Дитина-Водолій: таланти, характер та особливості виховання

Особливості поведінки представників знаку зодіаку, які виявляються вже у дитинстві.

Дитина-Водолій: таланти, характер та особливості виховання

Характер дитини-Водолія

Дитина-Водолій найчастіше товариська і швидко знаходить нових друзів. Його приваблюють люди, котрі сильно чи не дуже, але відрізняються від нього. Відмінність може бути як зовнішнім, і по міркувань. Водолії люблять вивчати оточуючих і роблять це дуже енергійно. Тому батькам невгамовних Водоліїв доводиться постійно бути на чеку. Народжені в період з 19 січня по 18 лютого діти відрізняються не тільки непосидючістю, а й швидкістю мислення. Зазвичай це дуже кмітливі та допитливі малюки, яким подобається демонструвати свою безстрашність.

Маленьких Водоліїв приваблює різноманітність та нові враження. Це може проявлятися і в смакових уподобаннях – вони із задоволенням їдять те, що зазвичай діти не дуже люблять. Наприклад, різноманітну зелень чи сири. Періоди енергійності у Водоліїв можуть різко змінити бажання побути наодинці з собою. Але це не означає, що йому нудно, навпаки. Такі діти завжди знайдуть, чим зайняти себе — найбільше їм подобається вигадувати свої світи. Тому вони з головою йдуть у малювання, ліплення з пластиліну та конструювання.

Як виховувати дитину-Водолія

Дитина-Водолій: таланти, характер та особливості виховання Джерело: Unsplash (@sdb_sjbc)

Щоб дитина-Водолій не відчувала себе скутою, батькам важливо уявити різні інструменти, які допоможуть їй реалізуватися. Якщо дітям цього знака не давати можливості виразити себе, вони можуть стати бунтарями, затятими і навіть впасти в депресію. Причина – відсутність батьківської підтримки.

При цьому участь у житті малюка або підлітка Водолія не повинна бути настирливою. Чим охочіше мама з татом створюють ситуації, у яких їхнє чадо може проявити самостійність, тим краще. Це можуть бути збори в садок або школу, вибір книги або інших дрібниць зі списку його захоплень. Тобто батьки можуть контролювати область, в якій їхня дитина зможе рухатися без підказки.

Дитина-Водолій може здивувати своїми інтересами та вибором життєвого шляху. Але їм потрібно трохи більше часу, щоби знайти його. Тому так важливо дати можливість проявити себе в різному. Коли він знайде своє покликання, обов'язково вчепиться в неї і намагатиметься зробити все, щоб стати кращим у цьому напрямку. Водолії дуже вперті, якщо вони щось вбили собі в голову, чинити опір і відмовляти марно. Попереджувати про можливі помилки теж безглуздо. Водолій цінує лише той досвід, що пережив сам.

Головний мінус Водоліїв, який заважає їм у житті, — неуважність. Вони не вміють дослуховувати інших, не тому, що їм не цікаво, а через свій неспокійний розум. У дитинстві це проявляється в тому, що дитина відразу забуває, про що її просили старші. Але важливо зрозуміти, що робить це не спеціально, просто в його голові багато різної інформації, яку малюк ще не вміє пріоритизувати. Щоб не дати цьому милому нестачі стати великою проблемою, батькам слід наголосити на вправах на концентрацію уваги.

Діти-Водолії дуже лагідні і завжди тягнуться до батьків. Вони відчувають, коли людина потребує їхнього суспільства, і із задоволенням йдуть назустріч. Іноді батьки юних Водоліїв дивуються тому, як їхня дитина примудряється вловлювати настрій оточуючих. Мамам та татам Водоліїв не варто думати, що вони від і до знають свою дитину. Їм дісталося саме щастя, яке буде приємно і не дуже дивувати протягом усього життя. Водолії — непередбачувані люди, сповнені сюрпризів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua