зимове сонцестояння 2021: як до нього підготуватися і які бажання загадувати

У період із 21 на 22 грудня Сонце перетворюється на сузір'я Козерога — одне із найпрацелюбніших і упертих знаків зодіаку. Тому цей день чудово підходить для встановлення цілей.

зимове сонцестояння 2021: як до нього підготуватися і які бажання загадувати

Чому цей день підходить для планування

О 18:59 Сонце, згідно із західною астрологією, перейде в сузір'я Козерога — розумний і прискіпливий знак зодіаку, пов'язаний із плануванням та удачею. Це ще одна нагода, щоб зайнятися плануванням на найближчий рік — не проговорити, а виписати в блокнот свої цілі, особливо пов'язані з кар'єрою та професійним зростанням.

Для цього навіть необов'язково чекати 21 числа, можна розпочати заздалегідь і доопрацьовувати список до бою курантів. Бажано виділити для первинного обмірковування цілей кілька годин, щоб не робити це похапцем і не прогаяти якісь важливі моменти. Також не зайвим буде скласти список із речами та звичками, яких хотілося б позбутися найближчим часом.

Важливо! Перш ніж здійснювати будь-які ритуали, а прописування цілей та бажань так само відноситься до даного процесу, необхідно розчистити простір на фізичному та ментальному рівнях.

Як підготуватися до зимового сонцестояння

Генеральне прибирання

День зимового сонцестояння у давній Русі вважали святом і приділяли йому особливу увагу: готувалися та проводили різні обряди, які допомагали залучити енергію сонцестояння. Одним із способів притягнути вважалося генеральне прибирання – його потрібно проводити за день або два сонцестояння.

  • приділи увагу всьому простору;
  • проведи рейд у шафах, на книжкових полицях та в ящиках-засувках – викинь зайві папери, віддай непотрібні речі;
  • зроби перестановку або, якщо не хочеш пересувати меблі, перестав легкі предмети – це потрібно, щоб змінити перебіг енергії.

Ці нескладні правила допоможу розчистити простір для чогось нового та радісного. Також за день до зимового сонцестояння можна влаштувати розвантажувальний день або попоститися, щоб налаштуватися на потужний енергетичний день.

Практика із йоги

Вранці 21 грудня зроби комплекс Сурья-намаскара, або «вітання Сонця» – це класична вправа з йоги, яка не тільки значно зміцнює фізичне тіло, а й зцілює дух. У день зимового сонцестояння воно особливо сприятливе. В ідеалі робити цю вправу щодня. Якщо раніше ти не практикувала “вітання Сонця”, день зимового сонцестояння чудово підійде, щоб ввести його у звичку.

зимове сонцестояння 2021: як до нього підготуватися і які бажання загадувати Джерело: Instagram (@lara_astro_numerolog)

Вправа активізує Сонце в натальній карті, яке відповідає за особистість, его, здоров'я та прояв. Виконувати комплекс потрібно в тій послідовності, що вказана на картинці за годинниковою стрілкою. Роби все у своєму ритмі, орієнтуючись на почуття.

Які ритуали робити в зимове сонцестояння

Увечері, о 18:59 або пізніше, прийми душ, запали свічку і помедитируй або просто залишся наодинці з собою на пару хвилин. У момент усамітнення подякуй собі та долю за те, що маєш, звернися до Вищих Сил, якщо ти в них віриш, і попроси допомоги у своїх розпочатих та запланованих справах. Якщо тобі не близький такий настрій, згадай день у своєму житті, коли почувала себе впевненою та щасливою і постарайся поринути у той стан.

Загадувати бажання у день зимового сонцестояння можна по-різному. Наведемо кілька варіантів.

Візуалізація

Посилити дію сонячної енергії допоможе візуалізація. Що для цього потрібно:

  • візьми аркуш паперу, випиши на нього всі погані події, що відбулися у році, що минає, у твоєму житті;
  • спали або розірви виписане – попіл і дрібні шматки паперу змий в унітаз;
  • уявляй, що ти позбавляєшся не залишків паперу, а про труднощі та проблеми. Малюй уяві, як вони зникають і випаровуються.
  • потім візьми другий аркуш паперу і напиши на ньому, чого хочеш досягти в 2022 році.
    Буде чудово, якщо навпроти кожного пункту ти зможеш вказати конкретні етапи досягнення. Наприклад, якщо хочеш краще говорити англійською, план приблизно такий: знайти хорошого репетитора — займатися 2-3 дні на тиждень;
  • у процесі створення списку, подумки промовляй: «Прощавай минуле, я на тебе не в образі, але ти не маєш повернення! Відпускаю тебе!».

Важливо! Бережи другий лист там, де, крім тебе, ніхто не зможе до нього дістатися. Час від часу діставай листок, перечитуй написане та викреслюй пункти, які вже здійснилися. За бажання додай нові.

Карта бажань

Цього дня добре складати дошку бажань. Заздалегідь підготуй для неї зображення – вони повинні передавати твої бажання та мрії, щоб у процесі ти могла повністю поринути у світ своїх мрій та цілей. Приклей картинки на ватман або закріпи на пробковій дошці. Також можна робити дрім борд в електронному вигляді – телефоні, планшеті або комп'ютері.

Про те, як правильно клеїти картинки і на які сектори ділити реальну або електронну дошку, ми розповідали у статті як правильно робити карту бажань, щоб стати успішним за три роки.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua