Близнюкам потрібно знайти підхід до дітей, а Дівам — замислитися над витратами: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня по 2 січня

Той самий прикордонний гороскоп, у якому є натяки на те, як треба провести старий та зустріти новий рік.

Близнюкам потрібно знайти підхід до дітей, а Дівам — замислитися над витратами: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня по 2 січня

Відносини. Твоя кохана людина цього тижня потребуватиме розуміння, тому при виникненні спірних ситуацій постарайся уникати менторського тону та фрази «а я ж говорила!». Вони лише підірвуть упевненість у собі. Усі мають право на помилку. Викрути на повну потужність свою вроджену емпатію та обдаруй їй партнера.
Вдалі дні: 31.12, 01.01

Телець

Здоров'я. Будь послідовною і дотримуйся призначеного лікування, якщо воно є. Інакше гидкі ускладнення можуть зіпсувати собі напередодні новорічного свята. Чи не давай їм шансу! Тим, у кого немає очевидних приводів хвилюватися за своє здоров'я, варто дотримуватися профілактичних заходів. Час зараз такий – вірус, причому не тільки ковид, може підкраситись непомітно. Якщо є борги, віддай їх цього тижня. Переносити на Новий рік боргові зобов'язання — погана прикмета.
Вдалі дні: 29.12, 31.12

Близнюки

Близнюкам потрібно знайти підхід до дітей, а Дівам — замислитися над витратами: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня по 2 січня

Діти. Якщо в тебе є діти, можливо, цього тижня їхня поведінка сильно роздратує тебе. Тож у найближчі сім днів знадобиться витримка — буде непросто. Але, як би не закрутило, пам'ятай, що в таких ситуаціях спокій та раціональний підхід більш дієві помічники, ніж крики та емоційні сплески. З маленькими дітьми вони не вплинуть, з дорослими — тільки все посилять.
Вдалі дні: 27,12, 28.12

Рак

Будинок. Справ по дому перед Новим роком буде стільки, що складно розставити пріоритети — ти не знатимеш, за що хапатися. Щоб не загнати себе в глухий кут і не махнути на все рукою, визнач три ключові завдання і виріши насамперед їх. Решта клубка розплутається сама собою. По можливості залучити до побутових справ усіх домашніх. Якщо плануєш провести Новий рік у компанії родичів, скажи, що обов'язковою умовою є частування з гостя. Можеш навіть придумати конкурс із призом за найкращу страву.
Вдалі дні: 30.12, 02.01

Лев

Родичі. Чекай найближчим часом близьких родичів у гості чи, навпаки, запрошення погостювати у них. Щоб ні один, ні інший сценарій не застав тебе зненацька. Продумай цього тижня свій план на канікули. Виділи пару днів саме для таких ситуацій та заздалегідь купи близьким подарунки. Будь-яка увага з твого боку буде сприйнята мало не як окреме свято.
Вдалі дні: 27.12, 02.01

Діва

Гроші. Твоє фінансове становище зараз не відрізняється стабільністю — всі винні новорічні подарунки та спонтанні покупки. Щоб у Новий рік не залишитися вже на мілині, постарайся заспокоїтися і перестати розкидатися грошима праворуч і ліворуч. Не думай, що у разі чого завжди можна взяти кредит чи зайняти у когось із друзів. Краще перед Новим роком утриматись від таких рішень. Продумай свої витрати до кінця 2021 року, і рік Тигра нагородить тебе за стриманість.
Вдалі дні: 30.12, 31.12

Терези

Близнюкам потрібно знайти підхід до дітей, а Дівам — замислитися над витратами: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня по 2 січня

Обережність. Прозвучить дивно, але цього тижня зірки радять тобі без особливих потреб не виходити на вулицю і відмовитися від будь-яких поїздок. Передноворічний період небезпечний для тебе травмами та аварійними ситуаціями – наприклад, послизнешся і невдало впадеш, або щось ще таке. Травма буде не серйозна, але завдасть багато клопоту. Наприкінці тижня на порожньому місці спалахне конфлікт або з кимось із роботи, або з домашніми, або до тебе докопається хтось у магазинній черзі. Причому у всіх випадках ініціатива виходитиме не від тебе. Щоб не заряджатися негативом від інших, не відповідай на коментарі. Роби вигляд, що людини, яка сказала неприємність, не існує.
Вдалі дні: 28.12, 30.12

Скорпіон

Підозрілість. На початку тижня сумніватимешся у всьому і всіх — рівень довіри за десятибальною шкалою буде на трієчку. Недовірливість при цьому — 10 з 10. Тому, щоб не закопатися в підозрах та недовірі, відстеж, що і чому викликає негативні думки. Пошук джерела відверне від руйнівних емоцій. У середині тижня розстав пріоритети правильно.
Вдалі дні: 01.01, 02.01

Стрілець

Друзі. Відносини з подругами цього тижня будуть складатися непросто. Особливо якщо у них вторгся загальний матеріальний інтерес. Щоб остаточно не посваритися, перейди, наприклад, на спорт. Разом з думками приведеш у тонус та тіло. Хороше самопочуття та настрій у новорічні канікули тобі стануть у нагоді, а розбіжності з друзями, до речі, вирішаться самі собою.
Вдалі дні: 27.12, 02.01

Козеріг

Близнюкам потрібно знайти підхід до дітей, а Дівам — замислитися над витратами: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 27 грудня по 2 січня

Кар'єри. Тиждень підходить для того, щоб поговорити з посібником про можливе підвищення. Підготуйся до цього кроку, не сподівайся, що вдасться досягти свого з наскоку — сформулюй аргументи та передбач питання, які тобі можуть поставити. Незважаючи на те, що основною метою цієї розмови є підвищення зарплати, не показуй своєї потреби в підвищенні. Веди переговори з позиції людини, яка переросла свою посаду і має необхідні навички для зростання. Якщо діалог завершиться не на твою користь, не розкидай. Швидше за все керівництво повернеться до цього питання після канікул.
Вдалі дні: 29.12, 31.12

Водолій

Подорожі. Якщо на тижні ти запланувала дальню поїздку, будь готова до того, що вона не відбудеться. Причини можуть бути різні: підведе перевізник або з'являться інші обставини, які змусять змінити плани. Також у найближчі сім днів можливі недомовки з найкращим другом — будь-які його зауваження ти сприйматиме в багнети, хоча до цього завжди прислухалася до порад та конструктивної критики. Знаючи про це, постарайся не різко реагувати на думку, яка не співпадає з твоїм.
Вдалі дні: 28.12, 01.01

Риби

Цілі. Не намагайся в останній тиждень зробити все те, що тобі не вдавалося протягом року. Необов'язково завершувати всі свої починання. Зосередься на тих, де ти зможеш впоратися самотужки, не залучаючи ні потрібні зв'язки, ні органи правопорядку.
Вдалі дні: 30.12, 02.01

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua