Близнюкам треба прислухатися до критики, а Левам — обміркувати бюджет: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 січня

Які сюрпризи і завдання підготував тобі наступний тиждень.

Близнюкам потрібно прислухатися до критики, а Левам — обдумати бюджет: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 січня.

Плани. Настав час замислитися про майбутнє. Можливо, варто переглянути свої цілі та привести їх у відповідність із бажаннями. Не виключено, що ти захочеш подумати про це на самоті. Щоб не потрапити в пастку власних думок, попроси пораду у близької людини: батьків, подруги чи партнера. Вони поділяться своєю неупередженою думкою з твого питання, і, можливо, ти зможеш подивитися на ситуацію з іншого боку.
Вдалі дні: 18.01, 19.01

Телець

Друзі. Цього тижня дружніх зустрічей буде більше, ніж зазвичай. Але, незважаючи на суспільство приємних тобі людей, з деякими з яких ти давно не бачилася, відчуватимеш себе вимотаною після зустрічі. Жодного позитивного заряду не буде. Понад те, таке спілкування відверне від звичного графіка. Єдиний вихід — не намагатися на цьому тижні приділити час усім, хто виявить ініціативу зустрітися.
Вдалі дні: 19.01, 23.01

Близнюки

Близнюкам потрібно прислухатися до критики, а Левам — обдумати бюджет: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 січня. Джерело: Unsplash (@charlesdeluvio)

Критика. Після добре зробленої роботи ти чекатимеш на визнання заслуг. І йдеться не тільки про приємні слова, а й про матеріальну винагороду. Очікування виправдаються не повністю, разом із заслуженою похвалою отримаєш і критику. «Ложку дьогтю» додадуть не колеги і навіть не керівництво, а хтось із твоїх близьких. Не засмучуйся через слова, а краще прислухайся. Їхні зауваження, швидше за все, будуть конструктивними — з метою не образити, а допомогти.
Вдалі дні: 20.01, 22.01

Рак

Поїздки. Чи не кожен день ти мріятимеш про подорож, навіть про коротку. Цей запит не даватиме тобі спокою, доки ти не реалізуєш його. Тому за першої ж нагоди зміни обстановку — навіть виїзд за місто піде на користь. Поділися своєю ідеєю з друзями, найімовірніше, серед них знайдуться кілька людей, які тебе підтримають. Разом тікати від рутини буде веселіше.
Вдалі дні: 19.01, 21.01

Лев

Гроші. Цього тижня вся твоя увага буде прикута до бюджету. Причиною стане необдумана витрата, яка наштовхне на думку, що ти витрачаєш гроші на будь-що. Через це почнеш сильно турбуватися і вирішиш економити на всьому, на чому тільки можна. Але тобі не варто згущувати фарби і кидатися з крайнощів у крайність — все не так погано, як ти собі намалювала. Замість самобичування, відкладай 10-15% своїх доходів, а іншим розпоряджуйся, як вважаєш за потрібне.
Вдалі дні: 20.01, 23.01

Діва

Любов, кохання. Відмінний настрій та оптимізм супроводжують закоханим. Якщо ти у стосунках і вирішила зробити романтичний вечір для партнера, все пройде ідеально. Зустріч сильніше зблизить з коханою людиною – ви краще дізнаєтеся один одного або обговорите моменти, що давно хвилювали.
Вдалі дні: 18.01, 21.01

Терези

Контакти. Наступний тиждень – твій шанс виявити свою харизму та інтелект. Енергія тижня посилить твою чарівність, тому користуйся моментом, особливо якщо тобі потрібно справити на когось враження або спілкування з незнайомими людьми. Наприклад, не замикайся під час переговорів, навпаки, висловлюй думку та ідеї. Вони будуть до місця. У неформальних зустрічах високий шанс познайомитися з кимось дуже цікавою людиною, яка стане твоїм добрим другом у майбутньому. Але, незважаючи на високу затребуваність, намагайся більше часу приділяти сім'ї.
Вдалі дні: 22.01, 23.01

Скорпіон

Близнюкам потрібно прислухатися до критики, а Левам — обдумати бюджет: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 17 по 23 січня. Джерело: Unsplash (@carlosm2514)

Увага. Ти головна зірка цього тижня. Куди б не прийшла, вся увага буде прикута до тебе. Тому, не дивуйся, якщо отримаєш численні пропозиції — провести разом романтичний вечір, сходити в кіно чи ще щось таке. Головне, вибери правильний образ.
Вдалі дні: 17.01, 19.01

Стрілець

Пауза. Знизь ділову активність і переключи увагу на сім'ю. Не плануй важливих справ на цей тиждень. Проведи час з улюбленими людьми, займися призабутим хобі або наведи лад у будинку. Це зараз набагато краще та корисніше, ніж рутинна робота.
Вдалі дні: 18.01, 22.01

Козеріг

Розрахунок. Тебе відвідає чудова думка про те, де і як знайти ще одну грошову жилу. Навіть близькі зауважать, що зараз тебе цікавлять лише фінанси. Не бентежся цього фінансового натхнення. Навпаки, бери його в обіг. Все вийде!
Вдалі дні: 17.01, 23.01

Водолій

Сум. Тебе переслідуватимуть примари минулого. Можливо, поринеш у спогади – приємні і не дуже. Вивести із цього стану зможе гучна компанія друзів. Не відмовляйся від їхніх запрошень розвіятись — постарайся розважитися та відволіктися.
Вдалі дні: 19.01, 20.01

Риби

Енергія. Помітний приплив сил та зростання впевненості у собі дозволять здійснити задумане. Зараз у тебе на порядку денному безліч справ, які не терплять зволікань. Розібратися з усім вчасно допоможуть близькі, не відмовляйся від їхньої допомоги.
Вдалі дні: 18.02, 20.02

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua