Знамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірок

Про якості, які допомагають Водоліям долати складності та довго залишатися на плаву.

Знамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірок

У Водоліїв творчий склад розуму та сильна інтуїція, які здорово дружать з їхньою природною чарівністю — представники знаку легко знаходять спільну мову з різними людьми, і їм прощають те, що іншим, можливо, не зійшло б з рук. Також Водолії експериментатори, завжди готові ризикувати та освоювати нові території. Вони подорожують, відкривають нове, шукають себе та реалізують цікаві проекти.

Їхню сміливість і відкритість приваблюють оточуючих. Зокрема, тому Водолії завжди у центрі уваги і, наче магніт, притягують до себе добрих людей. Вони ті люди, про яких говорять «опинився у вдалий час у вдалому місці». Але їхнє везіння — це не випадковий збіг обставин. Доля йде назустріч Водоліям, бо вони не бояться чіплятися за всілякі шанси.

На прикладі відомих Водоліїв розповімо про інші якості знака.

Шакіра

Знамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірок Джерело: Instagram (@shakira)

Водолії — натури, що захоплюються, їм складно зосередитися на чомусь одному. Так було і з колумбійською співачкою. Їй подобалися різні музичні жанри, Шакіра не хотіла обмежуватись одним напрямком. У результаті, поекспериментувавши у різних жанрах, вона об'єднала свої уподобання та створила власний стиль. Він включив у себе танцювальну музику, фолк, поп та рок-н-рол з елементами латинської та східної культури.

Як істинний Водолій, Шакіра завжди прагне виразити себе у творчості. Яскрава індивідуальність дозволяє їй перевтілюватися та дивувати публіку. За час кар'єри Шакіра приміряла побувала в образі бунтарки, амазонки, жінки-кішки та справжньої леді.

Водолії рідко зважають на думку оточуючих, не прислухаються навіть до близьких. Вони вважають за краще вчитися на своїх помилках. Тому в роботі Шакіра не йде на компроміси, незважаючи на зовнішню легковажність, вона професійно підходить до всіх процесів та не допускає сторонніх сумнівів у своїх діях.

Дмитро Маліков

Співак і композитор Дмитро Маліков народився у творчій сім'ї, тому з дитинства захоплювався музикою та співом. У 20 років він закінчив консерваторію за класом фортепіано та почав виступати сольно. Однак класичною музикою Маліков не став обмежуватися. Популярність до нього прийшла з піснею “Ти одна, ти така”.

Як типовий представник знака, Маліков гостро відчуває життя та виношує багато цікавих ідей. Як і кожному Водолію, йому складно терпіти обмеження та змінювати прийняті рішення. Він готовий йти на ризики, щоб реалізувати незвичайні проекти і випускати альбоми, які не будуть комерційно успішними. Адже свобода самовираження для цього знака – понад усе.

Знамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірокЗнамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірокЗнамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірокЗнамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірокЗнамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірок 5фото

Тому через 30 років після виходу свого першого хіта Маліков залишається все ще актуальним — співпрацює з молодими артистами, не боїться зніматися в іронічних рекламних кампаніях і з гумором ставиться до свого медійного образу. Саме пости з Twitter привернули до Малікова увагу молодої аудиторії.

Анастасія Волочкова

Знамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірок Джерело: Instagram (@volochkova_art)

1994 року Волочкова стала провідною балериною в Маріїнському театрі, а 1998 року потрапила до Великої. Вона подавала величезні надії, але за кілька років усе змінилося. Бунтарство та мінливість, властиві Водоліям, підштовхнули її до активної участі у легковажних телешоу та світських тусовках. Після скандального звільнення з Великого театру Анастасія встигла знятися у кількох серіалах, вступити до партії «Єдина Росія» та залишити її.

В останні роки зірка не раз і епатувала публіку відвертими заявами та скандальною поведінкою. Непередбачуваність характеру балерини зробила її об'єктом постійного полювання на папараці.

Леонід Ярмольник

Знамениті Водолії: плюси та мінуси знака на прикладі зірок Джерело: Instagram (@yarmolnikcom)

У дитинстві актор захоплювався як драматичним мистецтвом, а й плаванням, спортом, музикою. У своїх інтерв'ю він часто шкодував, що розпорошувався в молодості і не встиг використати шанси, які давала йому доля. Зараз Ярмольник каже, що головне у житті — робити те, що ти любиш, не втрачаючи жодного дня.

Незважаючи на жаль про втрачені можливості, доучитися в училищі імені Щукіна Ярмольник все ж таки зміг. Це говорить про цілеспрямованість Водоліїв. Своє представники знака не проґавлять, навіть якщо збоку здається, що вони не можуть ні на чому сконцентруватися. Водолії за всієї своєї розхлябаності і мрійливості вміють правильно розставляти пріоритети.

Так, вони будуть жаліти про те, на що не вистачило часу, зате поставлять галочки навпроти ключових цілей. Ще один яскравий момент у поведінці Водоліїв — це їхня безпосередність, яка залишається з ними все життя. Водолії – це дорослі діти, які завжди підтримають будь-яку цікаву ініціативу.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua