необдумані вчинки. Тому карта Поміркованість насамперед стосується амурних справ — нагадується, що у всьому важливо дотримуватися балансу. Бажання згорнути гори краще перекинути на роботу, особливо в лютому – це час, коли несподівані вчинки зможуть принести фінансові результати. Наприклад, нестандартні ходи допоможуть подвоїти фінанси, зокрема за рахунок інвестицій. Всі ділові поїздки бажано перенести на осінь, влітку від відряджень жодного спрямування не буде. Що стосується здоров'я, то у Скорпіонів можуть виникнути проблеми з нирками та печінкою. Щоб цього не сталося, доведеться обмежити себе у застіллях.

Стрілець – Паж Жезлов (у прямому положенні)

Які сюрпризи чекають на тебе в 2022: карта Таро для кожного знака зодіаку Джерело: Unsplash (@kaleidico)

Новий рік подарує Стрільцям нові перспективи та одна досить ризикована справа. Але в даному випадку це буде благородно та вигідно. Паж Жезлов додасть сміливості та відсипле удачі. Коли справа вигорить, не треба одразу братися за інший подібний. На рік не більше одного ризику! У сфері емоцій самотніх Стрільців чекає закоханість. Боятися стосунків не варто, маніпуляцій не буде. Сімейним парам гарантована літня відпустка без дітей. Під час відпочинку почуття спалахнуть із новою силою. У сфері здоров'я потрібно стежити за легенями, особливо у холодні сезони.

Козеріг – Жрець (у перевернутому положенні)

Перевернутий Жрець — постать дуже вперта, а це означає, що Козерогам доведеться зіткнутися із застарілою, але дуже значною проблемою. Тому завзятість і твердість даної карти будуть дуже доречними. Представники знаку подивитися на багато чого під іншим кутом і візьмуть на озброєння дуже сміливий метод. У родині Козероги теж візьмуть усі руки. Спочатку близькі навіть заперечуватимуть їхнє панування і навіть назвуть тираном, але незабаром переконаються, що Козероги мають рацію і перестануть негативити. Людям цього знака, у свою чергу, треба бути поблажливими до близьких і постаратися не сваритися з коханими через дрібниці.

Водолій – Лицар Пентаклей (у прямому положенні)

Ділова хватка Водоліїв зросте, а Лицар Пентаклей вплине на кар'єрні питання. За що б не бралися люди цього знака, все завершиться для них прибутком. Виняток – любовна сфера. Тут ні про яку вигоду йти не може. Проте сімейні Водолії завжди можуть покластися на свою другу половинку. Улюблена людина дасть важливу пораду, яка допоможе у роботі. Вільні Водолії мають придивитися до нових знайомств у серпні. Можливо, саме наприкінці літа вони зустрінуть людину, яка відкриє їм світ із дивовижного боку.

Риби – Колесо Фортуни (у прямому положенні)

Рибам приготоване дивне випробування. Вони нарешті стануть улюбленцями пані Фортуни! Все, про що думали, виконуватиметься, як за помахом чарівної палички. Однак, від Риб нічого не залежатиме. Вигідні ситуації відбуватимуться і складатимуться майже самі собою. Це спричинить пересуди і заздрість. Плюс, Риби в якийсь момент пересититься успіхом і успіхом настільки, що почнуть нахабніти. Цього робити категорично не варто! Фортуна може образитися та відвернутися. Рибам слід приймати дари з радістю та вдячністю. Вільним Рибам ця карта принесе бажаний шлюб, а сім'ям – поповнення.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua